Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - GREENLAND Papaya/Lemon Shower Gel


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2008 - 12:51 PM

IPB Image

Ker sem se že pred nekaj časa "v teoriji" zapičila v Greenland kozmetiko, je bil skrajni čas, da se v njo zapičim tudi "v praksi". ;-) Nasplošno se mi zdi po proučevanju to precej kvalitetna kozmetika. Z mano je odšel tale gel za tuširanje, z vonjem papaje in limone (slednje ne zaznavam... morda je prisotna le do te mere, da ni vonj presladek, ampak da bi pa prav pri vonju izpostavila limonin vonj, pa ne morem). Vonj je res fantastičen, sočno papajast, čisto primeren za te vroče dni. Jaz si z gelom umivam tudi obraz, temeljito očisti MU, obenem pa vseeno ni agresiven ali izsušujoč. Sumljivo je prijazen do moje suhe kože po telesu, katere mi praktično nič ne izsuši (tega ravno nisem pričakovala). Peni se precej, zato ni potrebna velika količina pri enem tuširanju. Spere se zlahka, vonj se na koži obdrži nekaj časa... ne rekordno dolgo, a tudi instantno ne ponikne. Jaz sem vzela tole embalažo na sliki, 600ml, cena je okoli 9 eur. Embalaža zna biti za redno uporabo kar malo preokorna, jaz sem si jo prelila v eno manjšo. Mislim, da je na voljo tudi manjša embalaža v tubi, a sem v navalu navdušenja nad vonjem pograbila kar tole velikanko. ;-) Priporočam ljubiteljicam sočnih, sadnih vonjev!


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users