Jump to content


Photo

Maska - NIVEA Intense Repair Aufbau Intensiv Kur


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2008 - 09:32 PM

IPB Image

Obnovitvena maska za suhe, krhke in poškodovane lase. Kremna maska Intense Repair je obogatena z dragocenimi proteini in naravnimi olji. Lase regenerira, zgladi njihovo površino ter jih naredi mehke in voljne. Zmanjša lomljenje in cepljenje las.

Tale maska je naslednica Protein Repair maske, ki pa je zagotovo nihče ne bo pogrešal, saj je Intense Repair skoraj enaka in le nekoliko izboljšana verzija predhodnice. Sestavine so zelo podobne, samo s to razliko, da je vsebovala Protein Repair maska ekstrakta bambusa in bele linije, njena naslednica pa namesto tega vsebuje olji avokada in jojobe. Sicer pa sta obe proteinski in ne vsebujeta silikonov.

Tudi nova Intense Repair je gosta in nekako putrčkasta, bele barve in vsebuje modre granule. Nanaša se kljub gostoti zlahka in se je porabi zelo malo. Je kompaktna in zato ne kaplja z las, pač pa se vanje prijetno vpije in jih zelo učinkovito zmehča in zgladi ter razvozla. Pozna se tudi vsebnost olj, saj je nekoliko hranljivejša od predhodnice in bo primerna tudi za tiste bolj konkretno izsušene lase. Deluje že po nekaj minutah, a sama tisti resnično božanski učinek globinsko nahranjenih in ponegovanih las dosežem po približno 45 minutah delovanja in jo zato uporabljam kot intenzivno oblogo (čemur je tudi namenjena) in ne kot instant 'mehčalec'. Vonj je spet zelo podoben kot pri predhodnici, samo da je tle še malo lepši, bolj sladkast, a še vedno nežen in nevsiljiv. Na laseh se obdrži kakšen dan, potem počasi zbledi, kar pa mene ne moti, saj imam občutljivo lasišče, ki ga znajo zelo parfumirani izdelki precej razdražit (čeprav ne nanašam na lasišče, se zna zgodit, da kaj izdelka zaide gor, ali pa se na lasišče prenese med spiranjem). Še ena stvar, ki mi je zelo všeč je to, da kljub hranljivosti las ne poliže, ampak so lepo volumnasti, lahki in zračni, kar je zame zelo pomembno, saj imam precej hitro masteče lasišče. Po tej maski se mi lasje nič hitreje ne zmastijo, je pa res, da jo zelo temeljito izperem.

Kljub uporabi fena so konice po sušenju še vedno lepo gladke in čisto nič cufaste, niti moje, ki se sicer ne cepijo, so pa že po naravi kar konkretno suhe in se rade začnejo malenkost fecljat (sploh zato, ker jih ne strižem redno). Masko se dobi v enakem lončku kot predhodno Protein Repair masko, samo nalepka je rahlo spremenjena. Meni se zdi lonček ličen in simpatičen, pokrov na navoj dobro tesni. Točne cene ne vem, je pa okoli 4€, kar se mi zdi ugodno za dobro masko. Jaz jo bom zagotovo še kupila, tudi predhodnica se je kar nekajkrat znašla v moji nakupovalni košarici.

5/5


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 15 October 2008 - 01:51 PM

Tole masko sem kupila danes, ko sem si naredila osnovne zaloge lasne kozmetike v Ljubljani (doma imam namreč več kot dovolj stvari). Iskala sem torej cenovno ugodno, a dovolj učinkovito zadevo za moje suhe lase. Od maske nisem kaj prida pričakovala, saj se mi je zdela (kljub vsebnosti olj in proteinov) le nekoliko srednje hranljiva napram izdelkom, ki jih že uporabljam in so vsi zelo hranljivi, nadpovprečni ter namenjeni izjemno izsušenim lasen.

Masko sem obilno nanesla na sfrotirane lase, pustila delovati 40 min. Maska se je kar topila in se hitro vpila. Po spiranju sem čutila gladkost in voljnost, a le minimalno nahranjenost ... Še vedno sem bila skeptična v prepričanju, da maska ne bo za moje izjemno zahtevne lase. Toda ko sem svoje lase pofenala, nisem mogla verjeti svojim očem ... Wau ... Ta maska je z efektom pometla z mnogimi sestavinsko bolj hranljvimi maskami in balzami, ki jih že uporabljam. Predvsem sem opazila več gladkosti (po tej maski sem si lase z večjo lahkoto posušila na gladko), več sijaja in tako fajn občutek lahkosti (v primerjavi z zelo težkimio maskami, ki mi od nahranjenosti naredijo kar težke lase), in zelo fajn mi je porihtala konice: gladke so, mehke, voljne ne pa scufane in štrleče na vse strani (ta efekt je najbolj viden, saj imam sicer sploh s špicami težave). Tako lepih konic mi zadnje čase nista naredila niti zelo nadpovprečna AO Honeysuckle in Tigi OH balzam, po tej Niveini maski pa čisto gladke, mehke ... Skratka, te maske ne morem prehvaliti in me je pozitivno presenetila. Ne vem, čemu čudežnemu v maski lahko pripišem ta dober efekt. Morda visoki vsebnosti proteina, svilenemu proteinu ... Ker vselej uporabljam negovalne zadeve, namenjene zahtevnim lasem, mislim, da lahko z lahkoto primerjam izdelke med seboj.

Tole masko bi priporočala tudi tistim z normalnimi lasmi, ker naredi zelo mehke, gladke, sijoče lase, hkrati pa so lasje še vseeno nekako "lahki" in dihajo in jih ne obteži. Ter seveda rahlo suhim in suhim.

5/5 ji podelim brez omahovanja
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users