Jump to content


Photo

Kaj me na njej najbolj privlači?


  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 June 2005 - 06:17 PM

Ženske želijo dobro izgledati, a se jih samo 5 odstotkov tako tudi počuti. In kaj je moškim na ženskem telesu najbolj všeč?

Anketa, ki jo je objavila revija Allure, je pokazala zanimive rezultate. Več kot 1000 anketirank je odgovarjalo na vprašanja o lepoti in mladosti. Vendar pa so največ samozaupanja pokazale prav ženske, ki so v 50. in 60-letih, kot pa mladenke okoli 20 let.

Najprej so ženske vprašali, kaj jim je na svojem telesu najbolj všeč. Nato so jih vprašali, kaj menijo, kako bi na isto vprašanje odgovorili moški. Da bi preverili, ali so ženske 'zadele' mnenje moških, so tudi močnejšemu spolu zastavili isto vprašanje.

Najboljši del vašega (ženskega) telesa?
oči - 38 %
koža 19 %
lasje - 11 %
prsi - 6 %
trebuh - 5 %
noge - 4 %
zadnjica - 3 %
ustnice - 2 %

Kaj mislite, kako bi na isto vprašanje odgovorili moški?
oči - 7 %
koža - 3 %
lasje - 4 %
prsi - 53 %
trebuh - 3 %
noge - 7 %
zadnjica - 16 %
ustnice - 1 %

Najboljši del ženskega telesa? (dejanski odgovori moških)
oči - 31 %
koža - 5 %
lasje - 4 %
prsi - 13 %
trebuh - 6 %
noge - 11 %
zadnjica - 12 %
ustnice - 5 %




vir: 24ur
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 13 June 2005 - 01:01 PM

Torej moški res gledajo ženske v oči? Hm, kdo bi si mislil. 8)
  • 0

#3 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 13 June 2005 - 01:39 PM

ja res je težko verjet sam tko je
  • 0
lp, Martina

#4 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 13 June 2005 - 03:03 PM

Ja eni itak skos gledajo sam drugam, obstajajo pa tut taki, k so jim (tut) učke všeč! :love10:
Sej jih je res bl mal, sam so pa tisti boljši! 8)
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#5

  • Guests

Posted 13 June 2005 - 05:02 PM

Ja, tule moram pa tudi jaz pristaviti svoje. Mislim, obupno se mi zdi, da me kakšen moški ni sposoben gledati v oči. Vse okrog gleda, samo v oči ne ... Sem ugotovila, da je enim blazno nerodno in če to kar traja in traja, me nekako neha zanimati (pri sodelavcih pa itak nimam druge izbire, kot da toleriram). AMPAK, nekateri, ki jih je na začetku malo sram, so pa prav seksi ... Me res privlačijo. Če pa sram traja predolgo in če mu je ob vsaki moji pobudi bolj nerodno in skorajda zleze pod mizo, potem se mi pa že zdi, da ga prav mučim in raje kar grem. oops.gif biggrin.gif
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 05:07 PM

Mene pa nič ne moti, če me kdo, ki se rajcava, buli v joške, če imam ful dekolte (kar namerno, priznam). Mi kr paše... v določenih pogledih me ne moti, da name gleda kot na fuk mašino.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7

  • Guests

Posted 13 June 2005 - 05:15 PM

Ah, saj mene tudi ne moti, če me kdo gleda v joške, samo če je pa tako sramežljiv, da niti tja ne gleda, ampak vse okrog, potem pa res ne vem ... Pa sem ene par normalnih vprašala, zakaj to, pa so pač rekli, da jim je nerodno, ker jih JAZ gledam v oči ... Ja, kam pa naj jih gledam, če govorim z njimi? biggrin.gif V "joške" že ne, ali pač? ermm.gif biggrin.gif Je pa res, da se dostikrat zalotim, da strmim v roke. O, to pa z največjim veseljem!
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 June 2005 - 05:35 PM

Ja Katie, vem kaj misliš. Tudi mene folk nikoli ne gleda v oči. Baje, da imam izredno globok pogled (imam ful črne oči) kar ljudi nekoliko 'prestraši', marsikdo mi je že rekel, da ima take rentgenske oči ... tako zdi se jim, kot da jim berem misli. biggrin.gif In se dosti ljudi izogiba mojemu pogledu, kar me blazno moti, ker sem sama človek, ki vedno pri osebi takoj vzpostavi eye contact in ga znam tudi držat cel čas pogovora ... jaz lahko komu nepremično strmim v oči celo večnost, nekaterim se zdi to čudaško ali celo vsiljivo, meni pa je to način kontakta ... tisti, ki vzdrži moj pogled, pri meni dobi ogromno točk. Takšen človek je samozavesten in prepričan vase, kar me zelo privlači. Ne maram ljudi, ki jim pogled kar naprej zmedeno in izgubljeno bega po okolici ... imam potem občutek, kot da takšnega človeka sploh ne zanimam.

