Jump to content


Photo

likalnik za lase


  • Please log in to reply
576 replies to this topic

#61 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 06 May 2005 - 10:02 AM

jst si jih likam po vsakem pranju pred likanjem si nanesem zascito za lase po likanju pa se hranilno kremo laugh.gif
  • 0

#62 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 May 2005 - 01:29 PM

QUOTE(katya)
jst si jih likam po vsakem pranju pred likanjem si nanesem zascito za lase po likanju pa se hranilno kremo laugh.gif


Kera zaščita pa hranilna krema sta to?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 May 2005 - 02:56 PM

Meni je frizerka povedala, da je likanje ful škodljivo, sploh las po celi glavi. Če pa se že lika, pa obvezno s keramičnim...
Jaz sem si nekoč likala, ko sem imela spredaj kratke... vendar nisem imela keramičnega, ker se mi je zdel predrag + škoda mi je blo ga kupit za tistih par las spredaj. Zdaj pa si jih že dolgo ne likam več, k so mi sprednji zrastli do hm... čez joške. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 May 2005 - 04:44 PM

Nikita007, zdaj bi se pa že splačalo kupiti keramičnega...
Remington ima takega, pa še zelo ugodna cena!

LP J
  • 0

#65 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 06 May 2005 - 10:12 PM

Enkrat sem si dala zlikati lase pri frizerju, pa se mi je zdelo, da so mi vse lase skurili, saj sem bila ko pošast - vse je bilo skrepano in nacveteno. Bom kar skodrana.
  • 0

#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 May 2005 - 10:17 PM

QUOTE(Jadranka)
Nikita007, zdaj bi se pa že splačalo kupiti keramičnega...
Remington ima takega, pa še zelo ugodna cena!

Mah, takrat, ko sem si sprednje likala in čakala, da mi zrastejo (ker so se mi prav nemarno kodrali spredaj), je rekla, da mi priporoča enega, ki stane cca. 20k. Pa se mi ni zdelo vredno, da bi si ga kupila za cca. 3 mesece... saj, kot sem rekla, sem ga rabila samo za tisto 'prehodno obdobje'. Saj zdaj imam rahlo valovite in me ne moti, samo sprednji mi lepše padejo, ker so dolgi...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 May 2005 - 12:21 AM

Jz mam skodrane lase drgač pa si jih likam že 1 let, lt pa pol,pa nimam nč uničenih.
Sam je pa res,da si dam vedn balzam al zašč.sprej gor al pa tist olje za konice sam da si jz dam to olje kr po vsh laseh.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#68 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2005 - 12:20 PM

Jzt bi pa še enkrat prašala če kera pozna Rowentin fen z nekakšno krtačo ki ti last tudi zrawna???
  • 0

#69 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 24 October 2005 - 05:40 PM

Uporabljam keramičnega Braun proffesional...2x na mesec največ in sem tudi ful zadovoljna, čeprav je res, da imam zelo goste in valovite dolge lase in sem z njimi zadovoljna, včasih je pa ful fajn imet čist gladke in raztegnjene...pred tem pa se posprejam z zaščito sprejem od Welle (dobla od ene iz friz.salona)-to obvezno.

zanima pa me, keri sprayi so še ok pred likanjem? pač nekaj se obvezno mora dat...kaj se vam najbolj obnese?
  • 0

#70 *anya*

*anya*

    sramežljivec

  • Člani
  • 73 posts

Posted 24 October 2005 - 08:36 PM

Imam likalnik s keramičnima ploščicama. Zelo sem zadovoljna, saj imam vedno po likanju zelo mehke lase. Likam pa se približno enkrat na teden, za večkrat nimam časa in se mi niti ne da, čeprav sem se tako navadila, da imam vse lase zlikane v 10-ih minutah smile.gif
  • 0

#71 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 October 2005 - 10:00 PM

