Jump to content

Photo

Prstani

• Please log in to reply
323 replies to this topic

#321 Anouk

Anouk

pro libraries

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 20151 posts

Posted 29 December 2018 - 07:48 PM

Jina (ali pa katera druga), se morda spomnis, ce imajo na 77diamonds v prvem delu leta ponavadi kaksne akcije? Mogoce okrog valentinovega? Black Friday sva zamudila letos (imam od takrat se screenshot in je akcijska cena zraven napisana). 

• 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda

#322 Jinadaze

Jinadaze

Tough cookie

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 64305 posts

Posted 29 December 2018 - 08:09 PM

Za valentinovo bi skoraj sigurno morali imet, kolikor se spomnim. Ponavadi imajo tudi za bozic, ampak je ocitno Black Friday toliko bolj v ospredju.
Ful lep prstan, ampak jaz ga se nosit ne bi upala.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

#323 Anouk

Anouk

pro libraries

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 20151 posts

Posted 29 December 2018 - 08:51 PM

Tudi jaz ne, pa za vsak dan je vseeno malo preveč svetlikajoč za moj okus/stil, ampak za pogledat je pa z vseh zornih kotov krasen. Ožjih tam niso imeli v ponudbi, ampak imam itak enega bolj drobnega in precej bolj cenovno normalnega v ožjem izboru v eni lokalni trgovini, pa mogoče je še en half eternity s 77diamonds v igri, odvisno od akcijske ponudbe. Prav hudo se nama ne mudi, tako da imava čas še malo primerjati ponudbe in cene.

Hvala!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda

#324 Emily

Emily

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10686 posts

Posted 30 December 2018 - 10:05 PM

Lep je, ampak za vsak dan res malo preveč. Meni so tudi lepi teji eternity ampak tanjši ali pa polovični so tudi lepi.

18ct-Russian-Wedding-Eternity-Ring-Diamo

il_570xN.1354960365_i4ja.jpg

il_570xN.1227088520_ux1n.jpg

• 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users