Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3614 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 June 2006 - 04:56 PM



.
Idejo za to nadvse zanimivo temo sem dobila pred parimi momenti, na podlagi moje današnje vragolijske pripetije.
Zamislila sem si jo nekako tako, da bi zapisali, če se vam je danes kaj izredno neumnega/hecnega zgodilo.

No, naj jaz poskrbim za otvoritev:
Pred slabo uro nesem dol smeti. V našem bloku imamo za odlagat smeti dokaj velike kontejnere. In jaz lepo zabrišem vrečko v kontejner IN Z NJO TUDI KLJUČE!!! Kontejner je bil dokaj prazen, je pa ful globok in ni šans, da z roko sežem noter. Meni so kar solze stople v oči. Kaj naj zaj?! Se vržem v kontejner in brskam??!! Izreden šok. Nisem vedla, kaj naj storim. Na srečo je pa ključe moje budno oko zagledalo. No, nakar je bil tam blizu nek prijazen mladenič, ravno na čik pavzi in sem ga povprašala, če mi pomaga nekaj izbrskat iz kontejnera. Nekaj časa me je blesavo gledal, haha, nakar sem mu pojasnila, da so mi ključi padli noter. No, mi je širokogrudno pomagal, jaz pa sem se mu ene 5x zahvalila in opravičila, da je moral zame brskat po smeteh. biggrin.gif Sem se takoj šla zaj stuširat, da sem vsaj malo sprala ta kontejnerski filing. biggrin.gif
Vsekakor današnja izkušnja, ki si jo bom zapomnila. :clown:



.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 June 2006 - 05:09 PM

Nič posebej smešnega ... med rezanjem paradižnika sem se zapletla v tako intenzivno debato z mamo, da sem zraven veselo mahala z nožem (na katerega sem nekak pozabla vmes biggrin.gif ) in v nekem momentu sem se takorekoč zaklala v nos, menda sm se hotla popraskat al kaj ... tko na strani nosu sm si ga notr zapiknila, blizu očesa ... mama je kar kriknila, hahaha. biggrin.gif Torej, posledice niso hude, je pa mala praskica, iz katere že pol ure neprekinjeno po malem teče kri in me živcira.

Pa ni blo to prvič, enkrat sm hotela dat roke na boke in sem pozabla, da imam škarje v rokah (spet sem bila preokupirana z nečim drugim) in sem si lepo škarje notr pičila ... je blo tudi malo krvi. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 June 2006 - 05:14 PM

Ma da nima naša DiLeMa samomorilskih nagnenj? wink.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 June 2006 - 05:18 PM

Ne, ne ... sem zelo vesela deklica, ki ljubi življenje. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 June 2006 - 05:19 PM

...in hladno orožje biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 June 2006 - 05:19 PM

LOOOOL biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 June 2006 - 05:45 PM

Nekak sem se nerodmo oprla na dlan, ko sem se nekaj premeščala na fotelju in se vsedla direkt na palec :!: . Me je ful zabolelo, na srečo pa si ga nisem zlomila, ker se je malo vgreznil v zic. Da ne omenjam, da sem imela levi palčni zglob že zlomljen in vezi nategnjene, tako da taki podvigi nekako niso dobrodošli...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#8 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 22 June 2006 - 06:54 PM

včeraj zjutraj sem vstala in spim samo v boksarcah in grem tako naga do balkona in odprem nastežaj balkonska vrata in seveda ravno v tistem trenutku se je mimo peljal s kolesom en tipsom,ubogi bi skoraj iztiril biggrin.gif
  • 0

#9 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 June 2006 - 06:59 PM

Stopim v kopalnico in sm vidla, da mami ni opazla da sm notr, glih je neki pobirala s tal in z levim očesom pogleda kdo je za njo..nakar skoč v zrak, k da bi blo ne vem kaj in reče "joj kok sm se vstrašla, sem pa že mislna da si fotr noge brije" biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#10 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 24 June 2006 - 09:12 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif o kera huda lejck laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 July 2006 - 10:01 PM

.
Ni sicer blo danes, ampak zadnjič..... pa sem pozabla napisat. Sem na kofetu in prvi sladkor vsipam v pepelnik. Potem odprem drugega, ga spet vsipam v pepelnik in papirček vržem v kofe.

