Jump to content


Photo

Osvežilni robčki


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23387 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 23 June 2006 - 10:05 AM

Med sestavinami sem videla zelo veliko ocenjenih vlažilnih robčkov.

Nikjer pa nisem zasledila, kako se obnesejo ... zdaj ko so tako vroči dnevi, meni tudi še tako močen roll-on ne zdrži cel dan ...

Zato me zanima, kateri robčki so tak kompromis med kvalitetnimi sestavinami in uporabnostjo ... kakšne izkušnje imate z njimi ...

LP

Kami
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 June 2006 - 11:24 AM

Jaz jih vedno vzamem s sabo ko kam grem. Za doma se mi zdijo itak potrata časa. Doma se lahko stuširam, če mi je vroče. Drugače pa zdaj v nedeljo grem v Anglijo in brez osvežilnih robčko se ne vsedem na letalo. Meni so res fajn pa za razna "potovanja" to nepogrešljivi.
  • 0
Viens, reste ici!

#3 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 23 June 2006 - 11:31 AM

Strinjam se z Ano. Primerni so, ko kam greš, da se osvežiš, tudi če si zamažeš roke, pa si jih nimaš kje umiti, lahko pripomorejo zraven. Tako da je to fajna zadeva.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#4 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23387 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 23 June 2006 - 11:42 AM

Ja valda, saj v teh dneh si sploh ne morem predstavljat brez ...

samo zanima me katere robčke priporočate ... da res lepo osvežijo in da ta vonj še nekaj časa drži ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 June 2006 - 11:55 AM

Jaz mam trenutno od bionsen. Meni se zdijo dokaj fajn. Vlki so dovolj, navlaženi so tut zmerno .. niso tak švoh, da bi mogo pritiskat na kožo da bi blo kaj .. vonj pa je ful fajn .. meni se zdi, da mi ostane na koži še kar nekaj časa.

tak zgledajo, ampak večje slike žal nisem našla
  • 0
Viens, reste ici!

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 June 2006 - 12:08 PM

kakšna je pa razlika med osvežilnimi in vlažilnimi robčki?

jaz sem imela pretekla leta od muellerja robčke alouette, ne vem, če jih še delajo/imajo: niso se trgali, ravno prav navlaženi. letos bom probala z babylove ali ebelin. me pa zelo mikajo l'occitanovi z zelenim čajem, samo so pregrešno dragi.

so mi pa nepogrešljiv pripomoček na potovanjih.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 June 2006 - 01:49 PM

.
Kako pa jih pravzaprav uporabljate? Jaz sem jih uporabljala do zdaj bolj za roke in da sem se malo potapkala po dekolteju. Po obrazu nikoli.
Bom pa si tudi jaz najbrž kupila Babylove, čeprav so bojda kar precej mastni.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 June 2006 - 02:02 PM

Jaz tut tak .. za roke pa malo dekolte, na faco si jih nikol nebi šla tapkat. Aja pa za vrat so mi tut fajn smile.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 June 2006 - 08:04 PM

danes sem kupila 25 komadov beauty baby robčkov za borih 120 sit. solidno opravljajo svojo nalogo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 24 June 2006 - 10:42 AM

Jst sm tud ful dolg uporablala ročke Alouette od milerja in še en od DM-a, sam po teh robčih si ves pacast, sj lepo osvežijo, sam se kr mal limaš pol. Ker robčki Baby od milerja (nevem točnega imena), so pa taki da so bl nežni, s kamilco in se nič ne limaš. Sam jst uporablam take v ta velki pakungi (k so kao za nego dojenčka- zau mivanje), nevem pa a obstajajo tud v ta mali pakungi?
  • 0

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 June 2006 - 04:55 PM

uporaba: after sex biggrin.gif, za roke, za sfrišat faco, za brisat švic kjerkoli.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 June 2006 - 04:56 PM

Jst tud sam za after sex, in sicer kar Lumpijeve v veliki pakungi, zelo ugodni so (70 kom za 400 sit) in prijetnega vonja smile.gif
  • 0

#13 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 25 June 2006 - 12:50 PM

uporabljam intimne robcke carefree z aloe vero.
  • 0

#14 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 25 June 2006 - 02:20 PM

Me2 me 2! biggrin.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 June 2006 - 03:09 PM

Jaz osvežilnih robčkov ne maram, raje si švic samo potapkam dol (z roko, običnim robčkom, kaj takega), pa še to samo ko se kje vozim, ali pa sem nekje zunaj in se nimam kam umaknit na hladneje. Uporabljala sem jih samo ene parkrat na nekih festivalih (šotor itd).
Edino kar res uporabljam, oz. za vsak slučaj vzamem s sabo so intimni robčki od Femine (oz. nekaj takega, pa saj veste wink.gif ). To je pa super.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 June 2006 - 05:56 PM

.

Ja, če se seksa (in posledično ful švica, če je vroče) kje, kjer se ne moreš pod tuš ali v bano fuknit (midva sva si sicer včeraj zvečer privoščila kopel, pa dans dve kopeli, mater ej :=))) ), vsekakor prav pridejo. biggrin.gif No, jaz sem si kupila tudi dvojni paketič Baby Beauty, preden sva šla na pot in so super - glih prav navlaženi, pa nič mastni.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2006 - 02:23 PM

A so kaki osvežilni robčki, ki se jih lahko uporablja za telo in intimne predele obenem? Najbrž je bolje imet za vsako svoje no... Jaz sem mela samo Lumpi osvežilne robčke za na festivale, ko smo s šotorom šli. Letos pa si bom mogla nabavt še dodatne za intimno nego in pa čistilne za obraz ermm.gif
  • 0

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 July 2006 - 03:32 PM

Po moje lahko tiste otroške uporabljaš za oboje. Pampers, ali kaj so.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 July 2006 - 03:42 PM

Jst bi za telo & intimo imela kar ene in iste, sej dobiš kake sensitiv otroške, te so ful nežni, pomoje, ni panike.

Edino za obraz bi si pa raje nabavila posebej za to namenjene.
Čeprav men ful ni za obraz čistit s temi robčki..mam filing, da si sam pacam vse gor po obrazu, nič pa dejansko ne očistim.
Sam, če ni druge, je tud to dobrodošlo, valda. wink.gif
  • 0

#20 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 01:24 PM

Sej tiste ko so za intimne predele lahko tud po telesu uporabljaš. So nežni fajn. Oriflame ma ene:

Intimate Wipes

Intimate osvežilni robčki

Blaga sestava ter priročnost izdelka zagotavljata osvežitev kjerkoli in kadarkoli skozi dan. 20 robčkov.

SIT 790

IPB Image

Pa tud Nivea:

Poskrbijo za popolno nego, zaščito in svežino na poti, v službi ali pa tudi doma. Robčki izjemne mehkobe in bogate strukture, ki vsebujejo mlečno kislino in naravne izvlečke kamilice, omogočajo nežno čiščenje in ščitijo pred draženjem kože intimnih predelov.

Idealni so v času menstruacije in na poti.

Na voljo so v priročni embalaži žepne velikosti.

IPB Image
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users