Jump to content


Photo

Maskara - DIOR Diorshow Unimited Mascara


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82468 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 November 2006 - 09:30 PM

IPB Image
Po ukazu soforumašinj biggrin.gif ocenjujem najnovejšo Diorjevo maskaro.
Sem izredno zadovoljna z njo, nenormalno! podaljša trepalnice (jaz sem bla prav šokirana - tudi MUF se skrije pred njo). Ob tem jih še dobro zaviha, čisto nič ne zlepi, volumen je tako temu primeren - trepalnic že zaradi tega izgleda več, tudi zavihane ostanejo še dolgo po nanosu, ker jih ne obteži z odvečno teksturo (tako kot vse maskare, ki sem jih uporabljala do zdaj). Zaradi nezlepljenosti da tudi naraven videz.
Krtačka je ožja od ostalih, in na eni strani zaokrožena - za privihanje. Pakunga pa ni nič posebnega - temno modra s srebrnim pokrovčkom in Diorjevim napisom, kar ji daje edini čar. laugh.gif
Cena: 6300, dokaj primerna.

EDIT: Tistim, ki imajo občutljive oči (mednje, na žalost, spadam tudi jaz down.gif ) utegne ta maskara solziti oči in peči. Bojda zato, ker ima (kot vse Dior-jeve maskara, noter nekakšen lak za utrjevanje-obstojnost). Zato spreminjam oceno v 4/5.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 17 November 2006 - 09:35 PM

Še ena izmed SHI**** mascar! Ne maram je pa zato, ker se moram 'sto tisočkrat' podrgnit z njo preden se kaj prime....dam ji 2/5! down.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users