Jump to content


Photo

Essence


  • Please log in to reply
385 replies to this topic

#21 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 April 2005 - 03:15 PM

A ta piling za obnohtno kožico ti kožico samo zmehšča??
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2005 - 07:22 PM

Danes sem šla pogledat to čudo in je blo vse ful razmetano in krneki. Ampak cene so pa res smešno nizke, tako da resnično dvomim v kakšno bajno kvaliteto teh izdelkov. No ja, vseeno so me premamili :=) in sem kupla gloss (malina), še en gloss za wet look :=) in srebrne bleščice za veke (te so mi super zaenkrat... ko jih sprobavam kakšno uro, he he he).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 April 2005 - 12:26 AM

Js sm do zdej kupla:

LipGloss=Ful mi je hud nazadne sm tazga dubila pr l'occitane ,drugi mi sploh niso ugajal
Eyeliner za veke,črn=ful uredu,hitr se posusi pa ful pocen,pr drugih znamkah pridejo tut cez 2000.
Maskara=cool,nardi lepe trepalnce,do zdej nism bla zadvoljna z nobeno drugo kot max factor,pr tej me mot edin to da si ful tezko dol spravm
Šminka roza=ovitk je tko iz kartona paperja al cesa narjen,to me mal mot k se mi je ful hitr raztrgal,drgac barva ful lepa,ni prevec obstojna
Barvica za oči= tko no,se vedno sm najbol zadovoljna s pupo,ta od essence se ful hitr razmaze pa zbrise.
kroglice za lička= ce jih mas v tisti mejhni škatlci k jo dobis zraven s tisto gobico,so čist neuporabne.Js sm jih dala kr v prejšno škatlco k sm jih mela od Avona pa mi jih je zmankal in tut prejšnjo gobico in zdej je supr se clo kej pozna.

Najbol sm res zadovolna z lipglossom k sm ful dolg iskala,tko da sm jih kupla ful,da jih ne bi zmankal,pa se ful ful pocen so.

Rada bi pa sporobala se pudre,sam se mi zdijo vsi tko tekoči,js mam rada bol goste da mal prekrijejo.
  • 0

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2005 - 12:38 AM

QUOTE(lejck)
Js sm do zdej kupla:
LipGloss=Ful mi je hud nazadne sm tazga dubila pr l'occitane ,drugi mi sploh niso ugajal

Kateri lip gloss pa točno misliš? Ker jaz sem jih videla kar nekaj...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2005 - 06:55 AM

Jaz imam ene sence za oči, pa niso glih v redu, se nabirajo v gubo. sad.gif
Od teh cenejših so boljše S-He od DM.
  • 0

#26 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 12 April 2005 - 07:32 AM

QUOTE(vrana)
A ta piling za obnohtno kožico ti kožico samo zmehšča??


Ja,men jo je zmehcal pa odstran ti odmrle delce,tako da je kozica bolj zdrava. Seveda moras pa redno uporabljat se kako kremico,da se ti ne "osusi"
  • 0

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 April 2005 - 09:08 AM

Jaz sem pa izgubila glos... pa tako fajn je bil (pa na srečo ni bil drag, tako da si moram kupiti novega). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 April 2005 - 01:31 PM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(lejck)
Js sm do zdej kupla:
LipGloss=Ful mi je hud nazadne sm tazga dubila pr l'occitane ,drugi mi sploh niso ugajal

Kateri lip gloss pa točno misliš? Ker jaz sem jih videla kar nekaj...


ups...zdele sm sla pogledat in sm ubistvu ugotovila d ani od l'occitane ampak od Lancome.Od l'occitane sm pa mislna tako mejhno parfumerano kremco k fuul disi.
  • 0

#29 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 12 April 2005 - 05:00 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz sem pa izgubila glos... pa tako fajn je bil (pa na srečo ni bil drag, tako da si moram kupiti novega). smile.gif

ja zgubljat se jih tud splača laugh.gif ...a si predstavljaš da bi zgubila kakšn glos od diorja rolleyes.gif
  • 0

#30 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28963 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 April 2005 - 05:36 PM

QUOTE(lejck)
Od l'occitane sm pa mislna tako mejhno parfumerano kremco k fuul disi.


a to misliš parfum v mazilu al t.i. 'lip gloss'/'lip balm'?
  • 0

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2005 - 09:03 PM

QUOTE(*vesnica*)
QUOTE(sonchika)
Jaz sem pa izgubila glos... pa tako fajn je bil (pa na srečo ni bil drag, tako da si moram kupiti novega). smile.gif

ja zgubljat se jih tud splača laugh.gif ...a si predstavljaš da bi zgubila kakšn glos od diorja rolleyes.gif

Ja, ravno zadnjič sem jih gledala... za 5k. Sem si namreč mislila kupit enega s ta plavim odtenkom. Pa sem si kar premislila. Nič posebnega ni.

