Jump to content


Photo

Potrebujem/iščem...


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#81 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 17 November 2008 - 12:24 PM

Ker je v nemščini? laugh.gif Je kr dosti v navadi, da malo imena spreminjajo, sploh ne vem zakaj, samo bolj zmeden si. No, pomoje so prave sestavine...
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#82 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 17 November 2008 - 08:31 PM

Sem vprašala že pod temo tablete za lase ... pa bom še tukaj, če bo kaj več sreče.

A ima katera doma tablete od Natural Wealth za lase, nohte in kožo, da bi prepisala, koliko je česa, ker na internetu nikjer ne najdem količin (biotina, B vitaminov itn.), pa me zanima prav to. hmm.gif




EDIT: ŽE REŠENO. Hvala.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#83 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 21 November 2008 - 07:39 PM

QUOTE(Asha @ 17. 11. 2008 - 12:24) View Post

Ker je v nemščini? laugh.gif Je kr dosti v navadi, da malo imena spreminjajo, sploh ne vem zakaj, samo bolj zmeden si. No, pomoje so prave sestavine...

Aja, sam je res v nemščini, sploh nism dojela.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#84 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 29 December 2008 - 01:00 PM

IPB Image
ima mogoče kera sestavine od tega pudra ker jih sploh ne najdem sad.gif
  • 0
We must let go to live on.

#85 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 09 January 2009 - 07:47 PM

Zopet iščem sestavine in namreč za puder YSL - Radiance smoothing foundation

Pa še vedno me zanimajo sestavine tiste Clarins-ovega pudra. smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#86 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 10 January 2009 - 06:31 PM

Yves Saint Laurent Radiance Smoothing Foundation

Sestavine: Titanium Dioxidide, Cyclomethicone, Aqua, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Chloride, Dimethicone Copolyol, Hexylene Glycol, Quaternium-18 Hectorite, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4-Isostearate, Phenoxyethanol, Dimethicone, Polymethylmethacrylate, Alumium Hydroxide, Silk Powder, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extra, Parfum, Stearic Acid, Propylene Carbonate, Fructose, Glucose, Tocopherol, Methylparaben, Diphenyl Dimethicone, Trisodium EDTA, Butylparaben, Ethylparaben, Alanine, Sodium Hyaluronate, Urea, Iris Florentina Root Extract, Propylparaben, Isobutylparaben, Perfluorodecalin, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Xanthan Gum, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Stem Extract, Guarhydroxypropyltrimoniu m chloride, Titanium Dioxidide, Iron Oxides, Talc, Mica, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet, Carmine.


  • 0

#87 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 10 January 2009 - 07:04 PM

Hvala ti! wink.gif Bom dala še ocenit smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#88 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 08 February 2009 - 12:22 PM

Mypa Aloe vera face toner (with 60% aloe vera)

http://shop.mypa.eu/...roducts_id=1025

točnih sestavin sicer nikjer ne najdem, so pa približno takšne: aloe vera leaf juice, water,...potem sledi še glycerin, panthenol,... (sm gledala v Mercator-ju)...

Ali je tonik vredu? (za dokaj problematično, občutljivo in malo suho kožo?)

Hvala!
  • 0

#89 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 09 February 2009 - 10:09 PM

Jaz iščem sestavine za Prinzessin Sternenzauber peno.
  • 0

#90 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 07 June 2009 - 05:12 PM

Iščejo se sestavine:
Balea Body oljni piling proti celulitu z morsko soljo, 300 g
IPB Image

Balea Body gel za prhanje z masažnim nastavkom, proti celulitu, 200 ml
IPB Image

In:
IPB Image
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#91 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 June 2009 - 08:00 PM

Balea Cellulite Meersalz Öl-Peeling

Maris Sal, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Caffeine, Tocopherol, Aqua, CI42090, CI77007, Linalol, Hexyl Cinnamal, Limonene



Balea Body Cellulite Duschgel

Aqua, Sodium Laurent Sulfate, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Bhloride, Caffeine, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Parfum, Jojoba Esters, Benzophenone-4, Ginko Biloba Leaf Extract, Methylisothiazolinone, Fucus Vesiculosus Thallus Extract, Cl 77289, Cl 47005



