Jump to content


Photo

Indeks telesne mase, idealna telesna teža


  • Please log in to reply
419 replies to this topic

#21 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 April 2005 - 07:24 PM

*simoncy* sej 2 si že....še 2,5 pa bo !!!!!!!!! biggrin.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#22 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 07:29 PM

QUOTE(*simoncy*)
Dva kilograma sta mi šla dol.. ampk jem velikrat po velik, pa dokej kalorično hrano oops.gif  Vsaj tak filing mam


Ja, kaj naj rečem, srečna si lohk...smile.gif
  • 0

#23 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 20 April 2005 - 09:26 PM

U jezus, jaz sem tud podhranjena, bi morala do idealne teže dobiti še 9 kg. Pa da ne bo zdaj kdo mislo da sem res podhranjena... oops.gif
  • 0

#24 NaStY GiRl

NaStY GiRl

    sramežljivec

  • Člani
  • 87 posts
  • Location:KJER SE KEJ DOGAJA
  • Interests:VSE POMALEM

Posted 23 April 2005 - 07:24 PM

JST BI PA MOGLA ZA 3 KG SHUJŠAT.
SAM KUKO?????? ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: :angel13: :angel12: :violent3: :violent3:
  • 0

#25 Kr_ena

Kr_ena

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 21 September 2005 - 09:23 PM

QUOTE(espea)
Jaz sem tut normalno prehranjena. ermm.gif Bi bla pa ful vesela, če bi blo kaknih 4, 5kg manj evil.gif


Podpis, podpis twisted.gif
  • 0
Just me;)

#26 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 21 September 2005 - 09:33 PM

normalno prehranjena...ampak idelana teza je 6 kg pod mojo...grrrrrrrrr..damn dieta....hujsam pa hujsam pa mam se kr isto kil (celo 2 vec blink.gif )
  • 0
it's not pms, it's you..

#27 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3386 posts
  • Gender:Male

Posted 21 September 2005 - 09:42 PM

QUOTE(anch)
normalno prehranjena...ampak idelana teza je 6 kg pod mojo...grrrrrrrrr..damn dieta....hujsam pa hujsam pa mam se kr isto kil (celo 2 vec blink.gif )


Je ena pred mano lepo povedala, če se boš sekirala zaradi teže ali pa česarkoli, bo efekt hujšanja ravno obraten. Sem gledala eno oddajo, ker je bil predstavljen koncept zakaj z dietami ne shujšamo. Bistvo izguba kilogramov se začne pri spremembi življenskega sloga in ne pri prehrani. Bila je predstavljena knjiga (mislim, da je naslov Why French women don't get fat), kjer Francozinja predstavi njihov življenski slog ipd. Je bilo zanimivo in poučno..nekaterih nasvetov se že držim (čeprav nimam problemov s kilogrami)
  • 0

#28 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 21 September 2005 - 09:44 PM

ja ja...ce bi blo to res, neb nikol postala taka bajsika...zdj pa se lepo drzim diete, sportam itak k nora...pa takle..
  • 0
it's not pms, it's you..

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3386 posts
  • Gender:Male

Posted 21 September 2005 - 09:47 PM

QUOTE(anch)
ja ja...ce bi blo to res, neb nikol postala taka bajsika...zdj pa se lepo drzim diete, sportam itak k nora...pa takle..

Ja če resno sportaš potem je lahko posledica porasta kilogramov tudi v pridobivanju mišic, ki so težje od maščob.... To je nekaj pozitivnega
wink.gif
  • 0

#30 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 21 September 2005 - 09:54 PM

misic mam js pod spehekom ze dost...to sploh ni fer..ni mi pomoci..kk nj mam manj speheka pa isto misic....nj se pac stradam..zdj se sportat ne smem vec..
  • 0
it's not pms, it's you..

#31 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3386 posts
  • Gender:Male

Posted 21 September 2005 - 09:58 PM

Ma ne...športaj ti kolko hočeš..saj moaščoba bo šla dolj prej ali slej...samo ne nehat s športom!!! smile.gif No si poskusla s telovadbo na tešče? To bi naj bila idealna za izgubo kilogramov (mogoče kaka kardio vaja) To sem jaz delala en čas..pa je odlična ne samo za hujšanje ampak za celodnevno počutje. Škoda da sem se polenila..bom spet začela, ko se bom na fax hodla...
  • 0

#32 jana 1

jana 1

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 21 September 2005 - 10:08 PM

PRVA OSEBA
HEJ KAKO SI – JE PA ŽE KAR DOLGO ODKAR SE NISVA SREČALI? PA KO DOBR ZGLEDAŠ, … A SI SHUJŠALA?