js pa brez likalnika ne morem zivet biggrin.gif prvega sm si kupla ksne 2 leti nazaj, od babyliss (a se sploh tko napise) pa je meu se ene 5 nastavkov zravn za kodranje pa za valove pa za kockice pa to pa uno pa tret rolleyes.gif a je biu pa iz nevem cesa, keramika tist 100% ni bla, ampak kr en zelez blink.gif lase mi je kr fajn unic, sploh konice, k mam ze tko al tko cist tanke pa redke lase mad.gif zdej polet sm si pa kupila od remingtona nek likalnik s keramicno in teflonsko prevleko, pa se tist ajmrcek za paro ma, ceporu js tega ne uporablam k para moje lase sam se bl skravzla mad.gif dala sm 11.000 men se zdi, je pa kr fajn dobis zravn se tak nastavek za valove delat (rahle kodre) sam neznam prklopt tistga nastavka gor blink.gif amapk na slikci pa lepo zgledajo te valovi smile.gif zadnc sm si pa kupla en serum od afrodite, k ga das na mokre lase pa ti pol al zravna al pa ful skodra lase 8) ubistvu pobira vlago iz las in mas bl obstojno frizurco wink.gif FUL SM ZADOVOLJNA, res biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 October 2005 - 10:26 PM

pikica, atist serum si daš ti tik pred likanjem na suhe lase,al že tud mal na mokre(pač,takoj ko si jih umiješ?)
Me pa zanima še,če tud ktero lasišče boli po likanju?
Sm opazla parkrat,da me boli,zdj pa ne vem,al si jih jz preveč vlečem>/cukam zravn(oz nategujem) ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2005 - 09:09 AM

likalnik- moj najboljši prijatelj. trenutno imam keramičnega od babylissa, relativno tankega. uporabljam ga po vsakem pranju in celo glavo si polikam v 10 minutah (oz. bomo videli kako bo sedaj, ker sem se postrigla in imam bistveno krajše lase). si pa vedno zaščitim lase z preparati. trenutno prisegam na l'oreal (roza), na konice pa si dam še malo klasovega silikona. idea.gif
  • 0

#74 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 October 2005 - 12:38 PM

QUOTE(-supergirl-)
trenutno prisegam na l'oreal (roza), na konice pa si dam še malo klasovega silikona. idea.gif

ker roza od l'oreala'a je to? A je to tista ta nova kolekcija?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#75 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2005 - 01:12 PM

l'oreal studio line hot glatt'
(v roza flaški). imajo tudi nek spray za kodranje. dobi se v mullerju, ne vem pa če je tako nova stvar, ker jo jaz uporabljam že kar nekaj časa, res pa je, da sem jo prej kupovala v tujini. je pa the best, definitivno boljša krema kot marsikatera dražja.
aja: reklamo dela beyonce.
  • 0

#76 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 25 October 2005 - 03:45 PM

Mater punce, ma saj si boste skurle lase....moje skromno mnenje: tudi če si dajate sto vrst preparatov in zaščit na lase, pred in po likanju vam jih blazno uničuje, sploh če si jih stalno peglate.
  • 0

#77 m-a-j-a

m-a-j-a

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 25 October 2005 - 05:17 PM

mene pa zanima, kateri pripomočke naj uporabljam po likanjz oz. prej! da neb škodlo likanje. aja, a ma vsak likalnik še poleg za skodrane lase!


lp maja
  • 0

#78 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 October 2005 - 06:02 PM

QUOTE(m-a-j-a)
mene pa zanima, kateri pripomočke naj uporabljam po likanjz oz. prej! da neb škodlo likanje. aja, a ma vsak likalnik še poleg za skodrane lase!


lp maja

ej o teh stvareh za zaščito pred likanjem smo že full napisale,vse si preber! drgač pa na prejšni strani je napisala ena tist od l'oreala hot , pa tigi ma neki za zaščito las,pa full je stvari,no.Mene pa predvsem zanima če obstaja kej proti vlagi v laseh-ker mi gre full na žiuce k se mi napihnejo
pa nimajo vsi likalniki še za kodrat wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#79 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 06:04 PM

Pri eni prijateljici sem vidla da je mela likalnik, s paro. V likalnik natočiš vodo in potem ti lepo zlika laske. Uničilo ji ni las, pa se non stop ravna.
(Pa se izvinjavam, če je kdo že to napisu, sam nisem šla brat:D)
  • 0

#80 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 25 October 2005 - 06:48 PM

najbolsi likalniki so(ce ga ze zelis uporabljati) KERAMICNI!!!res ti garantiram...take imajo tudi v boljsih frizerskih salonih npr. MIC S.,SASO MALI itd.

ceprav pa ce se prevec likas ti unici lase,...to je pa sigurno ker to si ubistvu "ZGES LASE"...pod narekovaji.... wink.gif ampak je res.
Vem iz lastnih izkusenj,ker sem imela od tega zelo razcepljene konice na koncih....tako da ce si likas 1krat na dva tedna je mislm da cisto zadosti...ti nic ne skoduje:))))
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users