Jump to content


Photo

Maske za obraz


  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#361 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 24 September 2009 - 10:55 PM

QUOTE(Cebelica_Maja @ 24. 9. 2009 - 18:30) View Post

A tole masko od AOK (v tubici) še prodajajo? hmm.gif Katera ve?


Nihče ne ve? huh.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#362 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 September 2009 - 09:49 AM

Jaz je že dolgo nisem nikjer zasledila, zdej imajo samo tamale v vrečkici + tisto za mešat v večji vrečki, 100 gramov. Slednjo imam jaz in je fenomenalna, ne morem je prehvalit. Vsebuje glino v prahu, ampak ne gre za klasično glineno masko, ker vsebuje še morski pesek, pa še neke zmlete lupine enega oreška (ne vem katerega točno) ter polno ekstraktov, od ginsenga, pravega čaja, itd. Zmeša se bolj enostavno kot sama glina, pride ven ful lepa pasta, pa diši meni ful dobro - po mandljih, malo marcipanasto, fant pravi, da vonja tudi cimet. Lahko delaš s tem piling, lahko pa uporabiš kot masko, česar se jaz poslužujem. Zmešam v srednje gosto pasto in na tanko nanesem na obraz, ter počakam da se posuši (10 minut). Med spiranjem čutiš, da delaš zraven še malo pilinga, pa koža je po uporabi fajn razmaščena in pomirjena, meni ta maska nič ne draži kože, pa po njej tudi mozolji mal splahnijo + izgine rdečica. Spodaj je še link, kjer je sličica + nekaj ocen, ampak so v nemščini:

http://www.ciao.de/A...lkleie__7753975
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#363 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 25 September 2009 - 09:57 AM

Super DiLeMa, jo bom tudi jaz sprobala! Takoj, ko porabim Lushevo MoM. smile.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#364 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22416 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2009 - 12:58 AM

Tiste AOK v tubi ni več, sem jo tudi jaz iskala. Ker je niso imeli, sem že pred časom kupila tale prašek, o katerem je govorila že Dilema. Meni pa ni bogvekaj. Odkar sem nabavla Lush Mask of magnaminty nimam več želje po nobeni drugi čistilni maski, vsaj zaenkrat. smile.gif Imam pa doma še eno celo vrečkico te maske v prahu, ki jo bom morala ob priliki spet ponucat.

Rea, probaj z LOGONA vrtnično masko za suho kožo. Meni je ta do sedaj najboljša vlažilna maska, kar sem jih imela. Imam težave s suho povrhnjico, delajo se mi luskice, sploh pozimi sem katastrofa. Ta maska mi najbolj pomaga. Je v vrečkicah, dobi pa se v Sanolaborju pa tudi nekaterih drugih trgovinah z naravnimi izdelki. Edina slabost je visoka cena. Ena vrečkica (2x7g, če se ne motim) stane nekaj čez 3€, kar se mi zdi ful preveč za tako majhno količino.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#365 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2009 - 06:18 PM

QUOTE(sonchika @ 23. 4. 2009 - 7:24) View Post

Alverde ima samo eno vlažilno masko.


Preizkusila tole masko in je za mojo kozo preoljnata, cez noc se mi zacnejo delati mozoljcki in razsirijo pore. X| Imam dehidrirano in mastno kozo, kaksen nasvet, katero vlazilno masko bi se lahko preizkusila?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#366 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2009 - 11:43 AM

Men so zlo fajn od CadeaVera (Müller znamka), tiste v vrečkah.
  • 0

#367 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18204 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 December 2009 - 07:03 PM

Nujno! Po faci sem se namazala s samoporjavitveno, zdej sem se pa zmenla in grem ven, a se lahko namažem s pudrom al bom lisasta? Sej bi se namazala šele čez kakšno uro, a bi se vpil do takrat? ermm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#368 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2009 - 08:11 PM

biggrin.gif Nincha, nimam pojma, ej! Po moje ne bi smelo biti neke hude krize, če si zadnjič pisala, da se je komajda kaj poznalo. Poleg tega je že temno in dvomim, da bo kdo kaj zaznal. Predvidevši, da si mazala enako pazljivo in na tanko kot takrat, kakopak.

