Jump to content


Photo

Shopping v Italiji in Avstijii


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#1 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 04 March 2005 - 05:57 PM

no mene pa zanima če se splača hodt tk mal k našim susedom po ublekce, čevlje, dodatke... Jaz hodim v avstrijo v h&m pa mi je kr uredu pa v orseya tut. mislm pucen je. sam majo zdej že usi iz tm ubleke da mi kr mal najeda pa me zanima kako je kjej u italiji.
najprej za ubleke: kakšne so cene, kvaliteta... aja pa če majo kko znamko pa da je pucen (npr. miss sixty, bentton...)
pol čevlčki: ista vprašanja kokr pr ublekah
pa še nakit: a majo kake lepe uhančke pa zapestnce. me zanima predcm uhančki. pa kake cene so in kvaliteta


sej vem da vam stemi uprašanji zlo murim sam prosim prosim da mi udguvurite wink.gif

aja pa še zadnje vprašanje: kam greste nakupvat v italijo wink.gif
  • 0

#2 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2005 - 08:58 PM

Jaz sicer ne vem koliko ti bom lahko pomagala...
Osebno zelo rada nakupujem v Italiji ali Avstriji, ker so mi všeč modeli, cene, samo je pa res, da ne dam kaj dosti na znamke. Žal ti kar se tega tiče ne morem pomagat. Kupim kar mi je všeč in še bolje mi je, če to ni kakšna znamka, ker potem so avtomatično cene še višje. Po moje da če primerjaš iste stvari pri nas in v tujini, stvari niso bistven cenejše. Lahko pa najdeš kr eno firmo, ampak so lepe stvari in sprejemljiva cena.
Men so zelo lepe italijanske stvari, namreč tam nakupujem že celo življenje. Dobiš pa po moje vse kar hočeš, samo potrudt se je treba, lahko pa da boš kdaj tudi razočarana.
Nakupujem pa v Trstu, Palma Novi, Gorici, Nikotu (ena trgovina na poti), moram pa obiskat nakupovalni center poleg Trsta, tam so tud po moje super stvari.
V Avtriji pa v Gradcu, tist ogromen nakupovalni center - meni je najboljši.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala pa veliko sreče pri nakupovanju wink.gif
  • 0

#3 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 04 March 2005 - 09:02 PM

hvala hval hvala. ne sej jst tut ne dam na znamke sam če bi se pa našl kej pucen bi blo pa tut ql biggrin.gif kr jst nimam velik stvari z znamkami ker mi ponavad ne ustrezajo-še pusebi cena biggrin.gif sam neki sm slišala da so vc italiji znamke pa firme clo cenejše od x firm. sam preverjam in formacijo biggrin.gif wink.gif
  • 0

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 05 March 2005 - 09:01 AM

Jaz dobim povsod velik stvari od Italije do Avstrije! biggrin.gif Modnih dodatkov imajo v Italiji res ogromno! laugh.gif Pa saj ostalega tud!
V Italijo ko grem je po vecini Trst in Udine k je res ogromno trgovin! laugh.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2005 - 09:48 AM

Predvsem v Italijo po čevlje, modne dodatke, tudi obleke. Vedno kaj zanimivega najdem zase. Drugače pa mislim, da je H&M veliko boljši v Avstriji kot pri ns.

LP Nadi
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2005 - 10:07 AM

Ravno večraj sem prišla iz Nemčije. Joj, kaj vse imajo. smile.gif Me je fant komaj zvlekel iz Body Shopa. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2005 - 10:12 AM

Meni je tudi všeč Body Shop....smile.gif

LP N
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2005 - 10:12 AM

Mi smo pred leti kar precej pogosto odšli v Italijo po nakupih, potem pa kar naenkrat ne več oz. vedno manj, tako da sedaj že kar nekaj let nismo šli.

Greva pa s sestro dostikrat v Avstrijo, ker moj stari neizmerno rad visi v Metroju pri tistih mašinah in brusilnikih in tako naprej. biggrin.gif

In takrat prečešemo tudi okoliške trgovine in tudi meni je všeč tisti veliki nakupovalni center v Gradcu, ki ga je omenila Mishka. Prav tako se strinjam z Nadi - Avstrijski H&M je dosti boljši kot naš, sploh pri spodnjem perilu je veliko večja izbira kar je meni še posebno pomembno, ker naravnost obožujem tiste kompletke s Snoopy-jem. biggrin.gif
  • 0

