Jump to content


Photo

Mleko/lotion za telo - THE BODY SHOP Pomegranate Puree Body Lotion


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 July 2008 - 12:20 PM

IPB Image

Lotion s precej čudaškim vonjem, ki pa se mi je skozi nekaj dnevno uporabo prav prikupil. Pomegranate linija ima tole značilnost, da očitno od izdelka do izdelka drugače diši. Ker Body Polish diši sočno sadno, medtem ko lotion zagotovo ne diši tako. Pravzaprav je vonj izredno težko opisati, najboljše zanj je res beseda čudaško. Na začetku je vonj nekam zatohel, čudaški ;-), prav nič sočen ali sadno granatasto jabolčni... čez čas se razvije neka sadna komponenta. Vonj, ki ga čez čas vzljubiš (za moje pojme je precej malo verjetna ljubezen na prvi voh) ali pa ti je zimzeleno odbijajoč. Meni se tole slednje k sreči ni zgodilo. Drugače je pa prijeten za uporabo, lahek, krasno razmazljiv, kaj kmalu se vpije, kožo pa solidno navlaži. Za kakšno bogato nego seveda ni. Je nežno roza barve, ne porabi se ga veliko. Embalaža je meni izredno lepa, že skorajda elegantna, na pumpico, 250ml, cena pa natanko 6,50eur ob znižanju (hočejo linijo zgleda pospešeno umaknit iz prodaje). Če bi bilo možno, nakupa ne bi več ponovila. Aja - zakaj sem ga sploh kupila? ;-) Nisem ga dodobra prevohala v trgovini. ;-)

Ocena: 3

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users