Jump to content


Photo

AKAMUTI Olje Baobab


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (0 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2008 - 04:17 PM

IPB Image

Hladno stisnjeno olje z malce nenavadnim imenom je pritegnilo mojo pozornost predvsem z svojo bogato vsebino, namreč – to olje je prava zakladnica vitaminov ter antioksidantov. Za nakup pa me je dokončno prepričalo dejstvo, da je to olje zelo primerno za lase in kožo, ki jim primanjkuje vlage. In seveda sem bila s svojimi suhimi lasmi več kot pravi naslov za to čudovito zadevico, ki jo že nekaj tednov nanašam na svoje lase pred vsakim pranjem.

Olje je na prvi pogled v flaški videti malenkost motno, je pa zato ob nanosu na dlan oziroma direktno na lase, tekoče kot voda. To pomeni, da je izredno lahko, čeprav sem že na rokah takoj lahko začutila, da je to olje izredno hranljivo in bo več kot le dobrodošlo v negi mojih las. Dejstvo je, da odkar svoje lase skušam spraviti v red po vsem, kar so hudega doživeli (šestkratno blanžiranje v marcu), sem vedno odprta za čudovite novitete, kot je ta. Naj omenim, da uporabljam že kar – lahko bi rekli – celo »serijo« olj, ki jih ponuja Akamuti in ob bok jojobinemu, avokadovemu in kokosovemu olju se mirne duše lahko postavi tudi olje Baobab, ki me s svojo učinkovitostjo razveseljuje zadnje tedne.
Dejstvo je, da so moji lasje po uporabi tega olja neverjetno »vizualno polni«, nahranjeni, vendar lahki in sijoči. Še pol leta po tem, ko sem lase izpostavila blanžiranju in jih nato negovala z najbolj hranljivimi proizvodi, sem vsakič posebej srečna, ko moji lasje po umivanju zasijejo in se svetijo, kot so se pred uničujočim posegom.
Baobab uporabljam kot pre-wash tretma ali pa ga kanem v regenerator, ki ga uporabljam za nego las po šamponiranju. V obeh vlogah se izkaže naravnost odlično in kot sem že rekla – izbira številka ena, če so vaši lasje suhi in željni vlage.

Izdelku prisojam najvišjo oceno, to je 5/5 in se že veselim naslednjega umivanja las smile.gif

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users