Jump to content


Photo

L'Occitane izdelki


  • Please log in to reply
457 replies to this topic

#401 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 23 November 2007 - 10:59 PM

^Za kakšno kožo pa ?
  • 0

#402 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2007 - 08:27 AM

Vseeno. Lahko tudi za suho.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#403 Jade

Jade

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 29 December 2007 - 07:51 PM

Kaj pa Amande Milk concentrate? Ocene v tej temi še nisem zasledila, iskalnik mi pa ni nič pametnega našel.

IPB Image

Sestavine:
Water, Isononyl Isononanoate, cyclomethicone, cetearyl alcohol, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) protein, glycerin, biosaccharide gum-1, trioctanoin/triethylhexanoin, glyceryl polymethacrylate, prunus amygdalus (sweet almond) oil, squalene, dipropylene glycol, cetearyl glucosaide, menthyl lactate, parfum/fragrance, prunus amygdalus (sweet almond) fruit extract, xanthan gum, carbomer, methylsilanol mannuronate, potassium sorbate, polyacrylamide, cyclohexasiloxane, C13-14 isoparaffin, propylene glycol, cyclopentasiloxane, sodium lauryl sulfate, triethanolamine, PPG-26 buthet-26, PEG-40 hydrogenated castor oil, laureth-7, O-cymen-5-ol, phenoxyethanol, methyl/butyl/ethyl/propyl/isobuatyl/paraben, disodium edta, coumarin, limonene, linalool.

Ali je komedogeno?

Hvala za oceno!!!
  • 0

#404 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16971 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2007 - 10:56 AM



Mleko je zelo K, ampak za kožo po telesu verjetno ni tak hud problem. =)
Drugače se mi pa zdi po sestavi ful povprečno, sploh za tako nečloveško ceno - 3x se pojavijo neki mandljevi ekstrakti, ostalo je pa kemija.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#405 Jade

Jade

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 31 December 2007 - 08:11 AM

Matilda,
hvala za odgovor. Maš prav tole je preveč dnarja za samo nekaj naravnih olj in ekstraktov.

Lepo silvestruj!
  • 0

#406 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 09 January 2008 - 06:27 PM

Danes sem bila v L'Occitanu in mi je prodajalka pogleh testerjev kreme med in limona dala še nekaj testarjev kreme za občutljivo kožo, ki pa mislm da še ni bila ocenjena (saj iskalnik je ni našel upam da ni spet ponagajal tongue.gif )

IPB Image
slike kreme nasplošno pa sploh ne najdem niti na njihovi spletni strani huh.gif
  • 0
We must let go to live on.

#407 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 January 2008 - 07:41 PM

Krema je precej hranilna in ni K. Kakšen AOK se najde, je pa čisto v rangu Loccitana - več kemije kot naravnih snovi, reklamirajo pa to kot naravno kozmetiko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#408 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 09 January 2008 - 08:27 PM

Sem pričakovala kaj takega ja smile.gif no vseeno če praviš da je hranila bom porabila te vzročke pa jih preizkusila na mojem suhem čelu smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#409 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30791 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 January 2008 - 08:37 PM

Če je to serum iz nove linije karite & bombaž, moram povedat, da je men ful fajn tale reč,
fin filing je na koži smile.gif
  • 0

#410 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 January 2008 - 10:48 PM

QUOTE(_M_ @ 15. 1. 2008 - 20:37) View Post

Če je to serum iz nove linije karite & bombaž, moram povedat, da je men ful fajn tale reč,
fin filing je na koži smile.gif

ditto.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#411 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 January 2008 - 11:34 AM

Je ta linija že v prodaji? Imajo tudi kaj za čistit faco? Zmanjkal mi je vseh čistil za obraz in ipščem kakšen nežen gel prijetnega vonja.

Edit: Never mind, vidim da je v kolekciji samo čistilno mleko, ki se ne izpira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#412 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 January 2008 - 11:36 AM

Ne ne, ni še v prodaji. Menda so punce rekle da v roku tega meseca.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#413 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2008 - 01:16 PM



Ampak koliko vidim na spletni strani, je tega seruma zgolj 15ml in se nanaša zgolj na določene predele. Kreme je pa 30ml in se mi zdi zelo mamljiva + rabim nekaj hranilnejšega za ponoči. Hm, bomo vidli. Mikavno je res precej. Močno upam, da se mi nasmehne neznanska sreča in pokasiram kak tester.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#414 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13764 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2008 - 12:53 PM

Pa za takšno ceno pričakujem da bo res naravno down.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#415 ukrajinka

ukrajinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Interests:branje, poslušanje glasbe in .... veliko potovanj ...

Posted 18 January 2008 - 09:05 PM



Mislim, da je cinizem kljub vsemu treba najti v potrošnikih, ki vsemu verjamejo, čeprav jih veliko krat proizvajalci zavajajo.

Cinizem je, da ti kapitalizem lahko proda vse nad ceno, le da zgradi dobro znamko in zgodbo iz vsega skup!
  • 0

#416 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2008 - 12:43 PM

Serum (precej podobno kremi se mi zdi)
IPB Image

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#417 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 January 2008 - 12:50 PM

Ta je pa precej komedogen. Mene zadeve iz te nove linije niso prepričale, na srečo, haha. Morda edino gel za obraz bom šla prečekirat če ga imajo pri nas. A je katera morda šla, Dilema ti si omenila da boš najbrž šla, ko boš, povej še tukaj. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#418 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 January 2008 - 02:42 PM

Drži, da je precej K. Sicer pa nekje srednje hranilen in namenjen normalni do suhi koži. Vsebuje karitejevo maslo, bombaž sončnično olje. Nekaj srednjega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#419 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2008 - 03:51 PM

QUOTE(Sarah @ 24. 1. 2008 - 12:50) View Post

Ta je pa precej komedogen. Mene zadeve iz te nove linije niso prepričale, na srečo, haha. Morda edino gel za obraz bom šla prečekirat če ga imajo pri nas. A je katera morda šla, Dilema ti si omenila da boš najbrž šla, ko boš, povej še tukaj. biggrin.gif


Jaz nisem potem šla v L'Occitane, ker nisem utegnila, sem pa nujno potrebovala nekaj za faco umivat in sm spotoma v trgovini vzela kr od Garnier gel na pumpico.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#420 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30791 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 January 2008 - 07:00 PM

Jaz sem šla danes, sem bila ravno službeno v LJ tongue.gif
Kupla sm si kremo, ker me je testerček ful ful pozitivno presenetil in mi totalno odgovarja.
Sam je pa kr draga... 29 € za 30 ml, sm kr mal poblendala blink.gif , ker sm na eni spletni strani od L'O... vidla, da piše 22, sam zgleda, da ne za Slo evil.gif

Tisti gel je pa samo karietejev, ni iz nove linije, v tej novije za čiščenje samo mleko, če sm prav razumela dans prodajalko.
Gel pa drgač stane ene 16€, za mleko pa nevem, ker na splošno ne maram mleka za čiščenje.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users