Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#701 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2013 - 10:04 PM

Meni je še vedno Balein Vitamin super, sploh ne opazim več nobene razlike med višjecenovnimi frizerskimi šamponi in tem, ki stane borih 90 centov za pol litra.

Ampak naslednjič bom vzela tega, ker sem tako zadovoljna s sprejem iz te linije.

John_Frieda_Luxurious_Volume_Thickening_


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#702 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 October 2013 - 12:48 AM

Jaz sem že lani nehala kupovati Joicota, ker je enostavno predrag in sem potem eno leto uporabljala Balein Oil Repair (ki sploh ne zmasti las, kvečjemu naprotno, in res ful dobro očisti lasišče), stane pa 1,55e in mi je res super. Zdaj poleti sem kupila še Garnierov Natural Beauty Kokosol&Kakaobutter šampon, ampak mi ni tako všeč, imam občutek, da sploh ne očisti las tako dobro kot Balea, je pa res, da se mi lasje s tem šamponom noro svetijo, vsi me sprašujejo, kaj sem delala z lasmi. Poskusila sem tudi TBSjev Rainforest Moisture šampon in mi niti ni tako všeč, je precej oljnat.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#703 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 October 2013 - 06:45 AM

Meni je še vedno Balein Vitamin super, sploh ne opazim več nobene razlike med višjecenovnimi frizerskimi šamponi in tem, ki stane borih 90 centov za pol litra.

 

Jaz se tudi tega najbolj držim, frizura mi je po umivanjem s tem šamponom najbolj všeč, edino  malo bolj definirane kodre bi si včasih želela... Včasih uporabim še baleino masko za suhe lase z mangom in aleo vero, takrat so lasje malo mehkejši in ne tako bujni, ampak vsake toliko mi paše.

Itak me je minilo, da bi dala toliko denarja za šampon, imate čist prav :wink1: .


  • 0

#704 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 October 2013 - 07:22 AM

TO je ful dobra ponudba, ne, Fluffy? :)

 

Ja. Za en funt sicer samo ceneje kot pri Lookfantastic (kjer ni poštnine).


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#705 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 October 2013 - 09:38 PM

Aha, pa res, nisem šla za tem. Feelunique tudi ima, še kak € ceneje, ampak ne pošiljajo sem tavelikih :(.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#706 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2014 - 08:38 PM

Ali še katero začne srbeti lasišče po Baleinih šamponih iz profesionalne linije? Najprej sem imela tistega repair, ki je bil na splošno precej težek za moje lase, po enem dnevu sem imela že mastne...sedaj pa sem si kupila kofeinskega, ki sicer ne masti toliko, ampak me lasišče spet srbi, enako kot pri repair...ali so mogoče preveč koncentirarani ali agresivni (čeprav sestavinsko naj bi bili precej v redu??) in bi morala umivati s čim nežnejšim? Kakšne ideje, ker je grozen občutek.

 

No tega imam sedaj

 

1344933454_dmba39.1b-balea-coffein-shamp


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#707 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 February 2014 - 08:45 PM

Probaj Alverde šampone (ima tudi enega kofeinskega, med drugimi) - so fajn pa poceni, okoli 2.40€ za flaško. Meni je najboljši žajbelj-breza.

http://www.dm.de/de_...smetik_shampoo/


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#708 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22356 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2014 - 09:06 PM

Jaz imam trenutno Repair šampon iz Balea Professional linije. To je moj prvi šampon iz te linije, do zdaj sem imela samo njihove balzame. Meni se sicer ne zdi, da bi se mi lasje zmastili kaj prej kot običajno. Ti šamponi tudi nimajo silikonov. Sem pa tudi jaz opazila, da me kdaj srbi lasišče, ampak sem to bolj pripisovala temu, da si zdaj med tednom skoraj vsak dan umivam lase.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#709 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30711 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 February 2014 - 09:12 PM

Jaz sem pa zdaj ful zadovoljna z Avonovim šamponom z arganovim oljem, res mi ustreza. Lažje si razčešem lase po umivanju in všeč mi je, kako se oblikujejo kodri...


