Jump to content


Photo

Puder - MAX FACTOR Age Renew


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (4 votes [80.00%])

    Percentage of vote: 80.00%

  2. 4 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 18 December 2006 - 11:52 PM

Deljeno mnenje imam o tem pudru.Pod določenimi pogoji se uspešno odreže in da lep ten drugače pa ima svoje napake-zaradi katerih nevem če ga bom še kupila.Je zelo dobro mazljiv in porabi se ga res malo,dobro prekriva in našla sem približek svojega odtenka (najsvetlejši),ki pa zgleda sprva bolj svetel kot je na koži (na koži se opazi rahel rumen podton).Je lahek in vlažilen,po sestavinah ni nič posebnega,ima nekaj aok,nima uv zaščite.Slabe strani pudra so:če nimate perfektne kože bo videz slabši in ne boljši..pore se dejansko zelo vidijo če razmazovanje ni res vtiranje nekaj časa-na hard ali pa tapkanje z zelo majhno količino pudra step by step-kar vzame nekaj časa.Potem druga napaka je da mora biti koža brez lusk,lepo spilngirana in z dobro podlago,ter da se z količino ne pretirava- da je na koncu videz enakomeren in naraven.Če to ni izpolnjeno se puder ne razporedi enakomerno-nekaj ga je v porah nekaj na dlačicah,skratka polomija.Pa sem mu dala še eno šanso,kaj pa bom z njim-probla sem z tehniko segrevanja in razmazovanja oz. gnetenja že pred nanašanjem na obraz(to v bistvu delam z vsemi pudri razen zelo slabo prekrivnimi)-v rokah ga pregnetem do te mere da se roke segrejejo in tako se puder lažje nanese,videz je enakomeren in lep-precejšna razlika.Tudi obsojen je solidno in lepo se zbalansira-vpije ter dobro prekriva.Končni videz je nekako soft mat-v bistvu na pogled da mehek mat videz,kot kakšen kompaktni puder.
Probala sem ga na mami in se je tudi dobro obnesel-gubice ni skril je pa optično nekako osvetlil linije-spet je treba upoštevati pogoje in pa nanesti mastno podlago pri suhi koži..Vonj je prijeten-cvetličen ,cena je solidna( okrog 3 tisoč) ampak bom še videla če ga bom kdaj še kupila,saj ima nekatere napake ki jih težko spregledaš potem po drugi strani se pa to da fajn omilit in da res lep videz..ampak je potrebno več časa.
Ocena.3
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2007 - 07:54 PM

Jz sm si ta puder sicer kupila danes, sem pa že teden dni nazaj prosila za testrčk da sem doma večkrat sprobala puder na obrazu in sem zadovoljna z odtenkom 75, ki se mi zdi da je dost nevtralen in nardi lep ten.
Puder deluje lahek, je dosti prekriven, a kljub temu ne 'obleži' na koži, ker ji ne da občutka maske.
Zdrži brez problema po par ur in se hitro vpije, koži da pol- mat videz, tisti odblesk, ki pa ga da pa ni tisti mastni lesk mastne kože, tko da ni panike, ubistvu se sploh ne svetiš, samo matira je pač ne v nulo.
Jaz dam tisti transparentni puder v kamnu čez in je ravno prav.
Cena pa je okol 13 eur za 30 ml, pa na pumpico je.
ocena 5/5
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 08 March 2008 - 02:35 PM

Sama sem s tem pudrom izredno zadovoljna in ga redno uporabljam, ker je lahek, se dobro razmaže, porabi se ga malo, še posebej pa sem navdušeno nad njegovo prekrivnostjo; par dni v mescu se mi lahko nardijo opaznejše akne, pa jih puder zelo dobro prekrije, kaj šele manjše nepravilnosti, da se ne opazijo. Uporabljam pa odtenek 70.

Ocena: 5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users