Jump to content


Photo

Glasuj zame/Simpatije


  • Please log in to reply
251 replies to this topic

Poll: Ste kdaj objavili slikco na GZ ali Simpatijah (110 member(s) have cast votes)

  1. Da (27 votes [24.55%])

    Percentage of vote: 24.55%

  2. Ne (83 votes [75.45%])

    Percentage of vote: 75.45%

Vote Guests cannot vote

#1 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2006 - 09:29 AM

Zadnje čase opažam da je ogromno ljudi ki jih poznam na glasuj zame, kjer se pač ocenjujejo. Ste gor ali niste, povejte svoje mnenje ali razloge za to. Če pa ste gor pa lahko daste link biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#2 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 30 July 2006 - 09:33 AM

ja... bila sem na gz in simpatijah. ampak me je minilo. ermm.gif prav prek gz sem spoznala fanta, zaradi katerege sem kasneje prav lepo zabredla ermm.gif so bila pa tudi druga, bolj pozitivna poznanstva, ki sem jih sklenila na gz...
no, sedaj se nebi prijavila vec na nic od tega.. :!:
  • 0

#3 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 July 2006 - 10:26 AM

totalna bedarija...
ne vidim smisla razkazovanja slik na interentu, katere so večinoma minimalno oblečene (ker pač če hočeš met višje ocene, bit najboljša, si moreš upat in pokazat čimveč). vrjetno se da folk gor zarad neke potrditve, ki jo hočejo alla jaz sem lep, mogoče iščejo fanta/punco, prijatelje, spoznavanje ljudi (kar se mi zdi edina pametna poteza).
noben najstnik, ki se da na net ne pomisli na to, da morda kdo služi na njihov račun in izkorišča njihovo naivnost. ni lepšega kot met portal, kjer se dobijo razgaljene slike najstnic zastonj, dekleta tekmujejo med sabo kar pripelje do visoke obiskanosti strani, na podlagi klikanja in popularnosti pa se služijo denarci. takšne nedolžne stvari večinoma prikrivajo nesramno resničnost. pomislite kdo vse gleda te slike, do katerih lahko pride z enim klikom, lahko so kakšni nedolžni fantje in dekleta, vendar se lahko najde tud kak manijak, ki želi potešiti nagone.. talanje 10tk in zabluženi teksti pa so totalno bedni.. pač nek fetiš najstnikov.

to je samo moje mnenje, upam da nisem koga užalila.. tisti ki pa ste na takšnih in drugačnih portalih pa .. think about this...
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#4 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 30 July 2006 - 10:31 AM

Strinjam se z Rianno.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 July 2006 - 10:50 AM

rianna je lepo povedala. jaz sem absolutno prestara za kaj takega, za najstnike, ki pa iščejo potrditve na vseh mogočih koncih in krajih, pa je to mogoče pravi naslov. meni je brezveze.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 30 July 2006 - 10:51 AM

prestara
pa tudi prej nikoli nisem imela potrebe po tem
  • 0

#7 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2006 - 10:59 AM

js sm pa par let nazaj celo mela slike gor (skupaj s kolegico). slike so ble cisto spodobne, take hecne, zajebancija pac biggrin.gif po nekaj mescih sva pa dale slike dol, ker je blo ze krneki, tiste 10ke pa komentarji, bz smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 July 2006 - 11:16 AM

Jaz svojih slikc nikoli nisem imela na glasuj zame ali na Simpatijah (za to sploh nisem vedela, da obstaja oops.gif ). Se mi nikoli ni zdelo potrebno tako iskati znanstev ali fanta. Sicer pa je že vse lepo napisala Rhianna. ;) biggrin.gif
  • 0

#9 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 12:37 PM

Kot mlajša zdaleč ne bi "imela jajc" da bi kamorkoli na internet nalimala svojo slikco, tako in tako pa sem internet dobila šele pred nekako tremi leti, pa sem bila že "prestara" za take norčije. Sploh pa sem za te strani slišala šele pred kratkim in pravzaprav še nikdar nisem surfala po njih.
Bedne so no. Če ti gre za spoznavanje ljudi imaš na voljo itak ostalih 365 forumov a la naš, kjer se lahko z nekom pogovarjaš na podlagi osebnih interesov in ne izgleda.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 July 2006 - 12:59 PM

V bistvu se najde samo nekaj izjem, ki niso na gz od mojih poznanstev. Meni je to totalna bedarija, sem prijavljena da lahko kdaj pa kdaj kaki "zelo prijazni" komentar napišem drugače pa svoje slikice nimam gor. Ko sem bla še mlajša sem jo mela gor kakih 5 dni potem pa sem hitro dojela, da je to en navadni bullshit. V bistvu se mi kar želodec obrača, ko opazujem vse punce, ki majo samo par krpic na sebi, so slikane v pozah ob katerih se zamisliš. V bistvu pa še sploh ne vejo zakaj živijo .. nočem se delat pametne zdaj ker sem jaz v bistvu tut stara šele 15 in nimam z eno besedo skoraj nič življenskih izkušenj ampak to je pač dejstvo.
No potem pa malo brskaš po glasujzame in bereš kaki opis .. komaj po tem se ti pa stvar dobesedno zagabi in nemoreš druga kot kliknit "exit". Opisi so totalno pocukrani da o "briljantni" angleščini ne govorimo. Mislim da se na 100 oseb najdeta 2, ki imata kakšen angleški stavek zapisan prav.
Potem pa bi še rada poudarla to, da vsi vse !!!LJUBIJO!!! Mislim ful premočna beseda za froce, ki so komaj iz plenic prilezli. Jaz še niti eni osebi na svetu nisem rekla da jo ljubim. Vem, da ljubim mamo, očeta, sestro in ostale sorodnike .. seveda na pravi način. Ampak too much pa mi je to, da punca spozna fanta, potem pa ga drugi dan njune zveze že ljubi in nemore več živet brez njega in če jo bo zapustil si bo prerezala vse žile oz. se bo napapala tablet .. Jaz sploh nemorem vrjet kak se lahko majo ljudje tak malo radi, da ne pokažejo niti kančka ljubezni do sebe s takimi izjavami ..

