Jump to content


Photo

Clinique - Simply


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 05:12 PM

.
Eden mojih omiljenih parfumov (imam tudi tester body butterja v tem vonju). Ima zelo prepoznaven vonj po lubenici, malo tudi po cimetu. Zame primeren za vse letne čase - poleti nikakor ni pretežek, pozimi pa nikakor ne presvež. Obstojnost pa žal ni njegova odlika. Embalaža, kot pritiče Clinique - lepa, prefinjena, minimalistična. Cena je med višjimi, najmanjše pakiranje (30ml) stane okoli 8k. Jaz ga imam za občasno razvajanje.


IPB Image


Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi pretirane cene in pa neobstojnosti)


.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 August 2006 - 06:44 PM

Oh, cimet in jabučki. smile.gif Zelo nežna dišava, lahka, poletna. Spominja na tople poletne večere.
Cena je okoli 12k, obstojnost pa bolj klavrna.
4/5.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 December 2006 - 07:28 PM

Parfum bi lahko opisala s samimi superlativi, ker je res ... aaaaaaahh!! Naj omenim, da meni dejansko večina parfumov smrdi, tak občutljivi nos sem podedovala po mami, ki ima tudi za dišave tak prav zajeban okus, ki mu je izredno težko ugoditi. Mogoče je 5 dišav, ki bi jih sama opisala kot zares dobre in tale je ena izmed njih, zame simply perfect. Zelo težko ga opišem, ker se mi zdi kljub enostavnemu imenu, pravzaprav zelo prefinjen in kompleksen vonj, baje so ga ustvarjali zelo dolgo, kar 6 let. Je svež, vendar vseeno zapeljiv, takšen s karakterjem, meni se zdi zelo poseben in izstopajoč, čeprav ni močen, ampak kot že rečeno svež, zračen, lahek. Pa se mi kljub temu zdi dovolj karakteren, da ga lahko uporabim tudi v zimskem času in za kakšno žurersko preživeto noč. Imam ga v 50 ml flaški, ki stane okoli 14k. Na žalost mu točko vzamem zaradi ne ravno pohvalne obstojnosti, ki je res nekoliko bolj slaba za tako dober in tudi drag parfum svetovno znane kozmetične hiše. Ovojnina mi je krasna, zelo estetska, preprosta, a kljub temu opazna ... sploh motno steklo da tisto piko na i.

4/5 (slabša obstojnost)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users