Probaj in poročaj laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#369 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18204 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 December 2009 - 08:17 PM

Hm, okej, nevem zakaj sem dala to pod maske, hotla sem dat pod kreme, whatever laugh.gif biggrin.gif

Ja, mazala sme se na tanko in pazljivo, glihkar sem dala čez najprej cosmerbo, pol pa še puder, jebiga, če bom lisasta se bom pa več pudrala, kaj nej laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#370 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18204 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 10 December 2009 - 01:42 PM

Nisem lisasta! biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#371 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2009 - 04:28 PM

QUOTE(vrana @ 8. 12. 2009 - 11:43) View Post

Men so zlo fajn od CadeaVera (Müller znamka), tiste v vrečkah.



Aha, te je ze Goddess omenjala par postov nazaj, bom preverila, hvala!


Edit: hm, sem brskala po forumu in brala ocene raznih mask, Logonine so tudi pohvaljene, ampak nobena ni prav za mastno kozo. sad.gif Vse vsebujejo kaksno olje, mogoce preizkusim Logono Mint. Cudno se mi zdi, da obstajajo cistilne maske, hranilne maske, ni pa maske, ki bi samo vlazila. Ali bi morala zadovoljivo navlaziti ze sama krema za obraz? hmm.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#372 sandriee

sandriee

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 113 posts

Posted 01 January 2010 - 09:12 PM

Punce, katero vlažilno masko uporabljate? Pa super bi bilo, če bi bila v kakšni tubi ali posodici? Tiste v vrečkicah se mi samo vlačijo naokrog biggrin.gif hvala za predloge thumbup.gif
  • 0
Life is beautiful. You only have to make it beautiful ***

#373 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22416 posts
  • Gender:Female

Posted 26 January 2010 - 10:36 AM

Enkrat sem imela eno iz Hoferja - Ombia cosmetics, se mi zdi da se kliče, je bila v tubi. 75 ml in poceni, pa kvalitetne sestavine. Sicer pa je moja favoritka Logona Relaxation mask, kot sem že zgoraj napisala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#374 sandriee

sandriee

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 113 posts

Posted 26 January 2010 - 08:55 PM

Naslednič ko bom v Hoferju, bom pogledala za tole masko, hvala biggrin.gif
  • 0
Life is beautiful. You only have to make it beautiful ***

#375 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22416 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2010 - 12:14 PM

Ima mogoče katera izkušnje z Aubrey Organics maskami? Zanima me kaka vlažilna/hranilna maska, ampak kolkor sem videla imajo vse alkohol notri.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#376 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 February 2010 - 05:06 PM

Jaz sem imela vrtnično (?) pa je bil sam alkohol. Nikoli več. Prav grozno je smrdela po alkoholu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#377 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2010 - 12:25 AM

QUOTE(sonchika @ 21. 4. 2009 - 14:22) View Post

Alverde maska za obraz. je vlažilna, samo ne vem, ali ti bo dovolj.


A je sla ta maska slucajno iz prodaje? Vceraj iskala v onem DM za filozofsko fakulteto in je prodajalka rekla, da je ni in, da ne ve, ce se se kaj vrne. :| Pa ravno se je mami navdusila nad njo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#378 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 March 2010 - 11:25 AM

Jaz sem navdušena nad masko za obraz Balea Young Soft+Care 3in1 thumbup.gif . Imam že tretjo tubo in mojo mešano kožo res lepo očisti in negue. Zadeva je 3v1 (piling, maska in čistilni gel). Jaz jo uporabljam 2krat na teden kot masko, ki jo po 15ih minutah vmasiram v kožo, da se opravi še piling. Kožo pusti očiščeno in mehko. Je niti malo ne izsuši, zato mislim, da je primerna za več vrst kože (mastna, mešana, normalna). pomaga mi tudi v boju z ogrci in mozolji. SKratka res super.

IPB Image

Ocena
  • 0

#379 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2010 - 12:30 PM

QUOTE(Marmelada @ 11. 2. 2010 - 12:14) View Post

Ima mogoče katera izkušnje z Aubrey Organics maskami? Zanima me kaka vlažilna/hranilna maska, ampak kolkor sem videla imajo vse alkohol notri.

Jaz mam Blue Green Algae masko, ful ful je vlažilna, ampak jo mam na sumu, da mi bo mašila pore. cry.gif Ker ma karite notri, pa še par olj (takoj na začetku pa glicerin, glino, alojo in lavando, tisti čuden rižev alkohol tud, ampak jaz ga sploh ne voham, niti čutim). Sem jo samo sprobala, lahko ti jo prodam. biggrin.gif
  • 0

#380 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 15 March 2010 - 08:35 PM

^^za kolko prodaš biggrin.gif ??
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users