Jump to content


Photo

ROBERTO CAVALLI - Just Cavalli Her


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2008 - 05:20 PM



IPB Image

Just Cavalli embodies the burning, aggressive style of Roberto Cavalli dedicated to the young, and the young at heart. Just Cavalli Her is a refreshing, spicy blend of Sicilian bergamot, Ceylon cinnamon, and bamboo leaves mingled with soft floral notes, earthy amber, vanilla, cedar, and powdery musk.

Scent Type: Oriental Floral
Top Notes: Sicilian Bergamot, Ceylon Cinnamon, Bamboo Leaves, Wild Lily Of The Valley, Apricot Tree Flower, Sambac Jasmine, Golden Amber, Madagascar Vanilla, Lebanese White Cedarwood, Powdery Musk



V glavi sem si nekako izdelovala opis... kako bi torej čimbolje opisala moje zaznavanje tega vonja. Najbolj se mi je podilo po glavi to, da je vonj tak, da bi ga "skos še"... No, sama sem dolgo hodila po drogerijah ovohavat parfume, vsi po vrsti so mi bli dobesedno krneki... neizraziti, podobni stotim drugim (ovohavala sem bolj sladkejše vonjave, katerih ljubiteljica sem, pa so mi bile dobesedno vse iste, nisem vedela ločit ene od druge), nekompleksni, itd. Z izbiranjem parfumov imam zadnje čase blazne probleme, ker mi noben res ni uau oz. dišeč do te mere, da bi ga navdušeno kupila. Potem pa čisto slučajno naletim na tegale Just Cavalli Her. Bil je drugačen od večine sladkobnih vonjav. In problem je ubesedit tisto, zaradi česar je drugačen. ;-) Gre torej za sladko vonjavo, s sadnim pridihom, ampak ima pa parfum eno komponento, ki mu določa neosladnost, izstopanje in lastnost, da bi ga lahko skos vohal... ni vsiljiv oz. močan (kar mi je všeč, saj nočem dišavno posiljevat 500m okoli sebe), se ga ne naveličaš, ni glavobolen, meni je seksi. Vonj ni višek kompleksnosti (meni itak takorekoč vsi kao kompleksni vonji niso všeč, ker je tale kompleksnost ponavadi pri mojem nosu zaznavna v negativnem smislu), je pa dovolj poseben v poplavi sladkih vonjav, da se ga da ločiti in opaziti. Všeč mi je tudi to, da je primeren tako za zimo, kot za poletje (ravno te sadne note mu to "dovolijo"). Po mojem mnenju je to vonj, ki bo všečen vsem ljubiteljicam sladkastih, a ne osladnih vonjav, meni je pa izredno všeč in sem seveda v obdobju, ko se nad njim navdušujem in se neprestano ovohavam. Vonj je nekje srednje obstojen, zagotovo ni rekorder v obstojnosti, kot tudi ni rekorder v neobstojnosti... torej je nekje v povprečju. Embalažo lahko le skritiziram, res je takorekoč že skoraj grda (a sem vseeno videla še precej grše), prav nič prefinjena ali elegantna, čisto preveč brezokusno nakinčana, souporaba stekla in plastike je skrajno neposrečena, tudi za uporabo je kar fajn štorasta... sem rabila kar precej vežbanja, da sem jo vedela pravilno prijet in se našpricat. Cena za 60ml je okoli 40eur.


Ocena: 4 (izključno zaradi štoraste embalaže)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 _*tyaska*_

_*tyaska*_

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 27 August 2008 - 11:50 AM

Tale je tut eden izmed mojih najljubših parfumov wub.gif just love it!!!! Na splošno so mi zlo ušeč parfumi od Cavallija..

Pred kratkim sem ga porabila, zdej pa premišljujem, al si naj kupim istega:).. Odločam se med tem, ali pa med Roberto Cavalli. se strinjam z vsem kar je napisala Fluffy The Stud Eater. Vonj, ki je primeren tako za poleti, kot pozimi. Sladek, vendar ne osladno. Poseben vonj.. Men tut zlo sexi. Jst se v njem počutim res odlično. Kakšna negativna točka bi lahko šla na račun obstojnosti.. Pričakovala sem malo daljšo obstojnost. In res je, steklenička ni višek lepote, ampak.. a je sploh važno:)?

Oena 4/5 ..
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users