Jump to content


Photo

Ležišča Dormeo


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 01 October 2005 - 06:41 PM

....saj bi lahko tudi sem spadala ta tema, a ne?

No, zanima me, če ima kdo izkušnje z ležišči Dormeo?
Je res tako fajn?
  • 0

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 October 2005 - 06:55 PM

Moja sestrična ma in je rekla je je res super!
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 01 October 2005 - 10:50 PM

Jst se tud odločam, da bi kupila nov jogi... in kukr sem se pogovarjala ga res vsi pohvalijo
  • 0
Posted Image

#4 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2005 - 01:32 AM

Jaz bi najbrž tudi rabla kakega novega, ker me včasih zjutraj bolijo ledvice al je to samo hrbet, ko se zbudim in mi je dohtarca rekla, da je lahko zarad ležišča.

Poznate tudi kake tiste jogije, ki majo različne plasti, iz kokosa, pa vzmeti, ..., k naj bi bli tudi anatomski?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 09:02 PM

.

Jaz kaj takega ne bi kupovala preko tv oglasa.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 02 October 2005 - 09:08 PM

[quote=Jenna].

Jaz kaj takega ne bi kupovala preko tv oglasa.


.

Zakaj ne?
Sodelavec mojega fanta, je prav tako kupil dormeo.....saj je isto kot če ga kupiš v trgovini, ravno tako upoštevajo morebitno reklamacijo.
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 09:15 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(Jenna)
Jaz kaj takega ne bi kupovala preko tv oglasa.

Zakaj ne?
Sodelavec mojega fanta, je prav tako kupil dormeo.....saj je isto kot če ga kupiš v trgovini, ravno tako upoštevajo morebitno reklamacijo.

Ma ne vem - bi ga hotla najprej malo sprobat - se nanj ulest, pa tako..... pa kaj povprašat..... in nasploh sem ful skeptična in imam odpor do nakupovanja prek tv (sploh takšnih relativno dragih in 'pomembnih' zadev) ..... pa sploh sta mi ta reklama in ta Dormeo že tako antipatična, da ju imam do konca življenja zadosti. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 02 October 2005 - 09:24 PM

No, saj jaz sem ga najprej hotela naročit prek interneta, pa ni šlo. Zdaj pa ga bom najbrž kupila v Sanalaborju.


Še vedno pa prosim, če ima kdo izkušnje (dobre in slabe) naj piše.....
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2005 - 09:34 PM

Tastara dva ga imata že lep čas - Dormeo namreč. biggrin.gif

Najprej sta na njem bolj slabo spala (kakšen teden - 14 dni) ker nista bila navajena - je en tak poseben filing - potem pa sta se navadila in zdej sta izredno zadovoljna. Pravita, da spita kot angelčka! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 02 October 2005 - 09:49 PM

mamo ga doma usi spi se res hudo!! sam navadt se ga pa res morš ...
vredn svojga dnarja! wink.gif
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#11 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2005 - 10:52 PM

js sm pa lih dons slišala, da vsebuje preveč nenaravnih materialov... po moje se skor vsakega jogija navadš v 2 tednih... tudi meni gre ta reklama že pošteno na j****.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 October 2005 - 01:00 AM

QUOTE(Marmelada)


Poznate tudi kake tiste jogije, ki majo različne plasti, iz kokosa, pa vzmeti, ..., k naj bi bli tudi anatomski?

men je mami kupla tak jogi letos,pa je full fajn,trd,nč se ne ugreza,full dobr filing,ma neke oreščke in kokos in latex in to
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 October 2005 - 09:23 AM

ja te anatomske imajo v trgovini dolar v city parku ampak so ekstremne cene. midva s fantom imava kake pol leta dormeo in ga ne bi zamenjala za noben denar. pa njihov povšter je tud zakon
  • 0
lp, Martina

#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 October 2005 - 11:56 AM

Dormeo? A to je najnovejša oblika rekreacije? Nadgradnja sauna belta al kako? twisted.gif
  • 0

#15 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 October 2005 - 12:40 PM

QUOTE(Martina)
ja te anatomske imajo v trgovini dolar v city parku ampak so ekstremne cene. midva s fantom imava kake pol leta dormeo in ga ne bi zamenjala za noben denar. pa njihov povšter je tud zakon

ma niti ni bil tako drag,zaj odvisno kok je za koga drago.meli so še clo neko akcijo,mami je to kupila va harvyu
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#16 čebelica

čebelica

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2005 - 08:54 AM

Midva ga imava ene tri mesece in sva zelo zadovoljna. Pa v bistvu je ta jogi med cenejšimi iz Latexa. Cenejši so le še tisti navadni, ki smo jih imeli včasih (no eni jih imajo še vedno). Stvar odločitve! Če greš v njihov shop pod Maxijem v LJ in vzameš na Mercator piko, ti dajo na 12 obrokov.
Je pa res, da rabi hrbtenica ene 14 dni, da se navadi, je precej trd jogi.
  • 0

#17 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 18 October 2005 - 11:03 PM

Ja meni se sploh ne zdi drag enih 54 ali 55.000 sit, sem se pozanimala v Sanolaborju in tudi tam dajo na čeke. V kratkem ga bom naročila.
  • 0

#18 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 16 December 2005 - 01:22 PM

Dormeo je res zelo dober in vreden svojega denarja. Uporabljamo ga skoraj vsi doma. Včasih se mi že zdi, da bi kar spala, ker je tak fajn, pa njihov atomski vzglavnik, ki mi je bil od začetka previsok zato sem ga obrnila in mi je ravno prav. Navadila sem se tak, da če slučajno spim na kakem drugem lezišču, se zjutraj zbudim cela "zlomljena", tako me boli križ, itd. Probajte
  • 0
Življenje je lepo.

#19 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 17 December 2005 - 06:59 PM

Tut js ga mam in je d best. Mam same pozitivne izkušnje. smile.gif K kje drugje spim, je res kriza.. rolleyes.gif Mogoče bi si mogla še kšne XXL Space bags omislt, da bi ga pol loh prenašala s sabo. biggrin.gif
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#20 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 20 December 2005 - 01:02 AM

No sem ga končno kupila, že kakšen mesec ga imam. Sem izredno zadovoljna, najprej mi je bil nekoliko pretrd, zdaj pa sem se ga navadila in je ok.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users