Jump to content

Photo

Peeling obraza

• Please log in to reply
306 replies to this topic

#301 Ana

Ana

terpsihora

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 June 2018 - 08:37 AM

Meni so zdaj nazadnje iHerb carinili :).

Ne vem ali imam jaz "srečo", ampak pri meni so ful dosledni. Ves čas carinijo.

• 0
Viens, reste ici!

#302 Barbarina

Barbarina

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7216 posts

Posted 05 June 2018 - 09:17 AM

Jaz pa ne upam več iz iHerba naročit, ker nazadnje sploh nisem dobila paketa. :(

• 0

#303 _Planet_

_Planet_

human search engine of cudovita.si

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17015 posts

Posted 05 June 2018 - 10:11 AM

Hvala! Na BB so res oderuške cene. 👎
Jaz sem nazadnje pazila na vrednost paketa, vem pa, da sem včasih naročala tudi za več in niso nujno carinili. Ampak se mi zdi, da so tisti časi mimo.
Barbarina, se ni dalo nič zmeniti? :/

• 0
Rape of the mind is a social disorder...

#304 Matilda

Matilda

Snowflake on fire

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10466 posts

Posted 05 June 2018 - 11:48 AM

Barbarina, a ti niso vrnili kupnine ali ponovno poslali? Jaz pravim, da se zgodi, mene to ne bi odvrnilo, ker se mi v splosnem zdijo zelo zanesljivi.
Tudi zdaj, ko se da izbrat tisto poceni postnino z dhl, s katero naj bi sicer paket hodil skoraj 1 mesec v Slovenijo, sem vedno dobila prej kot v 14 dneh.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

#305 Barbarina

Barbarina

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7216 posts

Posted 05 June 2018 - 11:55 AM

Niso, ker je bilo po trackingu je bilo dostavljeno v SLO, sem pisala na DHL, tam so rekli, da bo dostavljeno preko pošte, na pošti pa da preko DHL...

• 0

#306 Jinadaze

Jinadaze

Tough cookie

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 60350 posts

Posted 05 June 2018 - 12:01 PM

Meni se nikoli niso carinili pa dostikrat narocim za ok. 22 € (par centov gor ali dol, odvisno od tecaja). Traja pa vcasih tudi 3 - 4 tedne, ampak v primerjavi s cakanjem azijske kozmetike z ebaya je to zanemarljivo. To me ne odvraca od narocanja, ker vecine od teh izdelkov ne dobim nikjer drugje, sploh za tako nizko ceno. Npr. prehranska dopolnila vsa narocam tukaj in tega je ogromno.
Pa z januarjem 2021 se ukinja meja za obdavcenje in bodo od takrat naprej obdavcevali ne glede na znesek, prehranska dopolnila s se visjim davkom. Vztrajno nazadujemo. :down:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

#307 _Planet_

_Planet_

human search engine of cudovita.si

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17015 posts

Posted 06 June 2018 - 08:21 PM

Pa z januarjem 2021 se ukinja meja za obdavcenje in bodo od takrat naprej obdavcevali ne glede na znesek, prehranska dopolnila s se visjim davkom. Vztrajno nazadujemo. :down:

😳🙄
Sem se sicer že spraševala, kdaj se bo nekdo spomnil česa podobnega.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users