Jump to content


Photo

kako iz temnih las na svetlejše?


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2007 - 06:41 PM

To zgoraj omenjeno je bolj tko-tko. Če se ti barvaš že nekaj let redno, sploh če precej spremeniš naravno barvo las, imaš že itak svoj lastni pigment tako uničen, ali pa ga sploh ni in tle potem nič ne pomaga. Nek rezultat sicer je, ampak mislim, da ne ravno takšen, kot nekateri pričakujejo. Drugače seveda je, če se je ena rjavolaska dvakrat pobarvala z rdečo, tisto bi pa verjetno kej zaleglo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 June 2007 - 06:45 PM

Ja, zato bi pa res blo fajn, da bi probala sam na kakem pramenu, preden si celo čupo uničim... Ampk bom še vseen najprej preverla kaki bojo tle komentarji glede tega, predn sploh nabavim to zadevo hmm.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#23 Lady-D

Lady-D

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 28 August 2007 - 05:05 PM

tole stvar za odstranujevanje barve sem uporabila pred približno enim letom. in sicer... kakšno leto prej sem se barvala na črno, potem 3 mesece nič in kar na črno sem dala gor kričeče rdečo... rezultat seveda: narastek živo rdeč, ostalo črno. potem sem uporabila ta odstranjevalec in res mi je odstranilo rdečo in tudi črno barvo. čez kakšen teden sem se pobarvala z enako rdečo barvo in rezultat: barva je bla ful bledo rdeča-skoraj rjava in neenakomerna.
res ful dobro odstrani barvo, ampak pol je barva s kero se pač misliš barvat ful temnejša.

zdaj sem pa že eno leto rdeča in se nikak ne morem znebit te rdeče! poskušala sem z vijolčnimi-res temno vijolčnimi in rdeča je bila še zmeraj tukaj.... :/ tak da pazljivo z to rdečo. v naslednjih dneh se bom pobarvala na črno da se znebim tega pigmenta.
kaj slučajno kdo ve, če po tem ko se pobarvaš z črno, obstaja možnost da prime taka temno vijolčna barva (in da ne bo spet rdeča)??
  • 0

#24 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 28 August 2007 - 07:20 PM

To zadevo za odstranjevanje barve je poskusila tudi moja prijateljica. Z las ji je potegnilo vse pigmente, tudi svoje. Naravno je temno rjava, po uporabi preparata pa so bili njeni lasje bež in so vlekli na zeleno. Zdaj ima pobarvane z rjavim prelivom, ki se ji ful spira, lase pa ima zelo uničene. Hvala bogu, da nisem poskusila. Odločila sem se, da bom prešla s temno rjave na svetlo postopoma, s tankimi prameni. Tako je moja trenutna barva, ki mi niti malo ni všeč, nekaj vmes med temno in svetlo.

Lady-D, mislim, da bi ti črna morala prekriti rdečo. Vsaj za nekaj časa.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#25 Lady-D

Lady-D

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 28 August 2007 - 08:46 PM

ja.. odstranjevalec baje samo barve odstrani, če je pa pobeljeno pa ne... meni so se tud vidli še neki prastari prameni... ampak čist grdi...
  • 0

#26 t@sika

t@sika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 11 April 2008 - 06:10 PM

Zdravo!
Rada bi vprašala za mnenje, kakšen način bi bil najboljši, da bi lahko prišla iz vijolčne barve las nazaj na rjavo(svetlo), kajti sedaj se barvam že precej dolgo okrog 6-7 let, in bi želela malo spremembe. smile.gif Zato me zanima kakšna pot je najboljša.

