Jump to content


Vas privlacijo drugi?


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 03:23 PM

Hehe.. eno kocljivo vprasanje za vse, ki so v zvezi..

Js odkrito povem, da me.. S fantom sma skup 4,5 let, vse stima, ampak pac.. obstajajo osebki, ki jih bodisi poznas, bodisi srecas na ulici, ki te privlacijo, oziroma predvsem rajcajo.. Vem da pri njem situacija ni nic drugacna (ze sam ce mas punco z malimi joski ne morm zanikat da bi z veseljem sou z eno z velikimi smile.gif ), amak dokler je zveza dobra in se mas rad, pac ne bos delal neumnosti.
zelje pa tu in tam so..
Dans ponoci se mi je sanjalo o enem profesorju.. saj se sama ne morem verjet smile.gif tip je star mal manj kot 50 ampak je taka karizma da dol pades, ful suh, visok.. zadnjic sm bla pri njem na govorilnih in ga skor nism mogla v oci pogledat, dans pa eroticne sanje o njem biggrin.gif

Skratka..kako pa druge obcutite to?
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 03:36 PM

Še sama ne vem točno, kako je prišlo do tega, ampak trenutno sem v zvezi z nekom, ki ga imam res ful rada in sem pošastno zaljubljena vanj, tko da nimam dejansko nobene želje po kom drugem ... prav nimam je, niti najmanjše, še samo sebe presenečam. Se mi je že zgodilo, odkar sem z njim, da sem dobila nekaj ponudb od zelo dobro izgledajočih, torej privlačnih moških, pa nisem niti trznila, se mi niti ni blo treba neki mučit in odrekat, ker imam skos samo svojega v mislih. Zadnč je prišel do mene en ekstremno dobro izgledajoč posameznik, smo preživeli del večera skupaj, tip je bil vizuelno na višku, karakterno pa zelo simpatičen in nevsiljiv, ampak vidno zainteresiran ... pa sem gladko odbila vsako naknadno interakcijo, brez kančka občutka prikrajšanosti in podobnega, tudi kasneje se mi tip nikoli ni prikradel v misli. Verjetno je tle 'krivo' tudi to, da sva s fantom skupaj šele 5 mesecev in nekak spadava še med bolj sveže zaljubljence.

(Pa ne pišem tega zato, ker sodeluje na forumu in je možnost, da moj odgovor prebere. biggrin.gif )

Verjamem pa, da večina zasedenega folka sanjari in s tem ni nič narobe, če ostane v mejah normale in res samo pri razmišljanjih, ki se ne razvijejo v konkretna dejanja varanja. Ko gre za dolgoletna razmerja, je pa sploh to pomoje neizbežno ... vsi smo pač osebki z bolj ali manj razvito domišljijo in nekaj tiste zdrave radovednosti, jebat ga. Sicer pa je prepovedano itak vedno najbolj mamljivo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 10 September 2006 - 03:40 PM

Sicer nisem v vezi, sem se pa spomnila na eno totalno neromantično biološko dejstvo: programirani smo tako, da naj bi ostali z istim partnerjem cca 4 leta (kar je zadosti, da par sproducira in poskrbi za otroka). Tako da je povsem normalno, da si po par letih zaželiš koga drugega. Nekateri sicer že po par dneh laugh.gif ampak to je drugo.
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 September 2006 - 03:41 PM

ne glede na to, ali sem v razmerju ali ne, me določen folk pač privlači. fora je samo v tem, kako in zakaj na take momente privlačnosti (od)reagiramo. jaz zase vem, kako. wink.gif šla bi s tem osebkom tako daleč, kot bi si le upala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 03:45 PM

QUOTE(Jenna)
Meni je sicer nasploh malo moških vizualno privlačnih (kaj šele karakterno... imam pač blazno selekcijo) - zdaj se tale izbor ni nič zožal, odkar sem srečno in ognjevito zaljubljena. Ampak pač, to je vse. Pogledaš, si misliš \"uh, tole pa je mašina\" in čez 10 sekund se ga spomniš ne več in se ga nikoli ne boš. Da bi pa kaj več razvijala s komer koli - nimam nobene želje, ne potrebe. Ker trenutno dobim takorekoč vse, kar hočem (in kar rabim) - in predvsem na tak način, kot mi je na kožo pisano.


Točno in natanko tako! Lahko ocenim, da je nekdo sexy in dobro izgleda, ampak sem tako preokupirana s svojim, da tistega mimoidočega pozabim že naslednjo sekundo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 04:04 PM

S tem se strinjam kar se tice prvih mesecev, mogoce celo let zaljubljenosti.. Mogoce do tega res pride mal kasnej. Saj ce se sama spomnim za nazaj, sploh opazla nism koga drugega smile.gif

Sicer so pa tut moja merila glede fantov precej ozko zastavljena. Samo se ticejo vizualnosti in se mi zdi, da ko cloveka spoznas, pogosto odpadejo, ker te lahk nenormalno privlaci en tip, ki sploh ne zgleda tk blazno fajn, ga pa druge lastnosti in karizma nardijo enkratnega in ful privlacnega. Ljubezen pac ne izbira in ce se zaljubis v nekoga ko ni cist po merilih, mu bos odpustu marsikatere pomankljivosti, ki jih drugim nebi.
Mogoce je ravno to.. da ko si bolj dolgo casa skup, pa ze zacnes pocasi opazat tiste pomanjkljivosti (tut karakterne) in pol vcasih vidis kakega tipa, ki pa, vsaj vizualno, nima nobene, pa te mal zaskomine.. smile.gif
  • 0