DRUGA OSEBA
ŽIVJO, … NE … NČ NISEM SHUJŠALA, SAM NA TREBUŠNE PLESE HODM NA … PA SE MI ZGLEDA TUD TO POZNA

PRVA OSEBA
SEVEDA SE TI POZNA, … KR MAL BL SAMOZAVESTNA SE MI ZDIŠ. TI TREBUŠNI PLESI PA TUD MENE ZANIMAJO … A JE ŠE KEJ PROSTIH MEST?

DRUGA OSEBA
TO PA NE VEM NATANČNO, NAŠA SKUPINA JE KR PRECEJ POLNA, AMPAK TI PA KR POKLIČI …, PA TI BODO TAKOJ POVEDAL.

PRVA OSEBA
VEŠ DA BOM IN HVALA ZA PRIPOROČILO, … POVEDALA BOM PA ŠE MOJCI, ZUŽI PA TANJI IN UPAM, DA SE POTEM VSE SKUPAJ VIDMO ...

... sipatično smile.gif kajne?

lp

JANA
  • 0

#33 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 September 2005 - 11:14 PM

Evropejke ... pa trebušni plesi blink.gif

Paše približno toliko kot dunajski valček zamorcema v zulu narodni noši twisted.gif

Shujšat? Tečt se spravite 8) Migat twisted.gif
  • 0

#34 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 22 September 2005 - 02:25 PM

QUOTE(sajk)
Evropejke ... pa trebušni plesi blink.gif

Paše približno toliko kot dunajski valček zamorcema v zulu narodni noši twisted.gif
Shujšat? Tečt se spravite 8) Migat twisted.gif


biggrin.gif

Tudi moja sestra pleše trebušne.....saj ni nič takšnega...mislim meni je všeč.
  • 0

#35 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2005 - 02:37 PM

normalno prehranjena... sm prov zadovoljna s svojo težo!!! to pa je to če kej športaš twisted.gif
  • 0

#36 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 22 September 2005 - 03:22 PM

QUOTE(bellini)
Ma ne...športaj ti kolko hočeš..saj moaščoba bo šla dolj prej ali slej...samo ne nehat s športom!!! smile.gif No si poskusla s telovadbo na tešče? To bi naj bila idealna za izgubo kilogramov (mogoče kaka kardio vaja) To sem jaz delala en čas..pa je odlična ne samo za hujšanje ampak za celodnevno počutje. Škoda da sem se polenila..bom spet začela, ko se bom na fax hodla...


joj, ne morm, ce mam solo zjutri in morm neki do sedmih ze na bus..ze tk se komi zjutri prav cajt pokonc vrzem, ka sele, da bi prej telovadla... blink.gif

no, vcasih letim na bus pa je ze to tud neki biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 September 2005 - 08:21 PM

Za zjutraj so odlične tibetanske vaje. ko sem jih delala, sem se počutila fenomenalno. Res priporočam. Ampak vsako jutro. Pa niso zahtevne. Dela se jih na tešče (dobro je prej popiti nekaj vode). Požene ti kri po žilah in zjutraj nisi ves pomečkan in da ti energijo za ves dan. Pa počutje je veliko boljše.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 22 September 2005 - 08:22 PM

QUOTE(sonchika)
Za zjutraj so odlične tibetanske vaje. ko sem jih delala, sem se počutila fenomenalno. Res priporočam. Ampak vsako jutro. Pa niso zahtevne. Dela se jih na tešče (dobro je prej popiti nekaj vode). Požene ti kri po žilah in zjutraj nisi ves pomečkan in da ti energijo za ves dan. Pa počutje je veliko boljše.


kake pa so to?
  • 0
it's not pms, it's you..

#39 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 22 September 2005 - 08:49 PM

http://www.lunin.net...etanskevaje.php
  • 0
user posted image

#40 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 22 September 2005 - 09:46 PM

QUOTE(Metuljcica)


tnx, to pa ne vzame dost casa...bom poskusla se privadit biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users