Jump to content


Nega nohtov


  • Please log in to reply
145 replies to this topic

#21 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2012 - 08:00 PM

Pomaga :yes: Jaz sem imela obupne takrat, ko sem si dala dol gelirane. Sem si kupila to, pa je ful pomagalo.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#22 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 June 2012 - 07:45 AM

Ali mi lahko katera pove zakaj se mi plastita samo kazalca na obeh rokah, za znoret, vsi ostali nohti so lepi,
zdravi, ta 2 pa ne morem in ne morem spraviti v red?
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#23 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2012 - 07:50 AM

ker kazalce največ uporabljamo? Tudi meni se gel najprej tam zjebe
  • 0

#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 June 2012 - 07:52 AM

Ja, je logika v tem. Ampak ne vem kako naj se s tem problemom spopadem?
Microcell 2000? Že nekaj časa ga nisem uporabljala. Je v tem času prišel ven
kakšen manj agresiven nadomestek?
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2012 - 07:57 AM

jaz sem uporabljala vlažilec za nohte Nail Active od LCN. Ti ga lahko šenkam, če češ...pridem v sredo v Lj (baje se mi obeta tud kofe s Špelo) pa se lahko zmenimo!

"Za izsušene nohte, ki jim primanjkuje vlage, so brez leska, z značilno luskinasto površino in razslojenimi konicami, ki se lupijo v plasteh.


Pogosto grebenčasti in posuti z belimi pikami."


Posted Image


  • 1

#26 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 June 2012 - 07:58 AM

V sredo sem v Litiji, žal. ;( Ampak če ga RES ne rabiš, ga lahko daš Špeli, pa ga potem ona meni da, ko ji bom predala eno vrečko. :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#27 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 June 2012 - 07:59 AM

Kaj pa če poskusiš s kakšnimi olji mazat? Čim manj roke v vodo, jaz uporabljam tudi od Misslyn eno tekočino za utrjevanje, pa je dokaj ok.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#28 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2012 - 07:59 AM

deal!
  • 0

#29 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 June 2012 - 08:00 AM

tasika, skoraj nisem v stiku z vodo, kadar karkoli perem, imam rokavice. OK, Ančka, zmenjeno, pa HVALA ti iz srca. :w00t2:
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#30 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 June 2012 - 08:25 AM

Ali mi lahko katera pove zakaj se mi plastita samo kazalca na obeh rokah, za znoret, vsi ostali nohti so lepi,



Meni pa se plasti pa samo sredinec na desni roki, zgolj in samo ta in ga ne morem nikakor pozdravit :AJEBEŠ:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#31 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 11 June 2012 - 02:43 PM

Ej Kinky, jst sm mela tud tale nail active. Je fajn, če ga redno uporabljaš. Nohti se ti potem ne cepijo več.
Potem se pa videla ArtDeco-jev utrjevalec s formaldehidom, sicer naj bi se ga uporabljalo le 4 tedne, ampak jst ga pač skoz kot podlak in je enkraten. Že ene dva meseca se mi niti en noht ni splastil, trdi so, tudi, ko so dolgi, je vse kul z njimi, pa še ni mi treba tako kot pri nail activu nekaj posebej zvečer narest, ampak ga pač nanesem spodaj, ko si lakiram nohte.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#32 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 June 2012 - 04:00 PM

Hvala Neytiri. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#33 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 June 2012 - 06:12 PM

Neytiri obnohtne kožice ti nič ne poškoduje zaradi formaldehida?
Jaz imam tekočino od Mavale s formaldehidom, pa ga samo občasno uporabljam, pa še to le na konice nohtov. Pa še tako mi včasih ''skuri'' kožico.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#34 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2012 - 08:35 PM

Pred tem si namaži obnohtno s kakšnim oljčkom. :)
  • 0

#35 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 June 2012 - 10:03 PM

Sej si pred in po, ampak včasih mi še vedno precej zdela kožico.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#36 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 12 June 2012 - 06:26 AM

Na začetku sem še malo bolj pazila pri nanosu, zdaj mi gre pa lak tudi po obnohtni, pa ni nič takega videt. Obnohtne kožice že od nekdaj nimam ravno ekstremno mehke, je skoz približno ista in se mi ne zdi nič slabša zdej.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#37 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 June 2012 - 07:33 AM

Sedaj delam terapijo s tem lakom, ki mi ga je Ančka dala, vsak večer pred spanjem namažem. Je pa res kot ene vrste gel,
pa lepo diši. Mislim, da je že malo boljše, poročam po dveh tednih. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#38 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 June 2012 - 11:23 AM

jaz sem uporabljala vlažilec za nohte Nail Active od LCN. Ti ga lahko šenkam, če češ...pridem v sredo v Lj (baje se mi obeta tud kofe s Špelo) pa se lahko zmenimo!

"Za izsušene nohte, ki jim primanjkuje vlage, so brez leska, z značilno luskinasto površino in razslojenimi konicami, ki se lupijo v plasteh.


Pogosto grebenčasti in posuti z belimi pikami."


Posted Image


Koliko približno pa stane ta zadeva?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#39 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2012 - 11:59 AM

cca 15€
  • 0

#40 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 June 2012 - 12:40 PM

:AJEBEŠ: hvala
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users