Jump to content


Photo

Fructis-oil repair(2v1) šampon


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: splošna ocena tega izdelka: (3 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (dober) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 14 November 2006 - 09:13 PM

Šampon je kremen,penljiv,saj se zelo in hitro zapeni. Lpeo se porazdeli po laseh in lase zelo neguje ter lepo očisti.Lasje so po uporabi mehki,že med šamponiranjem so gladki in se na otip čuti da so navlaženi in obdani z nekoliko maščobe ki potem lase zaščiti in nahrani. Sestavine so zelo dobre,vonj je prijeten ,nežen,nekoliko drugačen sedaj pri novih izdelkih. Bolj je nežen in se ne ohrani dolgo na laseh.Rezultat pri suhih laseh bo zelo dober in sama porabim zelo zelo malo regeneratorja po šamponiranju,čeprav nimam več suhih las in zato velikorat ta zadnji del izpustim. lasje se zelo svetijo in se vidi da je las raven,oz površina je zglajena. Zgledajo res zdravo,se lepo oblikujejo in meni sploh las ne masti-občasno se mi po kakšnem napačnem lasje hitro zmatijo ker kot sem že omenila nimam več suhih las.Niti najmanjše pripombe nimam.
Ocena:5

IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 October 2008 - 07:40 PM

No naj najprej povem, da v zadnjem času dokaj redno uporabljam šampone iz linije Garnier Fructis, saj mi precej ugajajo. Tudi ta Garnier Fructis oil repair(2v1) ni izjema. Všeč mi je, da se ga da lepo porazdeliti po lasišču, da lepo peni in da se da peno lepo odstraniti. Lase očisti, pri tem pa ne razdraži lasišča. Lasje so po uporabi mehki, ampak za dodatno mehkobo in lesk sama navadno uporabim še balzam.
Vonj se mi zdi, da nosi podobno noto kot vsi Fructisovi šamponi. Ni mi kaj posebej všeč, ni pa mi tudi moteč. Je pa res, da se ne obdrži dolgo časa po pranju.
Embalaža je lična, tipična za Fructis. Ne nadem nekih napak, vendar tudi pretirano navdušena nisem, zato podeljujem oceno 4 (dober), ker dopuščam možnost, da je kje kak šampon, ki me bo bolj navdušil kot tale.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users