Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#4681 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 23 May 2019 - 08:15 AM

Sem gledala next in asos pa imata oba tovrstne sandale razprodane pri št. 38. Bom počakala, če še mogoče dobijo kaj nazaj v zalogo.

 

Sem našla ene na Zalando, sam ne dostavljajo v Slovenijo.


  • 0

#4682 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 May 2019 - 09:52 AM

Kako pa si določite številko?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#4683 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 May 2019 - 09:53 AM

Jaz tudi v trgovini vedno kupim isto, nisem med številko in mi 40 ustreza.


  • 0

#4684 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 June 2019 - 12:08 PM

Ima kdo konkretno izkusnjo z reklamiranjem oblacil? Pred dvema mesecema sem v ljubljanskem H&M kupila kavbojke, ki jih nisem ful nosila, oprane so bile vmes ravno 3x, in sem zdaj opazila, da se je tkanina pol centimetra od siva ze tako obrabila, da bo kmalu pocila, in sem besna. So najlepse in najudobnejse kavbojke, kar sem jih kdaj imela, zato me se toliko bolj zivcira. :cry: Racuna nimam, nasla sem samo tisti drugi listek, ki ga sprintajo poleg racuna (o placanem znesku al kaj je ze tisti listic).

Ce bi bila na severu, bi bil problem resen takoj, v Sloveniji pa je itak odnos prodajalcev maksimalno jebivetrski in si kot kupec nula. Lahko karkoli dosezem? :/
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4685 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 30 June 2019 - 12:24 PM

Za H&M ne vem, je pa kolegica v Commi reklamirala hlače in dobila denar povrnjen.
  • 0

#4686 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2019 - 01:41 PM

Jaz sem enkrat v Humanicu vrnila škornje brez računa, ko sem jih plačala s kartico. Sem prinesla samo izpisek o transakciji, ki sem ga sprintala s spletne banke in je bilo ok.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4687 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 June 2019 - 01:53 PM

Ok, hvala! Bom sla poskusit. Jezi me tudi, da ne vem, ce se mi splaca vzeti iste kavbojke (ker je ocitno problem v kakovosti materiala in se bo problem zelo verjetno kmalu ponovil) ali zahtevam samo denar nazaj in se poslovim od cudovitih kavbojk popolnega kroja, ki mi v vseh ostalih aspektih ustrezajo (kar je tezko dobiti). Dammit. :c
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4688 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 16 July 2019 - 07:34 AM

Zanima me, če ste kje na spletu kupovale nakit in bile s storitvijo zadovoljne? Iščem pa nakit iz pravega srebra ali zlata.


  • 0

#4689 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2019 - 07:46 AM

Jaz imam podobno vprasanje. Si je katera dala kaj delati kdaj po narocilu in kje? (Prinesla bi tudi svojo zlatnino)
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4690 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 July 2019 - 07:55 AM

Jaz si bom dala septembra, ampak na Obali v eni zlatarni. Se spomnem, da sem pred parimi leti sprasevala v Zlatarni Celje, pa je bilo ful drago.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4691 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2019 - 08:05 AM

Ok hvala, jaz bi najrajši kje v Lj.

Zlatarna Celje je pa itak nora s cenami. So se mi prav zamerili nazadnje, ko sem bila tam. (Sva šle z eno kolegico darilo kupovat pa sva bili v supergah pa naju sploh vprašala ni, če kaj rabiva dokler nisva sami pokazali zanimanja pa še to naju je na hitro odpravila, potem je pa prišla neka uglajena gospa srednjih let jo je pa stregla od spredaj in zadaj).  :roll:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4692 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 July 2019 - 09:34 AM

Po spletu nikoli, sem si dala srebrne uhane delat pri sestrah Skušek in sem zelo zadovoljna.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4693 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 16 July 2019 - 01:26 PM

Kolikor se spomnim si je Jinadaze dala delat uhane za poroko po naročilu ..
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#4694 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 July 2019 - 03:18 PM

Jaz imam podobno vprasanje. Si je katera dala kaj delati kdaj po narocilu in kje? (Prinesla bi tudi svojo zlatnino)

Moz si je dal naredit nov porocni prstan v zlatarni v MB. Kateri tocno se zdaj ne spomnim, lahko pa preverim. So naredili identicno kopijo izgubljenega prstana.
  • 0

#4695 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 September 2019 - 04:33 PM

Je katera barvala oblacila doma in s katerimi barvami? Imam par crnih oblacil, ki bi jih osvezila, ker so cisto sprana in sive hlace, ki bi jih prebarvala v crno. Vcasih sem imela dostop do vrhunskih barvil, zdaj sem pa sem omejena na komercialne variante, ki se jih dobi v trgovinah in nimam pojma, kaj je ok in kaj ne.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4696 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2019 - 04:36 PM

Jaz sem ene parkrat prebarvala črna oblačila nazaj na črno. Uporabila sem čisto navadno barvo iz dma in sem bila zadovoljna. Edino kar je je blo treba potem zelo drgnit pralni stroj, ker je ful obarvalo gumijaste dele.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4697 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 September 2019 - 04:58 PM

Res? :o S cim si jih potem uspela ocistiti?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4698 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 September 2019 - 05:00 PM

Midva sva jih barvala z Dylon barvami (sivo, temno modro, črno). Se je vse fajn obneslo. Stroj sem pa potem očistila z neko klorovo zadevo (bleach smz), zdajle mi ne pride na pamet ime. Pač rokavice, gobica in tisto čistilo, pa še enkrat ali dvakrat stroj na prazno zalaufas in je.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4699 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2019 - 05:40 PM

Jaz barvam obcasno z barvami iz Mullerja.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4700 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 September 2019 - 06:55 PM

Jaz za Ideal barve vem, da so fajn ;).
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users