Jump to content


Photo

Golota


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#81 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 July 2007 - 08:47 PM

QUOTE(Jenna @ 1. 7. 2007 - 21:42) View Post

Jaz sicer glih ne sodim, ampak mi je že sama ideja tako skrajno neprivlačna, da tega nikoli ne bi probala. Nič pa seveda ne obsojam ali karkoli v tem smislu negativnega tiste, ki hodijo. Jaz za sebe vem, da me za nič na svetu ne zvleče nobeden tja v "deželo nagcev". =)Ja ja, sonchi, kaj se zaj delaš fino... twisted.gifIPB Image
TiTa, LOL


^^ Tu se popolnoma strinjam z Jenno. Če komu paše naj gre tja, jaz nebom.

  • 0

#82 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 July 2007 - 07:18 PM

mi smo včasih (js sm mela nekje okrog 5, 6 let), hodili v FKK kamp. nimam nekih hudih predsodkov pred tovrstnimi kampi, se pa težko sprostim, če nisem vsaj v spodnjem delu kopalk (tako da sem tud takrat oblečena okol maširala med nagci, hehe). zdej ne hodimo več s šotorom na morje, tako da kadar smo bolj na samem med neznanim folkom sta naše2 še kr naturista, tud bratec še kdaj, s sestro sva pa največ zgorej brez. če se pa s kšnimi družinskimi prjatli dobimo al pa karkoli, pa jasno, polna oprava.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#83 ninan

ninan

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 12 July 2007 - 09:09 AM

Ko sem hodila na morje še s familijo sem se ponavadi s čolnom zapeljali do kakšnega lepega zalivčka, kjer smo se kopali nagi. Glede golote v familiji res nismo nikoli komplicirali ali se skrivali.


  • 0

#84 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 12 July 2007 - 09:21 AM

mi smo celo moje otroštvo ( do začetka pubertete) hodili v FKK kamp. takrat mi ni bilo nič takega, sedaj pa ne vem, če bi še šla.

ob debatah kako se ljudje gledajo in ogovarjajo v "deželi nagcev" pa samo tole: pravi naturisti so goli in spoštujejo nepisana pravila. v končni fazi, če so vsi goli, so vsi enaki! in mislim, da je to samo naš občutek, da nas vsi gledajo (prej nas kdo gleda, če smo v vpadljivih kopalkah na normalni plaži, kot goli med 100 ali 200 nagci).,
  • 0

#85 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 12 July 2007 - 09:24 AM

Good point -supergirl-!
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#86 rock_chick

rock_chick

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 12 July 2007 - 09:28 AM

Men so pa te plaže pač neokusne, kaj morm. Sploh pa ko se spomnim, k smo enkrat tja pomotoma pršl s familijo, sm bla še mejhna ( no so nas tud skenslal, ker se mati ni hotla slečt :lol ) ... no in gremo kao na kosilo tm zravn je bla neka restavracija al kva in za mizo sedi ena mamca, naga of course in je jošk u juho namočila... blink.gif tja ne grem nikol več, nein danke cool.gif
  • 0

#87 ninan

ninan

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 12 July 2007 - 09:34 AM

Meni so pa nudl plaže zakon, ker sem ful sproščena brez kopalk, pa še bele riti nimam. Mene dosti bolj, kot nagci na plaži motijo glasni ljudje, ki se ne znajo obnašat in mislijo, da so glavni na plaži. Da o tem kako nekateri prečekirajo vsako bejbo sploh ne govorim.


  • 0

#88 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 12 July 2007 - 02:09 PM

odvisno=)

včasih se ne bojim da bi pršu kdo v kopalnico včasih pa se skrivam kot kkšna miška oops.gif
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#89 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 August 2007 - 10:26 AM

Men je pa full fajn k sem se letos hodila kopat brez kopalk in sem čist cela rjava. Ampak sem kopalke slekla na plaži pa še s fantom sva mela privat plažo, kjer ni blo žive duše (no razen rakcov, ribic in podobno). tongue.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#90 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22354 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2007 - 05:25 PM

Jaz sem precej sramežljiva, kar se golote tiče. Doma ne hodim okoli v spodnjem perilu, niti me še nihče od domačih ni videl med tuširanjem in niti nimam želje, da bi me, ali pa jaz njih. V kakih javnih tuših se še nisem tuširala in se tudi nikoli ne bi. Meni je rahlo neprijetno celo se preoblačit pred cimro, al pa ko smo se v šoli pri telovadbi preoblačili v garderobah. Na nudistični plaži tudi nisem bila nikoli, pravzaprav tudi na navadne plaže ne zahajam. V savni sem bila samo 1x, s fantom in takrat sem bila naga, ker je bila to taka savna, v katero ne grejo kar vsi, ampak je privat. Si rezerviraš termin in greš notr, s komer si pač naročen, ostali naključni ljudje pa v tistem času nimajo vstopa.
Na začetku sem imela celo pred fantom tremo. Mi je bilo ljubše seksat, če je bilo bolj mračno, al pa če sem imela majico na sebi, pač vsesort fint sem imela. smile.gif Sem precej zategnjen človek, kar se tega tiče, hja. oops.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#91 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 August 2007 - 06:27 PM

Tudi jaz sem bila. Potem me je pa fant peljal v FKK kamp.
Sicer pa ni nič narobe s tem. Eni smo taki, drugi drugačni in prav je tako.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#92 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 August 2007 - 08:08 PM

QUOTE(rock_chick @ 12. 7. 2007 - 10:28) View Post

no in gremo kao na kosilo tm zravn je bla neka restavracija al kva in za mizo sedi ena mamca, naga of course in je jošk u juho namočila... blink.gif tja ne grem nikol več, nein danke cool.gif

laugh.gif Dbest! To pa je redek prizor.

