Jump to content


Photo

kako iz temnih las na svetlejše?


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#61 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 14 April 2008 - 05:11 PM

A bi na moje že 100x barvane lase limona prjela. Ful bi šla rahlo na svetlejš glede na to, da se bliža poletje.

Slikca mojih las, pa se pardoniram, ker je z mobitelom fotkan, pa ma ful mal pikslov IPB Image

IPB Image
  • 0

#62 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 April 2008 - 05:34 PM

Prekrasno, res izredno lepo. Barva in kodrčki, gostota in dolžina.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#63 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 14 April 2008 - 05:55 PM

Waaaau , jaz sem osupla oops.gif Kako lepi lasje - barva, dolžina, kvaliteta - jaz bi tudi tako dolge mela, samo bom mogla še čakat Nikolovo nedeljo tongue.gif Joke. Samo tvoji lasje so pa res božanski.

Btw, trenutno barvo mam zelo podobno tvoji, Lejkica, samo malo več temno rjavega odtenka in še gostejše lase - pač temno rjave čez rdeče pofarbane. In tudi jaz bi rada šla na svetlejšo. Ampak jaz bom tole naredila: barvala se bom po morju, ker sem 100%, da se mi bo barva ful sprala - isto se mi je lani in je ratala že praktično peščeno rjava, samo takrat žal še nisem mela takih želja in sem se spet z rdečo prefarbala čez ter ga polomila.
  • 0

#64 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 14 April 2008 - 06:06 PM

Hvala obema IPB Image Sej mam skor skoz spete v čop drgač.Sam res bi šla na svetlejš mal, pa nočem pramenov delat, ker mam pol ful suhe konice in me zanima, če mi bo limona kej prjela. Cvetka, a tvoja ta druga slikca je, ko si si limono gor dajala? Maš ful lepe lase.

P.S: reddish ancha, jst sem se kar k frizerju naročila točn zdele, drug teden bom pramene dala. Men na morju posvetlijo samo moji naravni lasje, nepoštrihani. Pol mam narastek svetel, ostalo je pa kukr je. Zato se ful rajš pred morjem štriham.
  • 0

#65 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 15 April 2008 - 04:49 PM

Aha tko to počneš, js sm mislila da s samim nanašanjem limone oops.gif
  • 0
Why so serious?

#66 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 15 April 2008 - 05:34 PM



P.S: reddish ancha, jst sem se kar k frizerju naročila točn zdele, drug teden bom pramene dala. Men na morju posvetlijo samo moji naravni lasje, nepoštrihani. Pol mam narastek svetel, ostalo je pa kukr je. Zato se ful rajš pred morjem štriham.
[/quote]

Jp, seveda, se strinjam, da vseh sonce ne poblajha glih - mene pa nenormalno (če je temna al pa rdeča seveda). Pa poročaj o rezultatih, ker me res zanima - sama ne izključujem tega, da bi si dala pramene delat, samo vprašanje, kakšen odtenek bi potem ratal iz tega hmm.gif Se bojim, da bi mi blo žal. Ne verjamem, da bi s prameni lahko prišla do kakšne lepe, lešnikove rjave - bi si mogla parkrat to delat, na koncu pa bi bili spet uničeni laski in neželjen odtenek.
  • 0

#67 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 20 April 2008 - 09:45 AM

mislim, da je ena že nekje vprašala to, ampak ne najdem.
torej, jaz bi šla iz rjavo-rdečih las na blond.
kje je kakšen ODLIČEN salon v ljubljani, ki to dela.cene zmerne?
  • 0
mačka figa.

#68 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 April 2008 - 09:54 AM

Yow bejb. Pa ti ja nimaš neki ful temnih las. Jst itak sploh ne štekam te frke razbarvanja in depigmentiranja in izganjanja nevem katerih podtonov iz čupe; se mi zdi samo ovinkanje po ravni špuri in nateg, no nevem, mogoče je pa res kej na tem. Samo to pomoje bolj za kake hardkor temne čupe al pa res močno barvane in poškodovane. Tvoji niso nič od tega, hm?

