Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#581 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 25 June 2020 - 01:48 PM

Meni je bila ok, edino pakunga me je razocarala. Zdaj baje obljublja, da je to reseno in je krema tudi bolj mazljiva. Upam, da se bo za letos, ker je nisem v celoti porabila.
  • 0

#582 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 26 June 2020 - 08:43 AM

Jaz jo imam tudi. Pumpica je neuporabna, tako da sem jo na silo odprla in jo zdaj kar tako uporabljam. Pa zelo slabo se maze, tako da jo zmesam s kaksno drugo kremo, preden jo namazem. Ne vem, jaz nisem prevec zadovoljna no. 


  • 0

#583 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2020 - 09:45 AM

Je katera poskusila porjavitveni puding od Butters? ADP hvali/reklamira.

https://www.butters....avitveni-puding
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#584 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2020 - 05:43 PM

Ok, hvala, ne bom vzela.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#585 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2020 - 09:34 AM

Jaz sem pa kupila najnovejšo verzijo Chocotan. Lepo se maže, lepo diši, ni masten in barva pride ful lepo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#586 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 30 April 2023 - 10:06 PM

Malo osvežujem to temo. Kakšen predlog za tonirano kremo za telo? Ker se ne sončim sploh in sem že po naravi zelo svetla, se mi zelo vidijo žile po nogah in rokah (sploh za kolenom in pri komolcih), zato bi zdaj čez poletje uporabljala obarvano kremo, da jih vsaj malo prikrijem.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users