:clown:



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 13 July 2006 - 10:34 PM

hihihi ženske kok ste me nasmejale ;)

moja današnja neumnost ni glih smešna, ma pa še zdj posledice... S tamalim (beri mojim bratom) sva šla mal na rolerje na ulco... In ker sm smotana ane, sm se mogla mal postavt pred njim in sm šla z vrha klanca dol z rolerji (kot že 100x prej...) in poskušala narest eleganten zavoj na konc...

AMPAK nesrečna usoda je hotla da sm zapeljala direkt da tist del asvalta k je prekrit s peskom... in me je tooook zaneslo nazaj na rit, da skor več nism vedla kako mi je ime... Sj bi blo še kul, če nebi bla v čiiiist kratkih hlačah...

No, posledice so pa na moji riti, ki je super obdrgnjena in rdeča in peče ko svinja... Tko da zdle bl k ne sedim na levi ritnici... biggrin.gif

Auč sad.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#13 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 14 July 2006 - 10:09 AM

looooooooool ka si bla pa tko pametna tongue.gif hehe sj ne...boga si...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#14 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 July 2006 - 03:14 PM

To ni moja norost ampak od enega starega. Zdele 1 mesec delam u trgovini in ravn učeri me je en starejši gospod ( ni bil slovenec twisted.gif ) spraševal kateri je dovolj močen šampon za lase, ker ma res mastne lase ja se je vidl, čisto so se svetel in bili polni prhljaja ermm.gif . Paš mu enga predlagam in potem izjavi da si pere lase vsak 4. dan. Pa mu rečem da naj si jih umiva pogosteje, pač logično. In on izjavi da si jih že use življenje umiva vsak 4. dan in da tega ne bo spreminjal. ermm.gif ermm.gif ermm.gif ermm.gif blink.gif blink.gif pa je mel res čist mastne lase, že prou nagravžen
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#15 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17768 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 17 July 2006 - 07:14 AM

Hm, ni ravno današnja: en četrtek sem šibal na morje. Pri Postojni sem zavil na bencinsko pumpo tankat. Šel sem noter plačat, nato pa sem se usedel v avto, pripel pas, avto pa se ni premaknil. Bedasto gledam levo in desno (vse skupaj par sekund, ma filmsko počasi). Avto stoji, še vedno bedasto bolščim in rečem, pa kva ta kurba n'kamor ne gre!? Nakar sem opazil, da sem se usedel na sovoznikov sedež.
  • 0

#16 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25266 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 July 2006 - 05:51 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#17 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 17 July 2006 - 06:19 PM

oooo punce ene ste me prav nasmejale sploh tale od errol mi je bla huda
torej moj pripetljaj danes: lepo si jaz pakiram v miru že od petka za morje ane ko grem btw jutriiiiiii in tko m mela eno malo toaletno torbico notr, in jo še 5x umes dala vn in nazaj notr, vglavnem danes grem do konca kovček spakirat in dam vse vn in nazaj notr, toaletne torvice pa nikjer, pomoje ms 5x šla v kopalnco če je tam, 20x pregledla vse predale, omare, mizo, ....
nakoncu obupam da je pač nebom mela s seboj k v twj niso ble najvažnejše stvari ane in tko rečem bom pa na novo nabrala in dala v drugo.... čet 2 ure sestra slučajn premakne kufer drgam in lej lej lej kaj najde ermm.gif: MOJO TOALETNO TORBICO
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#18 mišKa

mišKa

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts
  • Location:my 0wn little crazy w0rld

Posted 19 July 2006 - 01:37 PM

par dni nazai smo se kopal u jezeru (na bledu) in jz u smehu lezem iz vode na pomolček pa se mi štrikci od spodnga dela kopalk nekak zapletejo u lesen pomol se ponosno potegnem gor in mi spodn del kopalk odpade.na pomolu pa večina mojih sošolcou. oops.gif laugh.gif pa nism mela pretirano urejene frizurce... laugh.gif oops.gif
  • 0
...i had these dreams that i'ma learn t0 play guitar...maybe cr0ss the c0untry...bec0me a r0ck star...

#19 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2006 - 01:41 PM

IPB Image adijo pamet. ne bi bila rada v tvoji koži biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#20 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17768 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 21 July 2006 - 07:10 AM

QUOTE(hudička)
oooo punce ene ste me prav nasmejale sploh tale od errol mi je bla huda


Hudička, jaz imam nekaj, česar punce nimate... biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users