Jump to content


Photo

Dior Bronze - Sweet Sun


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (4 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (4 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 04:49 PM

.

Vonj me je očaral že na prvi voh, karamela in vanilija ter kreme za sončenje (vseboval bi naj tudi jasmin, jaz ga žal ne zaznam), mene vonj tudi asociira na Diorjev samoporjavitveni sprej (takrat seveda, ko še ne začne smrdet :=) ). Ker je brez alkohola, kajpak ne moremo pričakovati hude obstojnosti, ampak nič ne de - 125ml vsebnost parfuma dopušča, da nam ga ni škoda malo več uporabiti (sploh na ceno, ki ni visoka, okoli 9k v Muellerju). Všeč mi je, ker si ga lahko našpricam po celem telesu, brez, da mi me pekla koža (kar se mi rado dogaja pri drugih parfumih). Zmagovalec poletja, vsekakor.
Všeč mi je tudi embalaža, zelo šik in taka poletna pač. Parfum sem dobila v dar in darovalec ;p je vsekakor zadel v polno!

IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2

  • Guests

Posted 29 August 2006 - 04:54 PM

Tudi jaz mu dam oceno 5. 8)
  • 0

#3 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 01 September 2006 - 08:10 PM

Sweet Sun - že samo ime nam povem, da nam ta parfum prinaša sonce. Ob depresivnih, oblačnih, meglenih dnevih ja parfum res dobrodošel. S svojim vonjem prav poživi duha. Vonj je eleganten, resnično za dobro počutje.

Ocena 5
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users