Hehe tako sem tudi zdajšnjega fanta zahaklala ... je eden redkih, ki ni nikoli sramežljivo umaknil pogleda. wink.gif

Kar se pa tiče tistega, da ti tip buli v joške ... ej, go ahead! biggrin.gif Jaz sem ponosna na svoji dve, sej sta kr fajn veliki in čvrsti, če ne bi pritegnili pozornosti, bi bila celo užaljena hehe. Pa ne mislim zdej, da me mora tip cel večer bulit v dekolte in mi sploh ne posveča prave pozornosti, ampak ... do neke mere je kul, naj se nagleda. biggrin.gif
  • 0

#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2005 - 07:29 PM

Ma doklr gleda kak mlad...ajde,še gre biggrin.gif sam ko pa kak stari buli bi ga pa najrajš brcnla nekam.Prou mori,ej.
Sam a ni smešn človeku u oči gledat- pa ne,da ne zmorm,to že----sam tko,parkrat sm se spomnla,da ubistvu nikol ne morš v oba učka gledat in pol tavam pa skačem iz enga na druzga,Tako zanimivo dejstvo se mi zdi.ker ubistvu se to itak ve,sam,ko se pa zamisliš pa vidiš,da je res semšno laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 07:41 PM

Tudi meni gre na bruhanje, ko me kak star prdec prav slinasto buli. Ne vem no, ne prenesem tega. In potem ga prav prezirljivo probam pogledat. biggrin.gif
Drugače pa jaz fante (in tudi punce, no) pri pogovoru najraje gledam v ustnice. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Luka

Luka

    sramežljivec

  • Člani
  • 18 posts
  • Location:MB
  • Interests:Vse

Posted 14 June 2005 - 08:22 AM

no pa še moška plat... Sigurno rad pogledam dekolte, sploh če je naštiman tak da bulji v tebe bolj kot ti njega smile.gif Drugače pa so fascinantne tudi meni prav ustnice plus oči...
  • 0

#12 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 14 June 2005 - 09:41 AM

Pozdravljen urad za raziskavo trga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jaz bom pa takole povedal o tem kaj me na zenski najbolj privlaci...
Res je,da ce vidim kak divji dekolte al pa kako divjo kriceco ritko,da z veseljem pogledam in si napasem oci.
Kadar je pa stvar o zenski,s katero bi imel tudi kaj vec...enostavno mora biti na zenski nekaj kar me privlaci.Ponavadi padam na lepe ocke iz katerih se iskri...kdo ve kaj wink.gif Padam tudi na lepo oblikovane ustnice in simpaticen nasmeh laugh.gif
Ampak najpomembnejse se mi pa zdi,da je zenska lustna.Pod to besedo ne mislim na to koliko je lepa,kot pa na to,da je simpaticna,nasmejana...da enostvano izzareva energijo.Zaradi mene lahko ima zenska se nevem kako
popolno telo,pa ce je praznina v glavi in v dusi in da revca potem se svoj nosek nosi prekleto visoko...to me cisto nic ne privlaci,tudi
za samo en seks ne...
Ampak to je vse samo moje skromno mnenje,ljudje smo si pa razlicni,torej so tudi mnenja razlicna wink.gif

Pa lep pozdrav vsem skupaj :hello2:
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#13 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 14 August 2005 - 10:35 PM

hum...itak je odvisno od tega kaka je punca...isto je pr menk tipe gledam...
ce ma tip ql ucke...ga pac v oci gledam..ce ma fajn rit..ga pac v rit smile.gif
isto tipi delajo...(sj pr men)...ce mam ful dekolte.se pac tja zagledajo....ce mam pa puli, pa ponavad v oci...kolegico pa pac v rit gledajo, k ma fajn rit...
  • 0
it's not pms, it's you..

#14 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 18 August 2005 - 07:58 PM

Tip, ki me bulji v prsi ali pa požira z očmi, je pri meni history, še preden odpre usta. Meni tak pristop pove vse o tipu in o možnem odnosu z njim. Not for me, tnx. ermm.gif

Ah, ja, privlači pa me na vseh ljudeh, ne samo na tipih, predvsem pogled in nasmeh. Pa hitro ločim, ali so samo očke lepe ali je pa tudi kaj pametnega zadaj. Ključno je tudi, na kak način in o čem se kdo pogovarja.
  • 0

#15 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 August 2005 - 08:09 PM

men pa vcasih prov pase, da me tip pozira z ocmi...mi mal dvigne samozavest (drgac nism glih samozavestna)...ce je dobr tip, me to kr vzburi oops.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 August 2005 - 10:23 PM

[quote=Lilith]Ah, ja, privlači pa me na vseh ljudeh, ne samo na tipih, predvsem pogled in nasmeh. Pa hitro ločim, ali so samo očke lepe ali je pa tudi kaj pametnega zadaj. Ključno je tudi, na kak način in o čem se kdo pogovarja.

se podpišem!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#17 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 08 September 2005 - 02:49 PM

no,pod tale citat zgoraj,bi pa tudi jaz svoj podpis ponaredil wink.gif
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#18 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17757 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 09 November 2005 - 08:36 AM

QUOTE(Jenna)
Tudi meni gre na bruhanje, ko me kak star prdec prav slinasto buli. Ne vem no, ne prenesem tega. In potem ga prav prezirljivo probam pogledat. biggrin.gif
Drugače pa jaz fante (in tudi punce, no) pri pogovoru najraje gledam v ustnice. IPB Image


Meni se pa zdi, da si najprej človek, šele nato moški, ženska, mlad, malo manj mlad. Ženske so mi "bazično" všeč in jih (po)gledam, v oči in povsod, pa ne na način, da vsa okolica ve, da uživam v pogledu. Ampak nazaj k citatu: zanima me, kaj si o avtorici misli kateri od "prdcev". Da ne govorim o reakcijah žensk, če bi kak moški na forumu uporabil podoben izraz za žensko...
  • 0

#19 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23452 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 November 2005 - 08:43 AM

Joj - draga Errol! Glede na to da je tvoj prvi prispevek, verjetno še ne poznaš naše Jenne! Nič bat!
Ne bomo se zgrizli! wink.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#20 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17757 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 09 November 2005 - 09:28 AM

Hm, a tule tako enostavno in brez nepotrebne birokracije, pa še gratis, spremeniš spol? Pol upam, da si me iz Errola Flynna spremenila v Catherine Deneuve. biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users