Jump to content


Photo

H&M


  • Please log in to reply
466 replies to this topic

#301 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2018 - 09:38 AM

Mene je tud to ful zmotilo....sem naročila majici za dojenje..to mi je bil primaren namen naročila ... Potem jih pa niso poslali. Prav fakju imajo od mene.
  • 0

#302 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2018 - 09:57 AM

Jaz sem jim zadnjic pisala, da je ful motece, da traja 10 dni, da dobim naroceno, medtem ko drugje ponavadi dobim v dveh dneh, pa sem dobila odgovor, da pac imajo tako in da ne morejo pomagat.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#303 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 July 2018 - 10:59 AM

Jaz sploh ne bi narocila, ce ne bi imeli modrcev. Ze tedne nosim samo sportnega in sem ga ze sita.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#304 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 July 2018 - 11:19 AM

Tudi moj paket so danes odposlali, po enem tednu. Sicer mi je čisto vseeno, so itak samo ene poceni oblekice za Katjo in nečakinji.


  • 0

#305 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2018 - 02:46 PM

Ojla Planet :) se poskušam malo vključit v pogovore ;) redno vas spremljam, veliko izvem, res super forum. Bom še kaj napisala, da ne bom samo zoprn lurker :D


:thumbup:

Se mi zdi, da H&M zadnje čase ne znese več kot včasih (ko sem res dobila v treh dneh), sploh, ko imajo akcije.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#306 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 July 2018 - 08:37 PM

Meni pa sploh ni pomembno, kako hitro dobim, itak ne naročam nečesa, kar bi nujno rabila če 2 dni.
  • 0

#307 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 July 2018 - 08:44 PM

To, da en teden traja, preden sploh odpošljejo in šele takrat obvestijo, da pol stvari iz naročila sploh ni na zalogi, je pač nedopustno. Če enega artikla ni, bi itak morali vprašati, če sploh še želiš naročiti.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#308 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2018 - 12:06 PM

Jaz sem nazadnje dobila modrc s H&Ma strani dostavljen prej kot v 1 tednu, pa vedno dobim tako hitro.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#309 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 August 2018 - 03:02 PM

Jaz sem tudi danes dobila modrca (vsaj klical me je z dostave, bom videla ko pridem domov če me paket res čaka), naročila sem pa v soboto, kar se mi zdi kar hitro


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#310 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2018 - 06:53 AM

A v fizicnih trgovinah se jemljejo stare cunje v zameno za popust?
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#311 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 August 2018 - 07:17 AM

Ja. Mislim, da je max 2 veliki vreci na osebo na dan, dobis pa kuponcek za 15% popust na en izdelek pri naslednjem nakupu. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#312 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2018 - 08:27 AM

Tnx. Glih dve vreci mam, same neke strgane ali zapackane reci, ki niso za podarit kam drugam.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#313 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 05 September 2018 - 08:07 AM

Jaz sem en mesec nazaj opazila, da so se vse € cene z xx,95 spremenile na xx,99. A veste koliko je to denarja na evropski ravni :o, sprememba za potrosnika je pa minimalna in verjetno je vecina niti ne opazi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#314 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 September 2018 - 08:11 AM

Tako je ze kar nekaj mesecev, a ni? Mi smo cene ze od vsaj decembra pisali z .99.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#315 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 12 October 2018 - 05:07 PM

Attached File  Screenshot_20181012-180603.png   772.9KB   0 downloads
  • 1
 

#316 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2018 - 04:49 PM

A če vrneš izdelek na H&M, ga lahko zamenjaš za drugo velikost ali ti samo denar vrnejo?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#317 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2018 - 09:45 PM

Marmelada, se mi zdi, da ni opcije menjave, jaz sem dosedaj še vedno dobila denar in naročila na novo.

Enkrat sem takoj po oddanem naročilu videla, da sem naročila napačno številko in mi niso hoteli spremeniti naročila. Da se ne da. So mi pa rekli, da lahko pri nas v fizični trgovini zamenjam za enak večji ali manjši artikel. Ampak potem ni bilo potrebe, tako da nisem preizkusila, kako deluje v praksi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#318 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 04 December 2018 - 09:45 AM

Se mi je zdelo, da bo tako, vsaj tako sem iz tistega priloženega papirja razumela, da moraš pač na novo naročit. Obleka mi je malo prevelika, kupila sem jo znižano, zdaj je pa seveda po redni ceni. :/ 

Najboljše, da vprašam v fizično trgovino, če sploh imajo ta izdelek, čeprav mi je bilo v ostalih trgovinah (npr. Mango, Esprit) rečeno, da oni nimajo nič s spletno trgovino in zato ne moreš pri njih vračat blaga. 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#319 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 04 December 2018 - 10:03 AM

Jaz bi vseeno vprašala, več kot odsloviti te ne morejo. Ali pa najprej vprašaj na H&M customer service, da imaš nekaj, na kar se lahko sklicuješ.

Politika menjave blaga se razlikuje od trgovine so trgovine.
V Sports Direct so mi brez težav (in brez doplačila, čeprav sem jih na internetu kupila po znižani ceni, v fizični pa je bila redna) zamenjali čevlje - enak premali artikel za večjega. Ne menjajo edino, če v slovenski fizični trgovini določenega artikla sploh ne prodajajo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#320 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2018 - 09:13 PM

Prosim napišite če zasledite kako kodo :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users