  • 0

#710 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 February 2014 - 10:01 PM

Meni je Oil Repair še vedno super, ga ne morem prehvalit.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#711 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22356 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2014 - 12:41 AM

A ti nič ne zmasti las?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#712 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2014 - 01:24 AM

Ti šamponi tudi nimajo silikonov. Sem pa tudi jaz opazila, da me kdaj srbi lasišče, ampak sem to bolj pripisovala temu, da si zdaj med tednom skoraj vsak dan umivam lase.

 

Ja jaz si jih že tako običajno umivam na 2-3 dni in se mi zdi, da moram res čedalje bolj pazit katere šampone uporabljam, ker par let nazaj nisem imela nobenih težav...sem imela že pred časom težave z tigijem dumb blonde, kateri itak velja za agresivnega in mi je čisto razdražil lasišče pa se je potem umirilo, ko sem spet začela kupovat kar trgovinske...te balea sem pa zdaj prvič probala in sem to opazila. Mi je kar škoda, ker ta balea kofeinski mi še tako fajn diši...

 

Od alverde sem probala zaenkrat samo tistega ultra sensitive, ki je odličen tudi za lasišče, ga bom verjetno spet začela uporabljat, pa tega kofeinskega alverde bi tudi še poskusila. Ti Alverde so tudi vsi precej v redu sestavinsko?

 

Mogoče je tudi problem v tem, ker preveč hitro menjam izdelke, samo vedno rada poskušam nove stvari.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#713 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22356 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2014 - 08:17 AM

Alverde so sestavinsko v redu, so brez silikonov in kolikor vem, tudi ne veljajo za agresivne.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#714 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 February 2014 - 08:31 AM

Alverde nimajo silikonov ne, so tudi skoraj vsi veganski, ampak meni niso nič posebnega. Na srečo nimam nobenih težav z lasmi, tako da ne potrebujem posebnih šamponov, in 

tudi sama kar Alverde uporabljam (trenutno tega z marelico). 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#715 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 February 2014 - 12:02 PM

Emily, ja. Jaz sem med prazniki uporabljala mamino Baleo za barvane lase in mi je ful razdražlo lasišče. Sem potem preklopila nazaj na Alverde, ampak ni nič pomagalo, tako da sem sedaj nabavila tale Rausch, ki mi je končno ublažil srbečico. Pa ful mi je dober, ker mi kljub neuporabi balzama in produktov za volumen da nekoliko volumna, tako da nisem kot polizan cucek. Zaenkrat sem zadovoljna. Bomo vidli kako bo na daljši rok.

herzsame_shoopmo.jpg


  • 0

#716 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 February 2014 - 01:41 PM

Drugače sem super zadovoljna z niveinimi šamponi ampak Diamond volume me je pa razočaral. Je res da nikoli nisem uporabljala šamponov za volumen zdi se mi da imam popolnoma suhe lase, niti po uporabi balzama niso mehki naredi mi res čudno strukturo tako da tega ne kupim več

 

nivea-diamond-volume.png


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#717 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 March 2014 - 10:29 PM

Ve katera za šampon ki ne vsebuje sulfatov in silikonov in se ga da dobiti pri nas v drogerijah??


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#718 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 March 2014 - 06:34 PM

gu2-GUB.jpg

 

Garnier ima novo linijo, ne vem če je že pri nas. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#719 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 April 2014 - 04:04 PM

Meni pa tale Joico ni kul :cry: Šla sem na sigurno, ker so mi bili vsi Joicoti do sedaj super, in kupila ta veliko litrsko pakungo, joj.

A katero zanima morda? Fluffy? :cry: :lol:

 

10793072-1365090441-943554.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#720 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22356 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2014 - 12:42 PM

Sarah, tebi se tudi hitro zmastijo lasje, če se prav spomnim? A ti je kateri od Joico šamponov dotatno mastil ali so ti bili vsi enako dobri, z izjemo tega zgoraj?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users