Hvala!
Lp
  • 0
Lp, t@sika

#27 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 April 2008 - 06:15 PM

Beljenje (obvezno v frizerskem salonu), ker druga ti ne bo prijelo. Pač da ti pobeli do neke svetlejše barve, potem pa da kak lep preliv preko. Mislim, da ni druge poti glede na to, da se redno barvaš že toliko časa.
  • 0

#28 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 11 April 2008 - 07:17 PM

Do kolikšne mere svetle barve lahko prideš, če si naravno temno rjave lase začneš barvat na bolj svetlo(čim bolj) z normalnimi barvami za lase - brez beljenja? Se da ful, al dosežeč posvetlitev samo za nekaj odtenkov?
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#29 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 11 April 2008 - 10:33 PM

z luminance se da ful pa tut z drugimi barvami kar. jz sm probala že dost rdečih pa neki svetlo rjavih pa mi je vse kul prjel, na moje (nebarvane, temno rjave) je ful posvetlil. edin črna mi nikol ni tko dobr prjela, zmer sm bla sam temno rjava.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#30 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 April 2008 - 08:57 AM

A ta luminance je preliv, se spere? (ker si napisala da si dala barvo večkrat na nebarvane lase, potemtakem se ti je prejšnja barva sprala?) Jaz bi šla za ene 2, 3 odtenke svetlej. Sej limona pa sonce je kul pa to, ane, samo ko res samo na sončku šajna las svetlej, dejansko pa ne posvetli uno vau.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2008 - 09:03 AM

Cveta, ne to delat, jao. Naravno barvo imaš božansko, pa ful ti paše. Kokr boš šla na svetlej, bo narastek ful viden in se boš morala skos barvat. Luminance je prava barva tretje stopnje, prelivi pa ne posvetljujejo, niti za en odtenek, ampak služijo samo kot obogatitev oz. poživitev barve las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 t@sika

t@sika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 12 April 2008 - 10:59 AM

Katero barvo(proizvajalca) bi mi priporočile glede na to, da sem slišala, da baje vijolčno težko prekriješ, ker ven buta, vseeno če si daš razbarvat lase in nato pobarvaš z rjavo?
  • 0
Lp, t@sika

#33 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 April 2008 - 12:07 PM

Ma ja, se mi je zdelo da to s prelivom ne bi šlo. Ma narastek me ne skrbi, itak bi šla ful mal svetlej. Pa že tako ali tako mam tako čudno čupo, da imam konice ful svetlejše kot pa lase čist pr glavi. laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#34 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 12 April 2008 - 01:08 PM

Cvetka*, ni preliv, sam jz to gledam glede na narastek kok mi prime. na ostalih laseh itak ful slabše prime ker sm se že tok barvala. jz ti pravm da se pobarvej če si to želiš!men tut ni žal da sm šla svetlejš, se mi zdi da me poživi. če ti hočš, nared to, ne glede na to kva drugi pravjo (men tut doma pravjo da sm bolš z naravnimi, sam jz že vem kva j men bolš). pa pej k frizerju pa nej ti on nameša neki takega da bo sam mal posvetlilo lase.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#35 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 April 2008 - 01:43 PM

Cvetka kaj pa če bi vzela en odtenek svelejšo barvo in jo nanesla po prmaenih,tankih po celi glavi,bo bolj živahno pa ne bodo vsi lasje iste barve.Drugače pa če greš k frizerju bo posvetlil lase in ti bo prišlo pomoje ful svetleje kot ti hočeš.

Btw.Kakšno barvo las pa imaš?
  • 0

#36 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 April 2008 - 01:49 PM

Neka srednja rjava. Na soncu se mi zelo oranžno svetijo, res lep odblesk, ampak ko pa noter pridem so pa čis ene dolgočasne rjave farbe. Ma ja. Sej te barve se itak izpirajo.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#37 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 April 2008 - 01:57 PM

Poslišaj,si že razmmišljala mogoče kaj o zlato rjavi?en ali dva odtenka svetlejši od tvoje naravne.TO bi fuuuuul lepo prišlo.Kaj misliš?
  • 0

#38 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 April 2008 - 02:01 PM

Ja? woot.gif Sliši se zelo mamljivo smile.gif Imaš kakšne slikce?

Edit: Mene mika nekaj takegale.. [attachmentid=4355]

Attached Files

  • Attached File  11m.jpg   41.95KB   1326 downloads

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#39 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 April 2008 - 02:06 PM

Bom poiskala,ne mi uit iz neta.
  • 0

#40 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 12 April 2008 - 02:12 PM

ni nujno da te posvetli pri frizerju. men je dala čist eno navadno barvo, svetlo rjavo, brez kakršnega koli blanžiranja, in je bla na narastku točn taka kukr tam vzorec.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users