Jump to content


Photo

S.O.S. Topic - Hilfe


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#61 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25304 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 March 2007 - 02:48 PM

kaj pa vem :/ sploh ne vem, kaj bi - ce ne namazem al pa namazem s cim proti mozolji sm cist v luskah, ce pa s ksno vlazilno/hranilno kremo, se pa prec se ksn narise. groza.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#62 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25741 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2007 - 02:52 PM

Jst sem tut zdej mela napad mozoljev + grozne kože - luskanja. Danes sem dobila menstro pa se je zadeva začela normalizirati. Da ni pri tebi mogoče enako ;)
  • 0

#63 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2007 - 04:33 PM

Samo po mozoljih se namaži z Avene Cleanance K, drugje pa s kakšno bolj hranilno kremo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#64 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25304 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 March 2007 - 05:16 PM

pomarancka, zal ne (hormons gone wild, prov zares). porocam o stanju.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#65 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25741 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2007 - 05:26 PM

No sej.... mogoče bo pa bolš k boš dobila teto na obisk. Pr men je...z včeraj na danes ogromna razlika.
  • 0

#66 Anaya

Anaya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 104 posts
  • Interests:Bloganje, branje, glasba, surfanje... :)

Posted 21 July 2007 - 09:15 AM

O ja imam grozne težave. Je sobota tko da pri nas noben dohtar ne dela, druga ce bi bla ze zdavnej tam in ne bi sem tipkala svojih tezav. Torej. Sem lastnica izjemno suhe kože ki je predvsem pozimi posuta z ekcemi, to so taki srbeči flekci, ki ratajo drugačne barve, torej rdeči. To ponavadi traja celo zimo, in mažem z nekimi kremami od zdravnika ki ne pomagajo najbolj.. ampak to ni moj problem. Ponavadi vse moje tezave izginejo s poletjem, tokrat, letos pa je stvar le se hujša. Med vsemi členki na rokah imam flekce in pol njih še neke take čudne tvorbe,ki izgledajo kot mozolji. Pač hribček in rumena pika. Pojavljajo se mi tudi drugje po telesu, in sicer posamično. To ne morejo biti moji mozolji ker jih po faci nimam, po telesu pa sploh ne. Vsaj trenutno. Fora vsega je, da sem 2 tedna čakala in mazala z obicajnimi kremami, ki jih rabim ponavadi, ampak ne pomaga nic. Koža se mi le lupi, naprej, dela se rana.
Sumim da se moja koža pritožuje ker zadnji mesec delam v gostinstvu(veliko vode in čistil..)
Je imela katera od vas kdaj take težave? Mozolje na čudnih mestih, ...
  • 0
Dobimo se na -> Blogu !

#67 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 July 2007 - 10:04 AM

To ziher niso mozolji, ampak kakšne alergije ali kaj drugega. To je pa res najbolje, da počakaš na zdravnika. Ne poznam nobene "domače" pomoči zoper to.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#68 Anaya

Anaya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 104 posts
  • Interests:Bloganje, branje, glasba, surfanje... :)

Posted 21 July 2007 - 12:44 PM

Oče, ki je veterinar(haha kravja diagnoza) pravi naj jih ne prebadam, oz poskodujem, ker je verjetno infekcija. Tko da se trudim cim manj praskat, v ponedeljek pa ob sedmih k zdravniku. Da vsaj srbelo ne bi. evil.gif
  • 0
Dobimo se na -> Blogu !




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users