Jump to content


Photo

Tamponi


  • Please log in to reply
298 replies to this topic

#101 RaiNboW*

RaiNboW*

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:*FasHioN LanD*
  • Interests:kozmetika, moda.. (:

Posted 16 August 2006 - 01:03 PM

Uf, tole o aplikatorskih tamponih je pa nekaj novega tudi zame oops.gif Moram sprobat wink.gif

lp
  • 0
“You can take my Fendi baguette, you can take my ring and my watch, but don’t take my Manolo Blahniks.” Carrie Bradshaw

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 August 2006 - 01:05 PM

Mene ti aplikatorski sploh ne pritegnejo, ne morem se pripravit do nakupa. Se mi zdi veliko bolj sigurno, da si tampon sama vstavim s prstom, itak si prej in potem temeljito umijem roke in se mi zdi čisto higienično.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 RaiNboW*

RaiNboW*

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:*FasHioN LanD*
  • Interests:kozmetika, moda.. (:

Posted 16 August 2006 - 01:13 PM

Jah, ampak če si kdaj nimaš priložnosti umivati rok.. wink.gif
  • 0
“You can take my Fendi baguette, you can take my ring and my watch, but don’t take my Manolo Blahniks.” Carrie Bradshaw

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 August 2006 - 01:15 PM

Jaz kadar si menjam tampon, ga ne bom zamenjala če ne bo zraven tekoče vode in mila ... sej to se povsod najde. Vsaj jaz še nisem naletela na situacijo, kjer teh pogojev ne bi bilo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 devilka

devilka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 133 posts
  • Location:dolenjska, suha krajna
  • Interests:moj fant:) bordanje, žuranje, shopping&kozmetka

Posted 16 August 2006 - 01:58 PM

sama sm že probala te aplikatorske...in morm priznat, tko k večina drugih na tem forumu, de mi navadni OB čist odgovarjajo....k pač, pr aplikatorskih nimam feelinga.... ermm.gif medtem k ene moje frendice so pa čist navdušene nad tem.....sto ljudi, sto čudi kukr pravjo....
  • 0

#106 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23535 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 August 2006 - 02:01 PM

Ja jaz moram priznat, da še nisem nikoli uporabljala tega aplikatorja.

Imam pa podoben problem, katerega je že Sonchika izpostavila ... če cel dan nosim tampone, imam tako izsušen, da komej not spravim .... mogoče bi v tem primeru zadeva kaj pomagala ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#107 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 August 2006 - 02:04 PM

Ja, tamponi precej izsušijo sluznico baje (spet odvisno koliko si občutljiv). Jaz uporabljam tampone samo ob močni krvavitvi, kadar je pa šibka (prvi in zadnji dan) pa imam vložke, drugače meni tudi izsuši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#108 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30781 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 August 2006 - 02:22 PM

Pomaga tud to, da ne uporabljaš lih superplus tamponov, ampak čim manjše, da se prej prepojijo in ga lažje menjaš.

Jst sm lih dans kupla 32 mini tamponov v Müllerju za dobrih 400sit. znamka od Müllerja, Duchese. tongue.gif
  • 0

#109 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 16 August 2006 - 05:57 PM

Jst še vedno ostajam pri vložkih, čeprv bi zlo rada nosila tampone. Sam enostavno si jih nemorm dovol potisnt not. Ne gre in ne gre, pa sm že večkat poskušala cry.gif cry.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 August 2006 - 06:28 PM

Meni grejo pa ful na izi notr ... že pred leti, ko še nisem imela spolnih odnosov, so mi šli čisto na izi notr, pa nimam neke posebaj velike luknje spodaj. biggrin.gif biggrin.gif Gre samo za to, da je treba bit popolnoma sproščen, ker če si na trnih, si cel trd spodaj in imaš skrčene mišice, potem pa valda ne gre in tudi ne upaš ornk notri porinit. Moja kolegica si jih še zdej pri 19ih ne more dat notr, enkrat je celo zavest izgubila, tako je bila živčna.