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2005 - 12:46 PM

Tudi jaz se strinjam, da je mnogo boljši H&M v Avstriji. Občutek imam, da v Slovenijo včasih dobimo samo staro robo, ki je v tujini niso prodali. Na začetku je celo bilo tako sad.gif
  • 0

#10 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 08 March 2005 - 11:39 AM

QUOTE(mishka)
Tudi jaz se strinjam, da je mnogo boljši H&M v Avstriji. Občutek imam, da v Slovenijo včasih dobimo samo staro robo, ki je v tujini niso prodali. Na začetku je celo bilo tako  :(


se strinjam.in pumoje je še zmer tko. mislm k sm bla pred pou leta u avstriji, mamo mi u sluveniji tiste stvari k so ble tkrat. drgač pa mi je že mal zoprno k ma vsak 5 ljudek isto stvar kokr jst-mislm iz h&m
  • 0

#11 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 March 2005 - 09:32 PM

meni je v Italiji fenomenalno saj dobim glih vse kar iščem. pa še cene so dokaj normalne. drugače kupujem že 10 let v Palmanovi in Portogvaru. ponavadi se odpravim kakšno soboto in potem s kolegico mal pobrskava. še vedno sva vse dobili.
H&M je pa sigurno v Avstriji boljši.
  • 0

#12 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 21 April 2005 - 10:44 AM

hoj!

zanima me, kako so odprte trgovine v Avstriji okoli prvega maja. kdaj imajo praznike?
  • 0

#13 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 21 May 2005 - 06:46 PM

dons sm bla v avstriji in morm rect da nimajo cist nc pametnga! prvo kot prvo smo se pa zafrknl k nismo vedl da so ob sobotah sam do 5ih stacune biggrin.gif
no smo pa krneki stacun sli pogledat in je blo disaster..res sploh nimajo nc pametnga kr ena cudna roba,...u h und m so mel pa kr slovenske cene na artiklih pa tut kr ene stvari..groza res,cist zaston smo prsli...js sm si kupla sam ene spodne hlacke pa une kratke nogavice...biggrin.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2005 - 10:26 AM

Jaz sem tudi bila pred tremi dnevi v Avstriji in tudi jaz sem razočarana. Bila v obeh nakupovalnih centrih - West in Siersberg in je bila prava polomija. In ja, v HM imajo tudi cene v tolarjih, kar se mi sicer ne zdi nič napak. Ampak izbira... če nočeš okrog hodit kot klovn, nejebeš. In jaz imam s tem itak skos težave, ker mi nikakor nikoli ni všeč to, kar je trenutno moderno in 'in'. Zame izbira nikakva, pa cene tudi kar enake kot v Sloveniji (prehodila takorekoč vse trgovine v obeh centrih). Oblačila naravnost grda, nekvalitetna in draga, skratka. Tako da sem si kupila samo eno oblekco in ene hlače. Fant je pa dobil kar nekaj stvari... tako da se je vsaj njemu splačalo it. Jaz bom pa kar ostala v Ljubljani pri šopingiranju... se mi zdi, da je več izbire, pa cenovno čist enako.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 *PuPa*

*PuPa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 14 October 2006 - 10:57 PM

Čaw, a mi lohk katera pove, kam se mi splača jit v trst, kje so kšne hude štacunce, al pa trgovski centri???

ermm.gif
  • 0

#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 October 2006 - 12:42 PM



Sem združla temi, ker sta navezujoči. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#17 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 October 2006 - 01:12 PM

Jst hodim v šoping v Italijo v Udine. To uglavnm v center Arteni kjer imajo bolj znamke (miss sixty, Gas, Fornarina, Just Cavalli, Guess, Benetton...). Cene so pa tem znamkam primerne kaj naj rečem.
  • 0

#18 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 October 2006 - 02:08 PM

jst pa kr vlko hodim v avstijo..v Grallo...men majo zlo dobre stvari po teh trgovinah...pa vedno najdem vse zase...pa cene so tut nizke... smile.gif
  • 0

#19 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 04 November 2006 - 03:45 PM

A obstaja kje v bližinjem delu Avstrije kakšna TopShop trgovina?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#20 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2006 - 09:16 PM

QUOTE(*PuPa* @ 14. 10. 2006 - 22:57) View Post

Čaw, a mi lohk katera pove, kam se mi splača jit v trst, kje so kšne hude štacunce, al pa trgovski centri???

ermm.gif



Jah, odvisno kaj hočeš ?
Po moje bi prišu kašen Torri (Torri d' Europa) v poštev.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users