Drugače pa, lejck, jaz sem te spraševala po essence lip glossu, k si rekla, da ti je en prav hud, pa me zanima, kateri.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 13 April 2005 - 09:21 AM

QUOTE(Nikita007)


Drugače pa, lejck, jaz sem te spraševala po essence lip glossu, k si rekla, da ti je en prav hud, pa me zanima, kateri.



Tist ta rdec,cesnja,te tamale tubice. Sm kupla tut oranznga pa vijolcnga pa mi noben ne nardi tko lepo naravnih ustnc ;) kupla sm pa tut tistga k ma se blescice pa se tko namaze z uno plačko,mi pa ful ni usec k je ful ne-naraven,fuul se shine-a,mogoce za kdaj tko za zvecer,pa se men se zdi da je ful pocast-to mi gre pa najbol na ziuce pr teh glosih.
  • 0

#33 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28963 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2005 - 09:47 AM

sm učer mal brskala med essence izdelki v muellerju ... glossov sploh nisem našla, bli so pa lip balmi v tubicah, sam me ni noben prepiričal. sm vidla, ko si je ena to na roko dajala - jagoda full preveč rdeč, pomaranča pa čist oranžen ... pa zlo pocasti so mi delovali ... no essnece for me, then ... smile.gif
  • 0

#34 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 13 April 2005 - 07:01 PM

[quote=Špela]sm učer mal brskala med essence izdelki v muellerju ... glossov sploh nisem našla, bli so pa lip balmi v tubicah, sam me ni noben prepiričal. sm vidla, ko si je ena to na roko dajala - jagoda full preveč rdeč, pomaranča pa čist oranžen ... pa zlo pocasti so mi delovali ... no essnece for me, then ... smile.gif ...

....to prevec si mislila na višnjo wink.gif ....pa ni res, nismo sploh močnih barv, na ustnicah pridejo zelo nežno, tudi višnja, jst mam doma vse stiri....
  • 0

#35 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 13 April 2005 - 07:01 PM

[quote=Špela]sm učer mal brskala med essence izdelki v muellerju ... glossov sploh nisem našla, bli so pa lip balmi v tubicah, sam me ni noben prepiričal. sm vidla, ko si je ena to na roko dajala - jagoda full preveč rdeč, pomaranča pa čist oranžen ... pa zlo pocasti so mi delovali ... no essnece for me, then ... smile.gif

ejj...js sm pa fuul zadovolna z unim rdecim in predvsem zato ker ni tist fuuul rdec ampak je res ciiist mal rdec,glih prow pa ker ni ciiist nc pocast,glih zarad tega so men te tubice tok usec in sm dolg cajta neki tazga iskala biggrin.gif
  • 0

#36 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 13 April 2005 - 07:04 PM

lejck tole nama je pa ratal istocasno laugh.gif 8)
  • 0

#37 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28963 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2005 - 09:35 PM

na tisti tubici sm vidla jagodo, majkemi. res sm bla brez špeglov, ampak sm to reč pol tut lastnoročno prjela in je bla jagoda gor narisana. slepa pa res še nism, no ... laugh.gif sm js tut višnjo iskala, pa je nism našla. emmm, marbit pa sm slepa, kaj pa vem ... laugh.gif
  • 0

#38 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 13 April 2005 - 09:39 PM

jagoda je v svetlo roza tubici, pa ful fajn disi, barve pa nima cist nc..... 8)

p.s. sm opazila da mi zadnje case osebni zaimki ne laufajo, hihihi(to leti za moj zgornji post 8)
  • 0

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 April 2005 - 10:49 AM

Jaz sem si pa včeraj kupla dva laka in sta ful dobra. Sem bla kar malo skeptična, pa sem si mislila, ajd, bom tvegala. In se je splačalo. Hitro se posušita, pa na noht pride ful dobra barva. Kupla sem si plavega in z bleščicami (ta je še posebej zanimiv). :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28963 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2005 - 06:04 PM

danes končno našla tisto višnjevo zadevo in vsa vesela prec kupla. pa nase dala. blek? ja, tm nek. tak preveč umeten feeling mi je, kot bi mela kakšen bonbon zapopan na žnablih. enostavno mi ni dober feeling. no, saj probala sm. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users