#7 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 10 September 2006 - 04:10 PM

jaz imam to srečo ali pač nesrečo da me zeloooo težko nekdo privlači sploh vizualno mi je med 1000 všeč mogoče 1
zadnjih nekaj let me je poleg fanta noro privlačil le 1 tip(bilo obojestransko),to sem nedavno tega pri sebi razčistila
mogoče sem čudna ampak res me sploh noben ne rajca,oz. sploh nimam potrebe po drugih,trenutno sem srečna tako kot je
  • 0

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 September 2006 - 04:21 PM

zakaj taka enostranskost? sej me tut fantaziramo, zakaj oni ne bi smeli? to je ja nekaj povsem človeškega ... da ne rečem običajnega? al sm sam jaz spet čudna in neprilagojena? rolleyes.gif biggrin.gif

meni je jasno, da nisem edina privlačna mojemu fantu pa me to prav nič ne skrbi. isto velja zanj.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 04:25 PM

[quote=Špela]zakaj taka enostranskost? sej me tut fantaziramo, zakaj oni ne bi smeli? to je ja nekaj povsem človeškega ... da ne rečem običajnega? al sm sam jaz spet čudna in neprilagojena? rolleyes.gif biggrin.gif

meni je jasno, da nisem edina privlačna mojemu fantu pa me to prav nič ne skrbi. isto velja zanj.


Ja, doh ... sej nisi nič novega povedala. biggrin.gif Samo pač jaz ne maram posebaj razmišljat o tem, ker mi ni to nek kul filing in se strinjam v Jenno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 September 2006 - 04:28 PM

ej, dilema, dej nehi ti tok DOHat, a je prou?! biggrin.gif ker bova drugače spet pri moji neprilagojeni (ne)samoumevnosti prisali! biggrin.gif

p.s.: kok je kul bit moderator, ker sm lohk OT glih kolker mi paše! biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 04:31 PM

[quote=Špela]ej, dilema, dej nehi ti tok DOHat, a je prou?! biggrin.gif ker bova drugače spet pri moji neprilagojeni (ne)samoumevnosti prisali! biggrin.gif

p.s.: kok je kul bit moderator, ker sm lohk OT glih kolker mi paše! biggrin.gif


Itak, moderatorji si lahk vse prvoščite ... doh! biggrin.gif To je ful zrelo razmišljanje, sploh za intelektualko, kot si ti. biggrin.gif

Sicer sem tudi sama moderator in se moram tle strinjat s tabo, je luštno. =))

Tisti 'doh' se me je prijel, ker ena kolegiva na MSN kaaaar naprej to uporablja in sem se navzela - si grem skrajno na živce.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 04:50 PM

Cuj Dilema, kerga forumarja pa taj mas ti? Ce ni skrivnost no.. smile.gif
Radovednost, ja..ampak se mi zdi da jih je sam ene par, pa en je Princeskin..

  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 04:51 PM

QUOTE(izabela)
Cuj Dilema, kerga forumarja pa taj mas ti? Ce ni skrivnost no.. smile.gif
Radovednost, ja..ampak se mi zdi da jih je sam ene par, pa en je Princeskin..


Jaz vem samo še za Princesko (zdej nista več skupi) ... a je še kakšen drugi par, pa sem spregledala? No moj ljubi dečko je matej29 ... pa sej ni ravn velik tle gor.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 04:54 PM

Ahaa. Sm ze mislila, kriz bozji, sam ne kak Colt biggrin.gif biggrin.gif

Pa mislila sm, da je sam par tipov, ne par parov smile.gif
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 04:56 PM

QUOTE(izabela)
Ahaa. Sm ze mislila, kriz bozji, sam ne kak Colt biggrin.gif biggrin.gif

Pa mislila sm, da je sam par tipov, ne par parov smile.gif


Haha, zakaj pa ne ... sej Colt je eno tako hudo zanimivo bitje. =) Ma ne, js svojega sploh za nič na svetu ne menjam. =) Colt ima itak svojo, kokr vem ni naša forumašica, je pa sodeč po njegovem opisu neko zlato vilinsko bitje, njegova bodoča žena in bodoča mati njegovih otrok ... itak pol nism mela šans. =))
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 05:01 PM

Saj je bil hec. Colta sploh ne poznam, po parih postih sicer sklepam, da je res kr zanimiv clovk.. Sam si lahko kr predstavljam kk bi te lobiral: Dilemo za vojakinjo! biggrin.gif
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 05:03 PM

Če Colt tole prebere, bodo sigurno posledice. =)) Zdej pa bolš da utihneva, preden začneta Špela in Jenna vihteti moderatorski bič. =))
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18

  • Guests

Posted 10 September 2006 - 05:04 PM

Hehe smile.gif Razigrane volje sem danes, sicer se pa zajbavam.. Zdaj pa dost OT!
  • 0

#19 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 10 September 2006 - 10:03 PM

QUOTE(izabela)
Ahaa. Sm ze mislila, kriz bozji, sam ne kak Colt biggrin.gif biggrin.gif

Bi bilo kaj narobe s tem? 8)
  • 0

#20 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 10 September 2006 - 10:05 PM

QUOTE(DiLeMa)

Haha, zakaj pa ne ... sej Colt je eno tako hudo zanimivo bitje.
Hvala, to drži
QUOTE(DiLeMa)
Colt ima itak svojo, kokr vem ni naša forumašica, je pa sodeč po njegovem opisu neko zlato vilinsko bitje, njegova bodoča žena in bodoča mati njegovih otrok ... itak pol nism mela šans. =))

Tudi to drži. Za zdaj prav vse, sem pošten slovenski fant ki ga ne biksa naokoli z drugimi. Ti časi so minili 8)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users