Vse je v glavi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 August 2006 - 07:25 PM

.
Meni tudi gredo brez problema. Včasih se kaj zatakne..... pa potem probam še enkrat in gre. Če ne gre takoj zlahka, se ne smeš nardit v neki krč vsa prestrašena..... potem valda ne rata. Al pa ga malo poslini..... slina, kot naravni lubrikant in to. twisted.gif



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 16 August 2006 - 08:05 PM

Sm tut že poskusla. Pa sm čist lepo sproščena sam nikakor noče it.
Ga bom že enkrat ukortila biggrin.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#113 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 16 August 2006 - 09:08 PM

moraš potisnit tako da gre do prst do konca not, ker če je premalo zna bolet wink.gif pa najprej poskusi z onimi malimi, meni je najlažje tako da potisnem kar takrat ko sedim na školjki
  • 0

#114 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 17 August 2006 - 12:38 PM

QUOTE(tašika)
Naty ne se tok sekirat kok menjavat tampone u šoli. Sej ko se enkrat sprakticirat ti pol to ni problem  pa ni važn če doma, v šoli...  sam ne bit živčna pa bo
biggrin.gif

Ja hvala, upam da ne bom biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#115 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 29 August 2006 - 06:34 PM

sm čist pozabla napisat poročilo iz morja ko sm prvič probala tampone


no tkole je blo, ravn na dan k smo šli na morje sm dobla menstro, sabo sm mela en paketk mini ob, pa vlik vložkov, če mi tamponi ne bi ustrezal.in jz si tko dam not tampon, grem sm pa ke z njem, šou je ok not, tud čutila ga nism, seprav use ok, po pa k sm si ga vn dajala sm paniko nardila s tem da ne gre vn, sam pol je šlo use lepo in prov, sam jz sm mal zakomplicerala, sam še pol k sm si ga hotla pa druzga not dat, je blo pa use suho, lubrikanta pa tud še nimam, in sm si ga čudn not dala, tud mal čutila, in šla z njem u vodo, in mi je mal čez pršlo oops.gif ...in pol se 5 dni nism kopala, in po zamenjavi tampona z vložkom sm se počutila velik bolš tongue.gif
  • 0

#116 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25740 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 06:37 PM

Men pa tamponi niso nikol delal težav.

Spomnim se, da sem dobila menstro na letališču tik preden smo šli v ZDA. Pa sem rekla - ne bom menjala jst 12 ur na avionu vsako uro tistih vložkov - gremo na tampone. In res. Pa tudi ves čas, ko smo bili tam, mi je blo kul. Jih redno uporabljam. Ampak samo OB! Pri viriani se mi je 1x vrvica strgala :S
  • 0

#117 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 29 August 2006 - 07:19 PM

Jst si ne upam tistga kr nekam tlačit oops.gif Res oops.gif Pa bi zloo rada se jih naučila uporabljat, samo kaj ko enostavno ne morem, na silo pa ne upam oops.gif oops.gif oops.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#118 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 29 August 2006 - 07:26 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Pri viriani se mi je 1x vrvica strgala :S


blink.gif blink.gif In kaj si pol nardila?
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#119 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25740 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 07:28 PM

Amm sterilizirala sem pinceto, k jo uporabljam drgač na faxu v laboratoriju (in vem, da je bla zadeva zares sterilna) pa tampon "kirurško" odstranila.

Not a pretty sight.
  • 0

#120 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 29 August 2006 - 08:58 PM

Hi hi hi. NO, zdj ko je vse uredu, se lahko smejim. Samo sem si mal preveč predstavljala. biggrin.gif Ne zamer, Anča.

Men se zaenkrat to še ni zgodilo. Sicer pa uporabljam Mercatorjeve, ker se mi zdijo glede na ceno zelo dobri. Po pravici povedano sama nisem ugotovila, da bi bila neka velika razlika med temi ali pa OB (ki pa so prekleto zasoljeni - glede na ceno, seveda).
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users