Jump to content


Photo

Kenzo Flower


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (7 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (4 votes [57.14%])

    Percentage of vote: 57.14%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 01:00 PM

Čeprav načeloma ne maram zelo sladkih vonjav, je tale izjema, ker se mi zdi res edinstven - močen, a vseeno nežen in nekako pudrast, punčkast vonj. Zadošča že kanček parfuma, saj je zelo obstojen in močen - če ga predozirate, postane zadeva hudo zadušljiva in neprijetna.

Poleg tega mi je izredno všeč res lepa embalaža.

IPB Image

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2

  • Guests

Posted 29 August 2006 - 02:28 PM

Zelo zelo zenstven vonj, mocen, zapeljiv in topel..
Se strinjam z Dilemo, da je treba pazit kolk se ga da, sploh ko mas parfum doma ze neki casa in tvoj nos ne reagira vec nanj-ce ga takrat naspricas tolk, da ga sam vohas, pol si ze nardil napako. En spric in dost za cel dan.
Embalaza pa itak prekrasna!!
5/5

Omenla bi se flower by kenzo orientalsko varianto, spet cudovita embalaza, cena podobna (okoli 12.000 za 30ml), vonj pa res potegne malo na Azijo, ampak ne dosega originala.

3/5

IPB Image
  • 0

#3 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 10:09 PM

Ta vonj mi sprva ni bil všeč, potem pa se mi je zelo priljubil. S parfumom se ne sme pretiravati, ker je zelo močan vonj in izredno obstojen. Vonj je nekaj posebnega, tak samosvoj, ni kopija katerega drugega.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4 Tanya

Tanya

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 25 February 2008 - 10:03 PM

Ta vonj mi sprva ni bil všeč, potem pa se mi je zelo priljubil. S parfumom se ne sme pretiravati, ker je zelo močan vonj in izredno obstojen. Vonj je nekaj posebnega, tak samosvoj, ni kopija katerega drugega.

Se popolnoma strinjam z Emily,
dobila sem ga za darilo in full mi je smrdel, po enem letu sem ga kupila nazaj, ker je nekaj posebnega.

5
  • 0

#5 srnica

srnica

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts
  • Location:štajerska

Posted 10 October 2008 - 05:59 PM

Meni je parfum ful všeč ker je sladek, ampak ne osladen. (kot je že dilema rekla)
Fajn je, da ne "butne" preveč, oz. da nima vonja krog tri metre okoli človeka.
Embalaža je pa itak super!

Ocena: 5
  • 0
Logic will take you from A to B.
Imagination will take you anywhere.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users