Nevem. To je sam moj piskrčkek pristavljen, kako men res ni jasno s tem štrihanjem na blont. Najbrž ti nič kej ne pomaga. biggrin.gif Mogoče te sam potolaži, da obstajajo še bolj nevedna bitja od tebe, haha. smile.gif

Omg, blont boš? woot.gif Seksi! cool.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#69 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 20 April 2008 - 10:50 AM

cvetka* jaz sem bla 16let blond, pa se mi malo toži po tej bjutiful barvi^^
problem pa je, da imam rdečkasto barvo vmes in tole je težko vn spravit smile.gif
sploh pa se že nisva videli dolgo in vmes sm se pobarvala..daveš tongue.gif
  • 0
mačka figa.

#70 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 April 2008 - 12:47 PM

Nesramnica, kako pa naj jst to vem. sleep.gif

Mja. Jst pa samo sporočam, da sem si premislila glede štrihanja. Itak mi bolj pašejo temni lasje. Mogoče si kdaj kej temnejšga omislim, do takrat me po pa itak do željene spremembe sonce poplajhalo. Pa se opravičujem za prejšnje alarmantno tarnanje. happy.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#71 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 April 2008 - 01:02 PM

Lejkica ful hudi lasje ohmy.gif . To je naravna barva, al so vmes rdečkasti? (ne vidi se dobro)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#72 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 20 April 2008 - 02:53 PM

Crna, ni naravna barva. 100x so že poštrihani, moja naravna je taka čudna rjava, ne temno, ne svetlo, bedna uglavnm. Tole barvo, ki jo mam zdej, je Belle Color od Garnierja, mislm da je bla light redish brown (light auburn brown). Mi celo ni ful temna ven pršla. Sam zdej bo poletje, pa se mi zdi, da ko sem lepo zapečena od sonca, mi ful paše mal blont vmes. Taka lešnikova. V torek bom dala pramena, sam ne vem kako bo, ker mam rdečo zdej vmes. Lohk da me frizer sploh ne bo jebal, pa me bo kar na rjavo poštrihal. IPB Image
  • 0

#73 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 22 April 2008 - 06:50 PM

Evo, od danes imam po dolgem času spet blond pramene. Se mi zdi, da mi je ful posvetlil. Pa valda sem polikana. 2 današnji slikci (na vrhu strani je pa od prej):

IPB Image

IPB Image
  • 0

#74 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 01 May 2008 - 04:19 PM

QUOTE(Lejkica @ 22. 4. 2008 - 19:50)  

Evo, od danes imam po dolgem času spet blond pramene. Se mi zdi, da mi je ful posvetlil. Pa valda sem polikana. 2 današnji slikci (na vrhu strani je pa od prej):

IPB Image

IPB Image



Prejšnja barva mi je lepša wink.gif
  • 0

#75 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 01 May 2008 - 04:22 PM

Mogoče, sam ta mi velik bolj paše IPB Image Mi vsi to govorijo.. hehe
  • 0

#76 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 01 May 2008 - 04:41 PM

Ja potem je pa kul thumbup.gif Sj jz sem komentirala samo barvo, ker tega kako ti paše pač ne morem smile.gif
  • 0

#77 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 May 2008 - 04:54 PM

Meni sta pa obe lepi,za poletje je mogoče res boljša tale kot jo imaš zdaj.A si to šla k frizerju nardit pramene?
A to ti je samo tak povrhu al po vseh lasih naredu pramene?Nevem zarad svetlobe ali zaradi telefona...ampak men se zdi konice temnejše od ostalih las,al je blo to tak mišljeno?
  • 0

#78 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 01 May 2008 - 05:03 PM

To je zarad svetlobe in telefona. Po celi dolžini je ista barva, sam na žalost nimam fotiča, pa še sonce je sijal glih na glavo, se čudn vid. Ma, jst sem ful zadovoljna z barvo, res. Se mi zdi, da me prou poživi. Naredil mi je pa pramene po polovici glave.
Pa še postrigla sem se za 10cm.
  • 0

#79 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 May 2008 - 05:13 PM

Ja,sej je res super.Kako pa kaj limona?Si sporbala pol?
  • 0

#80 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 01 May 2008 - 05:23 PM

Ne, nisem, ker bi šlo prepočas na svetlejš. Sem bla neučakana. IPB Image Mi je pa res svetlo prjel, po navad sem taka po 3x-tnem dajanju pramen. Ne vem kaj mi je dal gor, res pa je da sem bla 2 ure sam na barvanju, pol pa še eno uro likanje in striženje. IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users