Sicer pa je res da se nudisti med seboj ne "ocenjujejo", oz. da se ne špega potajno k sosedom češ kakega ima pa njihov Francl. Že na navadni plaži se (pol)nudiste lepo tolerira in jih noben ne gleda kot nastavljače ali karkoli takega. Pogledaš kot vse ostalo.
Sama lih nisem za v javnost, pa tudi sicer sem mnenja da so oblačila namenjena zaščiti telesa in mi slučajno ni da bi golorita drajsala po pesku blink.gif , sem enkrat na Nadiži pa sem imela nonstop občutek peska not. Pa že sicer me stalno zebe na morju, oz. ko frišna prilezem z vode.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#93 ninan

ninan

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 24 August 2007 - 12:31 PM

Jaz pa obožujem kopanje in sončenje brez kopalk in mi je full fajn, da sem čist cela rjava.

Letos smo se s sestro in prijateljico hodile kopat brez kopalk v en bolj samoten zaliv, kjer je bila itak večina brez kopalk in je bilo svetovno!

  • 0

#94 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 24 August 2007 - 12:49 PM

Jaz pa sem letos prvič občutla kak je bit brez kopalk. Bili smo na robinzonskih počitnicah nekje bogu za hrbtom- torej sami. Prvo kaj sem zjutraj nardila sem se šla osvežit v morje in to gola. Meni je bilo to noro. Sploh, ker ne maram mokrih kopalk in se na navadnih plažah vedno preoblačim . Kar se pa sončenja tiče pa mi ni najbolj prijetno ležat gola, če me gleda kdo, ki ni domač.
  • 0

#95 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 24 August 2007 - 01:23 PM

Jst nisem mela hudih težav nikoli. Zgoraj brez mi nikjer ni problem,če bi blo treba. Fotr mislm da me ni vidu nage odkar več ne serjem v plenice,mt pa pomoje lih prejšn tedn al pa 14 dni nazaj biggrin.gif laugh.gif Tud jst sm njo že dostkrat, fotra pa v gatah ziher vsak teden. Tud v javnih tuših nimam težav, pred fantom prvič,vsaj tem zdaj, nobenih problemov, ko sva prvič seksala sva celo pri luči,tako da sma se lah konkretno nagledala laugh.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#96 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 25 August 2007 - 11:56 AM

QUOTE(Minnie @ 24. 8. 2007 - 14:23) View Post

ko sva prvič seksala sva celo pri luči,tako da sma se lah konkretno nagledala laugh.gif



blink.gif

A to da seksaš pri luči je kako nekaj posebnega? Sorry, ne zajabavam, ampak kaj kako, mislim, kaj je narobe s človeškim telesom in goloto, posebej če greš seksat. Ali samo prvič je tako, da je običajno da se seksa z vrečkami na glavi, oz. brez luči.

OK, seks brez luči ima tudi svoj čar, da pač več izkusiš z dotikom, ker vizuelno ne moreš, ampak, da bi pa bila neka velika stvar da sta seksala pri luči ....



  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#97 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 August 2007 - 12:07 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#98 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 25 August 2007 - 02:39 PM

Hsul,ni panike...

Ja zame je pač blo neki rahlo šokantnega (pardon kao pretiranemu izrazu), ker sem bila vedno navajena seksat v čisti temi,oziroma samo tako da se je rahlo kaj videla...Ob kaki svečki,al pa zgolj prižganem moniturju v sobi. In ta svetloba je drugačna,kot če maš praktično prižgan reflektor. Do takrat ob luči nisem seksala nikoli (sad,isn't it).
Pa tud komuniciranje o dnevnih temah med seksom,jez ame nekaj novega. sicer ne morem zdaj naštet kaj konkretno,ne govoriva ravno o vremenu, ampak dejansko me je to ful sprostilo...hm...Čeprav nekaj zaprek ostaja. huh.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#99 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22354 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2007 - 04:21 PM

QUOTE(Minnie @ 25. 8. 2007 - 15:39) View Post

Pa tud komuniciranje o dnevnih temah med seksom,jez ame nekaj novega. sicer ne morem zdaj naštet kaj konkretno,ne govoriva ravno o vremenu, ampak dejansko me je to ful sprostilo...hm...Čeprav nekaj zaprek ostaja. huh.gif


blink.gif A vidva imata kar cele debate med seksom? biggrin.gif

Glede seksa z lučjo ali brez...tudi meni je bilo v začetku pri seksu z bivšim fantom mal nerodno, če je bilo ful svetlo. Sem bila bolj sproščena, če je bil prostor bolj zatemnjen, ni treba da prav trdna tema no. Sčasoma pa sem se teh zadržkov znebila, ker sem se na fanta bolj navadila in mi je bilo vseeno, kako izgledam, ko sem naga. Pa z mojim naslednjim bo verjetno tudi enaka zgodba. smile.gif

  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#100 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 25 August 2007 - 04:35 PM

Lol biggrin.gif NA me zdaj da bi se šla ene blazne dialoge...Bom enrkat pozorna kaj točno govoriva biggrin.gif Ker zdajle res ne vem,vem samo to da praktično sploh nisva tiho smile.gif Veliko tudi o tem kaj komu paše...In kaj bi blo fajn popravit...In kako je kakšen premik boljši od kakega drugega...pa že ene pakrat sem zahtevala razlago kakšen je občutek med seksom (kterega pač vsaj z moškega vidika sama nikoli ne bom občutila oops.gif )
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users