Jump to content


Photo

barvanje iz rdeče barve nazaj na naravno


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 **mandarinca**

**mandarinca**

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 02 September 2008 - 03:14 PM

živjo!

Imam en problem.Prejšni teden sem se pobarvala na rdečo in sem ugotovila da mi ne paše preveč sad.gif
no saj ni tako hudo, vendar se s to barvo ne počutim najbolje. Po naravi sem svetlolasa, zato sem v obraz sedaj še bolj bleda. Zanima pa me, kaj lahko naredim, da bi prišla nazaj na svojo barvo? Ali vsaj na kakšno svetlo rjavo? Sicer se res lahko pobarvam z blanžem, a si nočem preveč uničiti las. Razmišljala sem, da bi počakala kašne 2 tedna, da se barva izpere, pa bi se potem lahko pobarvala nazaj. Bi bilo to mogoče?
Hvala!
lp
  • 0

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 September 2008 - 03:58 PM

Ja, jaz bi ti svetovala da počakaj par tednov da se barva sama spere kolikor se bo potem pa si daj čez kakšno pusto rjavo barvo(čokoladne in tople rjave barve imajo rdeč ali bakren pigment in tako boš samo malce potemnila barvo izgledala pa bo še vedno nekako rdečkasto-rjava)..npr.Lešnikova.
Jaz bi na tvojem mestu po barvanju z rjavo barvo dala čez čas na lase še pepelnato blond barvo(ta bo nevtralizirala rdeč pigment).

Btw:Šamponi proti prhljaju bolj izpirajo barvo dol kot navadni.
  • 0

#3 **mandarinca**

**mandarinca**

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 02 September 2008 - 04:58 PM

Ja tudi meni se zdi da je bolje, če počakam še par tednov. Mislila pa sem da bi si potem naredila kakšna gosta pramena svetle barve pa spodaj kakšno rjavo, le da ni pretemna in prekrije rdečo...
Bom probala preživet wink.gif
Hvala ti!
  • 0

#4 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 02 September 2008 - 04:58 PM

S katero vrsto barve pa si se pobarvala - preliv ali trajna barva?
  • 0
Why so serious?

#5 **mandarinca**

**mandarinca**

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 02 September 2008 - 05:00 PM

preliv mi je dala, ampak je rekla da bo trajalo kakšen mesec da se spre, ne le 2 tedna ermm.gif
  • 0

#6 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 September 2008 - 05:43 PM

Uf, ne preliv se ti bo prej spral.Še posebej če si se zdaj slučajno prvič pobarvala ali pa če si imela prej svetle lase.

Drugače pa ni za kaj smile.gif
  • 0

#7 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 03 September 2008 - 11:37 AM

Ne sekiraj se če maš sam preliv, ker bo takoj zgubil na intenzivnost in se hitr spral. Pol boš pa sproti vidla, mogoč ti bo celo všeč, ko bo bolj sprana barva wink.gif
  • 0
Why so serious?

#8 **mandarinca**

**mandarinca**

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 03 September 2008 - 01:40 PM

ja drugače sem imela svetle lase, pa tudi prvič sem se pobarvala po celi glavi (prej sem imela le blond pramena)..upam, da imata prav smile.gif smile.gif cant wait da mine biggrin.gif
  • 0

#9 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 September 2008 - 02:04 PM

Aja, no potenm pa se sploh en sekiraj.Se bo namreč rekordno hitro spralo dol ostali bodo p samo bakreno-rjavi lasje.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users