Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#101 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13753 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2007 - 10:38 PM

Včeraj sem se pobarvala s kano in imam zdaj čudovito oranžno-rdečo barvo smile.gif Zelo zadovoljna, je prijelo bolj kot sem mislila da bo.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#102 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2007 - 05:21 PM

Odločila sem se, da se bom pobarvala. huh.gif Ker ne bom več poslušal pribomb glede "narastka" ermm.gif .
Zdej pa barvo zbiram, help me! biggrin.gif sad.gif
Onopka, prvič, drugič, tretjič.

Julia, prvič, drugič, tretjič.

Valya, prvič, drugič, tretjič.



  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#103 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27058 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 October 2007 - 05:46 PM

Valentinina, definitivno wub.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#104 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13753 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2007 - 06:06 PM

sem se slikala z novo barvo las:

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#105 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2007 - 08:59 PM

Frčica, super barva, taka živahna in ful naravna izgleda.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2007 - 09:21 PM



Kaki kodrčki. wub.gif
Pa tudi farba je meni všeč, živahna, kot je rekla DiLeMa.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 October 2007 - 09:28 PM

Kodri! w00t2.gif

Tudi meni je všeč barva, taka lepa, topla, jesenska, naravna mi deluje. Super!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#108 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 02 October 2007 - 09:31 PM

Se podpišem pod ostale. Ful lepa barva, res taka topla. Kodri so pa itak wub.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#109 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13753 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2007 - 09:39 PM

hvala punce za pohvale smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#110 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 03 October 2007 - 07:55 AM

Tud meni je barva fenomenalna, Frčica!

Ko bom prešaltala na rdečo (kar sigurno še kdaj bom, ker sem se blond že ful naveličala), se bom definitivno barvala s kano.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#111 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 17 October 2007 - 03:37 PM

punce jst bi rada se pobarvala na rdečo,pa bi najprej iz prelivom probala katerega mi priporočate??


  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#112 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 21 October 2007 - 04:30 PM

wiiii.jst mam pa novo barvo las. biggrin.gif mam temno rjave. biggrin.gif
  • 0

#113 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 October 2007 - 04:48 PM

pokažiiiiiiiiii biggrin.gif
  • 0

#114 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 21 October 2007 - 05:43 PM

QUOTE(TASH @ 1. 10. 2007 - 18:21) View Post

Odločila sem se, da se bom pobarvala. huh.gif Ker ne bom več poslušal pribomb glede "narastka" ermm.gif .
Zdej pa barvo zbiram, help me! biggrin.gif sad.gif
Onopka, prvič, drugič, tretjič.

Julia, prvič, drugič, tretjič.

Valya, prvič, drugič, tretjič.


Zadnja blush1.gif
  • 0

#115 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 October 2007 - 10:00 PM

Mmmmm meni je tud všeč thumbup.gif
  • 0

#116

  • Guests

Posted 21 October 2007 - 10:05 PM

Frčica, a imaš naravno tako lepe kodrčke??? Res so lepi wub.gif Barva je pa tudi zelo lepa.

Jaz imam pa tok temne lase, da mi nobena barva ne prime dobro. Edino peroksid.
  • 0

#117 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13753 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2007 - 11:43 PM

Ja, moji kodrčki so to smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#118 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 01 November 2007 - 05:59 PM

full so lepi smile.gif
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#119 JusTice

JusTice

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 18 November 2007 - 06:50 PM

Sej ne vem a sm usej približno trofla temo, ampak ker se gre ravno o barvanju je takle. Js si lase barvam že nek časa, z eno in isto barvo. Brez problemov, barva mi je kul, in ravno ta vikend je fant norel da bi me pobarval spet, pa sma se odpravla iskat barvo, a barve nikjer. Sva bla u dm-u, pa u tej tuševi drogeriji lepota+zdravje, pa müller, pa po vseh trgovinah, ki so nama bile napoti, pa nič. Ker v sili hudič še muhe žre in ker sem bila že pošteno slabe volje (ter z ogromnim narastkom), sem potem vzela nekaj sličnega moji stari barvi, vendar to ni to. A mogoče kdo ve kaj se je zgodilo z to barvo, ali pa sem jaz našla napačen dan za kupovanje le te, in je po naklučju nikjer niso imeli?

Lp

Barvo sm pripela zraven posta.

Attached Files


  • 0

#120 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 19 November 2007 - 08:43 PM

pozdravljena ker vidim da si nova na forumu smile.gif
am lahko grem pogledat v trgovino tuki v naš kraj,ker si grem jutr barvo kupt pa pogledam če jo majo pa ti jo magari pošljem po pošti


drugača pa full lepa barva

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users