Jump to content


Photo

Mi o nas


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 15 August 2004 - 09:03 AM

Upam, da ne bo nihče zameril, ker sm odprl to temo, ampak zelo me zanima, koliko ste stari vsi tukaj gor, kako dolgo ste že s svojim sedanjim partnerjem, od kod ste, na katere šole hodite,...

Skratka, jaz mislm, da je to kar v redu tema, da se predstavimo in izvemo malce več drug o drugem. Tisti, ki želi, naj se seveda predstavi IN O SEBI POVE VSE, ZA KAR MISLI, DA LAHKO IZVEJO TUDI DRUGI!!!


Če začnem kar pri sebi; Ljubljančan, 35 let, zaposlen, poročen 11 let in imam eno hčerko.

Še kdo?
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#2 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 15 August 2004 - 03:08 PM

Pa se jaz,primorka,stara 25 let,zaposlena,srecno zaljubljena ze kar nekaj let laugh.gif otrok se nimava.
  • 0

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 August 2004 - 06:59 PM

Hej

Nadi, stara 26 let iz Ljubljane, moderator foruma ličenje, čeprav rada brskam in pamet solim tudi na drugih forumih. oops.gif V nekajmesečni vezi. Ukvarjam se z vizažiranjem, ličenjem, testiram izdelke, pišem...itd. Sem zadovoljna s svojim delom, še posebno s tem portalom smile.gif Drugače pa dipl. ekonomistka.

Lp N
  • 0

#4 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 15 August 2004 - 07:45 PM

Pa še jaz...

Tanja, tudi primorka, stara 30 let. Zaposlena, ob delu tudi študiram (upam, da v tem šolskem letu s tem zaključim!!!!), srečno zaljubljena...
  • 0

#5 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 16 August 2004 - 06:24 AM

Še jaz: Karmen, stara 25 let, Mariborčanka, študentka turizma - upam da samo še do letos, drugače tudi delam, sicer pa eno leto srečno zaljubljena. tongue.gif
  • 0

#6 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 17 August 2004 - 09:31 AM

še jst še jst laugh.gif
kim....savinjčanka...stara 24 let....bikica twisted.gif twisted.gif .....emm..končala dve različni šoli...in končujem fax, ki sploh nima veze z mojim prejšni šolanjem laugh.gif ..poleg faxa še delam preko študenta...mal raziskujem slovenijo...brskam po lepa-si in poskušam uživat vsak dan posebej....spoštujem ljudi, ki me fascinirajo in predvsem ljudi, ki s tišino povejo vse ob pravem času


kim
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#7 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 19 August 2004 - 04:48 PM

vesna aus kranj,stara 22 let, r.d.=2.februar, studiram ekonomijo,delam kot degustatorka pr ljubljanskih mlekarnah,ličim,zelo zelo me navdusujejo kozmetika in ličila.plesem pri makedonski folklori,pojem v skupini Pella-makedonske etno pesmi na moderen način...zanima me vse laugh.gif zelo rada sem na tem forumu

lav ju
  • 0

#8 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 19 August 2004 - 07:29 PM

Oj!

Sem Tanja, sicer z nick name Finatina. Sem iz Vrhnike, stara 25 let, rakica, letos bom absolventka Visoke upravne šole (izredno) v Lj. Pripravljam se pisati diplomo. Delam preko študentskega servisa (redno), rada klepetam, rada kuham in pečem, pri čemer dam tudi poudarek na samo dekoracijo hrane, pa čeprav gre le za sendvič in namenjen le meni. Rada berem razne revije, veliko manj študijsko literaturo. Trenutno samska.

To je le delček mene, izveste lahko še veliko več..... biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#9 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 19 August 2004 - 07:40 PM

Oj...Tanja... Jaz tui študiram na Visoki upravni šoli, letos tudi absolventka... Koliko pa ti še manjka do konca in...kaj? Tanja
  • 0

#10 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 19 August 2004 - 08:58 PM

Hojla vsem,

No dopustov je pocasi konec....in spet mal pokukam na tale zanimiv forum...Naj se se jaz predstavim...Sem iz Lj.stara 29 let,delam kot racunovodkinja v tujem podjetju...srecno zaljubljena ze celih 9 mesecev:)))Drugace pa se zelo rada smejim....smeh mi daje energijo...rada sem v druzbi pozitivnih ljudi...zelo komunikativna...zelo rada imam morje in vse kar je povezano z njim...Rada imam lepe stvari....

Pozdravcek Nannnn

  • 0

#11 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 August 2004 - 07:02 AM

Oj!

Me veseli da si tudi ti sotrpinka te šole. Meni manjka le diploma, ki pa se jo pripravljam pisati. Tekoče imam vse, absolventa bom vpisala le zaradi statusa.

Pa tebi, kaj tebi manjka ( ne osebno ) biggrin.gif ?
  • 0
LP, Finatina

#12 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2004 - 10:59 AM

am.. sem iz ljubljane, sem rak po horoskopu, am... ucas zelo tezko zaupam in baje sem misterijozna biggrin.gif ampak ko zaupam, je treba veliko da se zamaje zaupanje, drugace pa kaj se...aja, delam srednjo ekonomsko... po novem sem samska cry.gif (ne tko po novem ze ksn mesc)
  • 0

#13 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 20 August 2004 - 11:30 AM

And me biggrin.gif ...ime mi je Nika,sem iz Ljubljane,po horoskopu tehtnica,17let,ukvarjam se z latinsko-ameriškimi plesi,hiphopom,včasih sem se tudi poskusno ukvarjala z manekenstvom(pa sem nehala,ker ni blo več časa)privlačijo me različni eksotični kraji,nadvse me pa tudi zanima fizažiranje in se v prihodnosti tudi vidim v tem poslu 8) ...glede privat življenja pa sem trenutno samska.Opisek na hitrco rolleyes.gif
  • 0
user posted image

#14 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 21 August 2004 - 09:47 PM

Barbara, iz okolice Lj., stara sm 16 let, dijakinja ekonomske šole, zaljubljena a brez fanta. Rada uživam v dobri družbi, naravi in brskanju po internetu.
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#15 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 21 August 2004 - 09:47 PM

Finatina... Poslala sem ti zasebno sporočilo. Si ga dobila?

Tan
  • 0

#16 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 21 August 2004 - 09:58 PM

_tan_, ja enega sem dobila in sem ti tudi nanj odgovorila. Če si mi ga pa predkratkim, cca 10 min prej, ga pa nisem dobila. Nazadnje sem ti napisala da mi pusti mail, da ti pošlješ zapiske za inform.sisteme, za enkonomiko pa žal nimam, sem pogledala.
  • 0
LP, Finatina

#17 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 22 August 2004 - 06:57 AM

Finatina...
Hvala ti... Zasebnega sporočila nisem dobila, čeprav mi javlja, da ga imam, predal pa je prazen. Moj mail je tanjam@siol.net.

Res hvala ti!
  • 0

#18 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 August 2004 - 02:46 PM

še jst... stara sm 16 let, iz LJ, gimnazijka. Velik hodm naokol s frendi, ga žuram, zanimajo me jeziki, velik potujm, smučsm... to je pa to:)
  • 0

#19 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 23 August 2004 - 05:27 PM

QUOTE(vrana)
še jst... stara sm 16 let, iz LJ, gimnazijka. Velik hodm naokol s frendi, ga žuram, zanimajo me jeziki, velik potujm, smučsm... to je pa to:)


smem prasat katero gimnazijo obiskujes?
  • 0
lp, Vrtnica

#20 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 August 2004 - 05:36 PM

Poljane
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users