Jump to content


Photo

Moški Parfum


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#21 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 November 2007 - 07:11 PM

Men pa sta noro dobra ;
- must de cartier pour homme
- gucci envy for men

Ne znam se odločit ker zmaga, a je tako, da je cartierov bolj poseben in eksotičen, ne vem pa če tud bolj diši, , k je pa našprican z envy me je pa spet čista 10ka vseen... k ma tip kerga od njiju gor me čist vrže!

Joj, pa 212 Carolina herrera (bordo embalaža) za moške je svetovn!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#22 Poljski mak

Poljski mak

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Kjer so visoke trave

Posted 14 November 2007 - 09:49 AM

AIR by KENZO

Attached Files


  • 0

#23 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17690 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 14 November 2007 - 11:31 AM

Zdaj uporabljam Christian Dior. Prozorna doza, na pokrovčku piše samo CD. Izjemen je. cool.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#24 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 14 November 2007 - 12:09 PM

L'Occitane - Eau des Baux.
Tega sem lani kupila fantu in je čisto navdušen nad njim. Jaz pa tudi oops.gif

  • 0

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 02:01 PM

Noro, ampak res noooooro mi diši Joop! Homme.

Parfum Joop! Homme je orientalski vonj, primeren za privlačne in elegantne moške, ki znajo združiti koristno z zabavnim – za poslovneže kot tudi za ljubitelje večernih zabav. Zelo senzualen, privlačen in eleganten parfum, ki si z vonjem vanilije in dodatki cimeta, jasmina in citrusno silhueto pomarančnih svetov, mandarin in limon zagotovi stalni prostor na polički vsakega pravega moškega.

Osnovna nota : vanilija, tonka, pačuli
Srednja nota : jasmin, cimet, spominčice
Zgornja nota : cvetovi pomaranče, mandarina, limona


Tega parfuma si nikakor ne predstavljam na starejšem moškem, ampak gre za parfum za mlajše moške (bi rekla nekje od 20 do 35 let), meni je res prekrasen in na fantu mi tako diši, da bi ga lahko pojedla. Je dosti svež, pa spet ne preveč, ravno prav sladek (toliko, da še vseno obdrži tisto moškost) in definitivno ga enkrat kupim fantu, trenutno ima samo tester.

IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2007 - 02:11 PM




Hm, pol pa ga morava nujno s fantom sprobati. Namreč, kupuje nov parfum že lep cajt, se ne more odločit. Jaz sicer navijam za onega, ki ga je mel do zdaj, L'Occitane, on pa bi rad kaj novega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#27 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 December 2007 - 02:32 PM

Ja ta parfum je res uredu, moja mami ga uporablja pa čeprou je moški parfum. Sam men je na trenutke tečn
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 02:44 PM

Moji mami in sestri je tud dost moških parfumov všeč in jih uporabljata ... če diši, pač diši. tongue.gif

Jenna poročaj potem kako vama bo všeč, me res zanima.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2007 - 02:46 PM




Sem mu že sporočila oz. poslala opis in je odpisal, da deluje opis obetavno in da ga bova šla drug ( rolleyes.gif ) vikend povohat. Poročam o (ne)navdušenju!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 02:49 PM

Jaz že dobesedno pol ure bulim v to sliko zgoraj ... kakšno telo, pa kakšna barva polti, mmmmmmmnjam. oops.gif Parfum mogoče kupim fantu za novo leto, seveda samo v primeru, da bo priden. tongue.gif Aja, pa nujno ga morata seveda povohat na fantovi koži, absolutno ne samo iz flaške, ker šele na koži se razvije res omamen vonj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2007 - 03:05 PM



Ok, bova.

Packa!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 10 December 2007 - 03:36 PM

L'Occitane Eau Des Baux EdT : kupila danes fantu za rojstni dan wub.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 December 2007 - 02:13 PM

QUOTE(sade @ 10. 12. 2007 - 15:36) View Post
L'Occitane Eau Des Baux EdT : kupila danes fantu za rojstni dan wub.gif

To je pa res lepo darilo, od katerega bota mela oba dosti, hehe.
Meni je to resnično najboljši vonj, kar obstaja pri parfumih nasploh.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 11 December 2007 - 05:18 PM

si ga je že dolgo časa želel, tak da sem ziher, da bo vesel (ima šele 19. roj. dan) smile.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 December 2007 - 03:12 PM



No, sem povohala parfum Joop! Homme in moram povedati, da je tudi mene navdušil. Gre za enega izmed tistih vonjev, ki niso tipično povprečno moški, ampak majo še neko sladkejšo noto. Mljask. Me zanima, če bo tudi fantu všeč. Jaz še vseeno nekak navijam za L'Occitane Eau Des Baux, preprosto ni boljšega vonja od tega. =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2007 - 03:53 PM




Men je pa najboljša moška Roma. Na Tomažu božansko diši. DRugače ma pa zdej moško Prado in je tudi super.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#37 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 March 2008 - 07:12 PM

D&G The One ohmy.gif surrender.gif IPB Image

Preveč je hud. Hot, hot, hot! oops.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#38 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 March 2008 - 12:17 PM

Paco rabanne black xs pour elle mi je všeč tako moški kot ženski.
  • 0

#39 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2008 - 11:18 PM

Pour elle je ženski, pour homme je moški. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#40 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 March 2008 - 11:43 PM

QUOTE(bikini @ 28. 10. 2007 - 10:05) View Post

Meni pa je tale super!!!! L'occitane - Eau du Badian



Hahahah o moj bog, jst sem prebrala Eau de Balkan biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users