Jump to content


Photo

Peeling obraza


  • Please log in to reply
446 replies to this topic

#261 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 10 March 2013 - 06:12 PM

Ja, edino liquid ni krema, spera se pa prav tako ne :)

 

Mogoče bi tole probala za začetek pa boš videla, če ti tovrstne stvari odgovarjajo. Meni je naredilo ful gladko in lepo kožo:

 

2002c_Maske_Erdb_1208.jpg


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#262 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 10 March 2013 - 06:14 PM

Ja, tako kot je Podgana napisala. Tisti v sivi embalaži so geli oz. losjoni, ki jih namažeš kot kremo in pustiš na koži, čez pa lahko namažeš tudi kakšno drugo bolj hranljivo kremo. Imajo pa toliko procentov kisline, da je učinkovito. Razni drugi izdelki ponavadi nimajo niti približno toliko kisline notri, da bi bili učinkoviti. Ne vem pa, koliko procentov ima npr. Garnier Pure Active in Avene kreme, ki so tudi pohvaljeni.

Take izdelke s kislinami se pa praviloma uporablja samo od jeseni do pomladi nekje, ko je močno sonce jih jaz ne bi uporabljala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#263 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 10 March 2013 - 06:17 PM

Avene imata 6 in 8% (samo ne vem katera ima koliko), ampak imata še druge kislinske sestavine in sta imho neprimerni. Garnier pa sploh nima AHA, če se ne motim.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#264 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 March 2013 - 06:33 PM

Aha, torej je smiselno vzeti izdelkov, ki se ne sperejo z obraza.

 

Podgana, evo nekaj takega bi jaz, v obliki maske, da imam gor recimo 20 minut, potem pa sperem, raje kot prav kremo. A poznaš kaj takega, poleg te Schaebens maske?

Sej vem da ste že pisale o temu, sklepam, da imate 8% AHA, kako pogosto pa to uporabljate?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#265 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2013 - 10:50 PM

Avene imata 6 in 8% (samo ne vem katera ima koliko), ampak imata še druge kislinske sestavine in sta imho neprimerni. Garnier pa sploh nima AHA, če se ne motim.

Garnier Pure active krema ima salicilno kislino, koliko % pa ne vem.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#266 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2013 - 10:05 AM

2%. Samo to je BHA in ne deluje kot piling.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#267 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2013 - 06:09 PM

Tudi BHA je piling.


  • 0

#268 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2013 - 07:07 PM

2% BHA predvsem topi maščobe in ima zelo majhen učinek kot piling, medtem ko je AHA veliko bolj učinkovita pri odstranjevanje odmrlih celic. Pravi kemični BHA piling ima pa tako visoke %, da ne vem, če se ga dobi v prosti prodaji (upam, da ne :D).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#269 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 July 2013 - 07:36 AM

Sprobala sem L'Occitanov piling angelika in mi je zakon, ampak predrag, zato se odločam za 100% Pure. Je katera že imela kakšen njihov piling? Zanimata me korenčkov ali pa superfruit, ki naj bi bil 2v1, piling in maska. Rada bi nekaj 'osvežilnega', ne pretežkega in da ne izsušuje. 

 

100-pure-carrot-facial-scrub.jpg100_pure_superfruit_scrub_1.jpeg


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#270 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2013 - 04:23 PM

Špela, jaz še vedno prisegam na sodo. ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#271 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2013 - 04:48 PM

Jaz imam Lush Dark angels in mi je super. Ga pa imam že zelo dolgo in ga še nisem uspela porabit in je zdaj že malo žarkega vonja, ampak ga bom vseeno porabila do konca, ker ga imam še minimalno. Mi je všeč, ker je dovolj grob, da je učinkovit, a vseeno mi pregrob. Sicer naj bi bili pilingi čim bolj nežni, ker sicer na koži naredijo mikro ranice, ampak prenežni mi niso všeč, ker se mi zdi, da ni učinka. Verjetno ga bom spet kupila, ko bom kje v bližini kakšne Lush trgovine.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#272 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 November 2013 - 08:48 AM

Jaz pa sem navdušena nad ArtDeco encimskim pilingom. Uporabljam ga 2X na teden, koža pa je neverjetno napeta in gladka, še

po nobenem pilingu tako. Sicer je med dražjimi, ampak se ga porabi malo. Priporočam, sploh tistim, ki ne marajo klasičnega pilinga

oz. imajo občutljivo kožo.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#273 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2013 - 01:35 PM

superfruit, ki naj bi bil 2v1, piling in maska. Rada bi nekaj 'osvežilnega', ne pretežkega in da ne izsušuje. 

 

100_pure_superfruit_scrub_1.jpeg

Tole je bil zadetek v polno, piling mi je full všeč. Nanašam ga na vlažno očiščeno kožo in pustim 10 minut, sperem z mlačno vodo. Bunkice za piling so full nežne, a učinkovite, koža je po uporabi mehka, napeta, sveža in nahranjena, nadaljna nega ni potrebna (ponavadi piling delam zvečer). Uporabila sem ga tudi že za stopala, kadar je koža še posebno suha in se super obnese. Zelo sem zadovoljna, sigurno ponovim nakup, ko mi ga zmanjka. Me je pa na začetku motil vonj - dokler se ga nisem navadila.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#274 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 March 2014 - 09:15 PM

OMG kako to diši. Pure orgasm :)

 

ddoc-26325-978826c892dced164efaf24c7ce8e


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#275 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 March 2014 - 11:03 AM

100_pure_brightening_scrub_&_mask.jpg

Pred kratkim sem kupila še tega: 100% Pure Brightening Scrub+Mask in sem navdušena, enako kot pri Superfruits, s to razliko, da tale še full sveže diši po citrusih. Tudi cena mi je povsem sprejemljiva: 23€ za 118 ml, še sploh, ker gre za 2v1 izdelek.

 

Za afnanje imam še L'Occitanovega iz linije angelika, ki bi ga lahko uporabljala dnevno, ker ob uporabi sploh nimam občutka, da je piling. Mi je tudi všeč, ampak predrag, ga ne bom več kupila, itak sem zaljubljena v 100% Pure. :wub2:

 

Sem si ogledovala tudi Nuxe Bio Beaute, ki ga omenja Sarah, ampak mi je predrag.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#276 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 March 2014 - 09:59 PM

^^ koliko pa je? Jaz imam samo testerček.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#277 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 March 2014 - 09:02 AM

Malo manj kot 16€ za 60 ml.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#278 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 March 2014 - 08:12 PM

Hvala :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#279 Bea

Bea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 302 posts
  • Gender:Female
  • Interests:music, animals, travel, books, computers, shopping ;-)

Posted 13 June 2014 - 06:44 PM

Nekaj časa imam od Alba Botanica in mi je super ker ne izsuši kože.

AL00808_1.jpg


  • 0

#280 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2014 - 07:11 PM

Kje si pa naročila?


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users