Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 12:30 PM


Meni koža na rokah (sploh členki) do krvi popoka (občasno tako zelo, da mi celo prav kri kaplja ven, res!), je izjemno rdeča, peče, čist hudo, no. Tale krema mi jih čez noč popravi (zelo dobra je tudi Lipidiose2, ki je sicer za telo, ampak se tudi na rokah odlično obnese... ja malo kombiniram). Seveda nujno ob uporabi nežnih čistilcev in pa nujno rokavičk zunaj, kot je hladno... sicer ne pomaga nič, a ne.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 01:03 PM

Pol mu bom pa rekla naj jo kupi. Hvala ti za odgovor.
a si šla kdaj k dermatologu?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 01:54 PM



Ja, seveda sem šla. Mi je predpisal neke žaube, katere so mi prav v lekarni mešali, pa je blo bolj kot ne zanič vse skup. Zgolj mastno, vpilo se ob Sv. Nikoli, pomagalo pa nič.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 12 January 2007 - 02:44 PM

QUOTE(sonchika @ 12. 1. 2007 - 12:04) View Post

Še vedno Garnier rdeča. smile.gif

če mi pa ta krema tak čudno diši, saj je fajn pa vse, le vonj je taki preveč umeten in po kao nekih vrtnicah yucky.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#45 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 02:55 PM

Ja mojemu fantu tud, en sam parafin in to je blo to.
Ima pa še diprosalic-neki na recept. a poznaš?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 03:04 PM



Ne, tega pa ne poznam. Me utegne zanimati. A to je prav za suhe (in ranjene) roke?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 12 January 2007 - 03:22 PM

Boge vaše roke. Očitno imate zelo nežno kožo. Drugače pa je meni Smitten kar vredu!
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#48 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 03:24 PM



Moje roke so res boge. Se prav smilim sama sebi, ko so v totalni krizi. Enkrat na faksu sem sošolcu popackala en test... pridem na faks noter, dam rokavice dol in mi je dobesedno začela kri kapljat iz členkov njemu na faks. Me je samo preplašeno gledal. No, meni Smitten bolj malo pomaga... če so roke sicer že bolj kot ne ok, je vredu, sicer pa ni.
No, jaz grem tak v torek (spet mad.gif ) k doktorci, pa jo bom malo pretipala glede te žaube. Najbrž je zelo podobna Diprogenti.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#49 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 03:25 PM

Ja lahko ti napišem sestavine če te zanima- notri je salicilna kislina in betametason(podobno kortikozonu-kortikoid-če se kej spoznaš)
Gre za kremo, ki jo namažeš na kritična mesta in jo pustiš gor(se zelo slabo vpija), fant jo po eni uri zbriše dol ker je zelo močna. Kakor sem uspela videt v bistvu odstrani ta trdi del kože in preprečuje pokanje.
Ni pa to za mazanje rok na splošno, v ta namen je dobil tisto neuporabno kremo. Mu je pa zdravnik rekel naj se maže 2 tedna in pol s tisto masnočo ampak se je vse vrnilo. Zdaj se maže skozi. Mislim, da jo dobiš tudi pri slovenskih dermatologih, nisem pa zihr.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#50 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 12 January 2007 - 03:29 PM

Jenna:

Saj, Smiten je negovalna ne pa zdravilna krema. Torej če so ti rokce že sfukane, pol rabiš kaj drugega.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 03:32 PM



Ja, vem, da je negovalna, saj jo imam (mojemu fantu npr. super paše, ma samo suhe roke), ampak ni pa ultra negovalna. Sem mislila, da bo precej bolj.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 January 2007 - 03:58 PM



Jaz imam pa tut eno Garnierovo - oranz barve. Imam ze suho kozo, pol se mi pa se pozimi bolj izsusi, dobim rdeco kozo in me vse pece in skeli. Od vetra, pa od prevec pomivanja posode laugh.gif pac voda mi nardi luske. Ta kremca kr blagodejno vpliva, mal izboljsa to kriticno stanje. happy.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#53 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 January 2007 - 04:34 PM

Jaz mam kr dost suho kožo na rokah in sn zadnjič v Takkutu kupla neko kremico od Nature Factory z aloe vero in vitaminom E. Nad učinkom sm ble zlo presenečena. Po uporabi so roke prijetno mehke pa tut vonj je prijeten thumbup.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2007 - 04:42 PM

QUOTE(black_sweety @ 12. 1. 2007 - 15:58) View Post
pa od prevec pomivanja posode laugh.gif

Predlagam rokavice.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 January 2007 - 05:55 PM

QUOTE(Jenna @ 12. 1. 2007 - 18:42) View Post

Predlagam rokavice.

Kaj so to rokavice?tongue.gif Sem ze tut prakticirala, a ves... pa sem alergicna na tisto gumo, se roke not potijo in zaudarjajo. rolleyes.gif Pol moram pa spet v stik z vodo da jih ocistim gumijastega vonja...pa smo tam.

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#56 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82160 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2007 - 12:29 AM

Jaz mam podobne probleme kot Jenna. cry.gif Zdravnica mi je rekla, da mam neko alergijo na mraz (ampak samo po rokah). ermm.gif
Uporabljam pa Schellerjevo z ognjičem in Bepanthen.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#57 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 13 January 2007 - 12:38 PM

QUOTE(Frčica @ 12. 1. 2007 - 15:25) View Post

Ja lahko ti napišem sestavine če te zanima- notri je salicilna kislina in betametason(podobno kortikozonu-kortikoid-če se kej spoznaš)


betametason se piše z z-jem. za kortikozon si pa v vrjetn mislna kortizon oz hidrokortizon. v take kreme to vrjetn dajo zarad dermatoz al pa alergij.

jst na srečo nimam takih velkih problemov - edin rdeče roke mam pozim če rokavic nimam gor. pol pa itak šelerjevo kremo z ognjičem namažem pa je kul ;)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#58 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2007 - 12:49 PM

Čisto možn Šišyka, to mi je fant prevaju iz nemščine in sem samo pisala kar mi je govoru nisem nič preverila če sem prav napisala.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#59 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 13 January 2007 - 12:56 PM

ah ni panike sj jst sm se zanč tud glede enga zdravila fajn zafrknla. v bistvu sm tud jst to mogla še v en zvezk pogledt k smo to jemal če se še prov spomnm
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#60 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 January 2007 - 01:00 PM

No, jaz sem danes kupila Schellerjevo kremo z ognjičem in je res odlična.
Mimogrede, v DMju prodajajo 2 pakungi za ceno ene.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users