Jump to content


Photo

Guerlain Shalimar


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 10:24 PM

Kot slaba ocenjevalka parfumov lahko povem le to, da je dotična dišeča vodica naravnost izjemna in ena mojih najljubših. Obožujem težkokategorne parfume, zato si parfum deli prva tri mesta najljubših s Chopardovim Cashmirjem in Volupte-jem Oscarja De La Rente.

Gre torej za zelo opazen, močen orientalski vonj, vendar ne težek in zadušljiv, ampak izjemno ženstven in omamen. Sama ga najraje nosim ob zasneženih zimskih večerih, saj me njegov vonj pogreje in name deluje pomirjajoče. Vsekakor gre za zelo karakteren in opazen vonj, primeren le za večere, ko želimo biti posebaj zapeljive in opazne.

Ovojnina je prekrasna, cena sprejemljiva.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2

  • Guests

Posted 26 September 2006 - 07:47 PM

Meni se tale parfum, nasprotno kot Dilemi, zdi kar malo zadusljiv. je res prekleto mocen, noro disi, ampak na tak nacin, da vam bo al ful vsec al pa sploh ne. mene osebno v njem malo moti nota ingverja (ce me nos ne vara), ce bi blo te malo manj, bi bil se boljsi.
Vsekakor ne vsakdanji, vsekakor ne za nezne. Tezek, topel vonj, resnicno za zimske vecere, saj se zdi, ko ga vohas, kot da je ze bozic smile.gif
Js se sama ne morem odlocit a mi je blazno vsec, al mi je prevec.. Dans sm bla naspricana z njim in se voham ze cisto cel dan. Ampak mi je zdaj ze malo slabo smile.gif Taka disava je, ki jo z veseljem voham na kaki teti ali mami, ki omamno pridisi mimo in ji zavidam, kje je kupla ta parfum, zame je pa, vsaj zaenkrat, prevec...prevec... ne najdem besede. Prevec eleganten. S mi zdi, da bi ga blo primerno nosit na eni gorski kocici, napol lezec na debelem tepihu pred prizganim kaminom, v dvoje seveda, ko gre zunaj sneg, noter je pa prijetno toplo, crkljanje, pripravlja se pa en divji seks smile.gif Ja, res je tezko opisovat disave smile.gif

skratka: 4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users