Balea After Sun 2in1 Shampoo & Spülung
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PANTHENOL, CITRIC ACID, PEG-4 DISTEARYL ETHER, PARFUM, SODIUM BENZOATE, POLYAMIDE-2, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DISTEARYL ETHER, POTASSIUM SORBATE, PERSEA GRATISSIMA OIL, LINALOOL, DICAPRYLYL ETHER, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL



Sun Dance Sundance Après Lotion
aqua, glycerin, cetearyl isononanoate, ethylhexyl stearate, tocopheryl acetate, c12-15 alkyl benzoate, panthenol, bisabolol, lauryl glucoside, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, carbomer, sodium hydroxide, benzoic acid, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, parfum, aloe barbadensis


I´m too good. sleep.gif







  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#92 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 07 June 2009 - 10:59 PM

w00t2.gif kiss1.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#93 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 June 2009 - 08:16 PM

Balea Cellulite Meersalz Öl-Peeling: hranilen piling (z olji) in morsko soljo. Vsebuje tudi kofein. Deluje kvaliteten.

Balea Body Cellulite Duschgel: navaden gel za prhanje z ginkom in kofeinom. Nič posebnega.

Balea After Sun 2in1 Shampoo & Spülung: šampon z balzamom in pantenolom. Ni presežek. Za neproblematične lase.

Sun Dance Sundance Après Lotion: vlažilen, ni K, vsebuje vitamin E, pantenol, bisabolol. Škoda, da vsebuje toliko parabenov - parabeni za od sonca poškodovano kožo... no go. Aloje je samo za vzorec.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2009 - 12:05 PM

Ima katera sestavine za Dior Bronze samoporjavitveno kremo za obraz? Je mati nabavila in seveda škatlco takoj zabrisala v smeti, zdej pa me sili, da se naj mazilim s tem, ker sem kao bleda. Samo mene je strah, da je zadevščina komedogena in se hočem prej prepričat. Sem iskala sestavine po netu, pa nisem imela sreče.


IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 June 2009 - 12:10 PM

Upam, da so tele prave:
Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol´, Cyclopentasiloxane , Isononyl Isononanoate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Dimethicone Peg-7 Phosphate,
Sodium Hydroxyethyl Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Boron Nitride, Squalane , Isostearic Acid, Stearyl Alcohol, Methylparaben, Stearic Acid, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Chlorphenesin, Alumina , Tetrasodium Edta , Xanthan Gum, Polysorbate 60, Parfum (Fragrance), Butylparaben,
Ethylparaben, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Bht, Limonene, Citronellol, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone

S te strani http://www.ciao.de/D...Teinte__7711988
  • 0

#96 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2009 - 12:14 PM

Precej kurčeve sestavine, jao. A je isononyl isononanoate komedogen? Sem že pozabla. oops.gif

Edit: Ni to prava krema oz. sestavine, tale ima SPF10 in je za natural glow, jaz pa imam samoporjavitveno brez SPF.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#97 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2009 - 03:08 PM

QUOTE(DiLeMa @ 15. 6. 2009 - 13:05) View Post
zdej pa me sili, da se naj mazilim s tem, ker sem kao bleda.

Haha, ja ja, le se mazili, da boš zdravo zagorela. thumbup.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#98 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2009 - 05:22 PM

Sej tle ne gre za zdravje, mislim da se zavedamo, da zdrave zagorelosti ni, zato pa me tudi nihče ne sili hodit na sonce.
Je že res, da sem bleda, samo mene to ne moti (čeprav mi je sicer malo zagorela koža na drugih lepša), mati pa mi rada kdaj podari kakšno samoporjavitveno čorbo. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#99 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2009 - 05:29 PM

^^Jaz sem tud že to gledala, baje je fajn. Sicer pa Guerlain za samoporjavitvene zmaga.
  • 0

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2009 - 05:50 PM

Jaz imam Collistar samoporjavitveni serum na pipeto in mi je super, ga imam še od lani.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users