Jump to content


Photo

Bvlgari Au The Rouge


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 11:02 PM

Lahko se še tako trudim z opisom tega parfuma, pa kar nekako ne najdem besed. Zdi se mi, da gre za zelo univerzalen parfum, ki je primeren za sveže pomladne dni, pa tudi za zimske večere, saj je kljub svoji lahkotnosti neverjetno opojen in zapeljiv. Meni deluje nekako pudrasto cvetličen, topel in nežen, z rahlo pudrasto noto, ki pa ni primerljiva s tisto pri Flower By Kenzo, saj je bolj prefinjena, bolj nežna in ženstvena. Na trenutke se mi zazdi, da v parfumu zaznam kanček pomaranče in fige, ki pa ne delujeta presladko ali vsiljivo.

Sama še česa podobnega nisem vonjala, saj mi dotični parfum deluje kot popolna poezija ... note so čudovito usklajene, skoraj jih ne morem opredelit in razčlenit, saj tvorijo popolno enotnost.

Ovojnina mi je čudovita, minimalistična in dodelana. Cena je klasična in primerna. Naj še omenim, da naj bi šlo za uniseks dišavo, ki pa si je sama niti slučajno ne predstavljam na moškem, saj se mi zdi izrazito ženstvena.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users