No malo sem že zabluzla ..

No ena izjemno čustvena izpoved 14 letnice, ki je ne poznam .. čisto naključje:

____* Marko *____
Hm... pa ne vem kak bi začeLa...nikoLi ne bi rekla da boš ti tisti...tisti za katerega zjutrai odprem oči... tisti za katerega yih zvečer zaprem...tebi ye na menyen vsak korak...tebi je namenjena vsaka miseL...vse se ye začeLo tako počasi...kr naenkrat iz doLgčasa...vedno si mi biu nekai posebnega...od prvega poLjuba naprey...tako nežno je bLo...pa tvoi vony kako si dišau...vedno me ye nekai spominjaLo na tebe...pa nikoLi nisem pozabiLa da si govoriL koLiko ti pomenim jas pa brez pomislekov naprej...videLa sem Le nyega... sčasoma pozabLjaLa na tebe pa vendar nikdar dokončno...ko sem te vidLa z druga sem čutLa tisto da mi pa ni vseeno... da si njej govoriL Lepe sLadke besede...nyo poLjubLjau in držaL v obyemu...zdai ko si tu te ne žeLim več nikoLi zapustiti...Lyubim dneve ko si postajaL moya vsakdanjost...ljubim to da si stvar brez katere je ne mogoče...pogLedii ki so ti namenjeni pomeni hrepenenye ob tem pa strah da bi nekoč odšeu...

wau, impresionirana sem.
  • 0
Viens, reste ici!

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 01:32 PM

QUOTE(Anaa)

No ena izjemno čustvena izpoved 14 letnice, ki je ne poznam .. čisto naključje:

____* Marko *____
Hm... pa ne vem kak bi začeLa...nikoLi ne bi rekla da boš ti tisti...tisti za katerega zjutrai odprem oči... tisti za katerega yih zvečer zaprem...tebi ye na menyen vsak korak...tebi je namenjena vsaka miseL...vse se ye začeLo tako počasi...kr naenkrat iz doLgčasa...vedno si mi biu nekai posebnega...od prvega poLjuba naprey...tako nežno je bLo...pa tvoi vony kako si dišau...vedno me ye nekai spominjaLo na tebe...pa nikoLi nisem pozabiLa da si govoriL koLiko ti pomenim jas pa brez pomislekov naprej...videLa sem Le nyega... sčasoma pozabLjaLa na tebe pa vendar nikdar dokončno...ko sem te vidLa z druga sem čutLa tisto da mi pa ni vseeno... da si njej govoriL Lepe sLadke besede...nyo poLjubLjau in držaL v obyemu...zdai ko si tu te ne žeLim več nikoLi zapustiti...Lyubim dneve ko si postajaL moya vsakdanjost...ljubim to da si stvar brez katere je ne mogoče...pogLedii ki so ti namenjeni pomeni hrepenenye ob tem pa strah da bi nekoč odšeu...

Ampak tole pa zmaga! Nesmrtna ljubezen iz dolgčasa? Dobila navdih za ljubezenski roman.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 30 July 2006 - 01:46 PM

Ah, dai crna, no. Kako Lahko to narobe napišeš? :angry7: biggrin.gif

Morala bi:

Ampak toLe pa zmaga! Nesmrtna lyubezen iz doLgčasa? DobiLa navdih za lyubezenski roman.

biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 July 2006 - 03:21 PM

ob vsem tem naprezanju pa kar tako, mimogrede, pozabljajo na pravopis! zarad takih je slovenščina ogrožena! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2006 - 06:14 PM

Jst sm pa bla prijavljena na glasujzame, na simpatijah sm pa še vedno, sam sm geslo pozabla oops.gif
Drgač pa nevem, nimam nč proti takim stvarem, jst sm se prjavla gor še k sm bla u srednji in smo si z kolegicami pisale smešne komentarje itd., pa tut spoznala sm par kolegov po tej poti...

Mam pa ful proti k se ene slikajo napou nage gor in misljo da so zato največje carice na svetu, in da si najlepše ker bodo na lestvici top 10 rolleyes.gif
Kr neki, jst sm limala gor vedno normalne slike, mogoče tko mal smešne, zanimive in s tem se mi ne zdi nč narobe.
  • 0
Posted Image

#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 July 2006 - 06:43 PM

PreLol sem se nasmejala komentarju o mojem (ne)pravopisu. biggrin.gif

Naca lej, pomoje da proti nekemu umerjenemu obnašanju nihče nima nič proti, sej tudi m,e limamo svoje slikice in se komentiramo, nekatere celo navežemo stike.
Kvečjemu pokomentiraš ornk zavedene ovčice, ki kot si rekla, pozirajo v mini krpicah. Ne rečem, vsak ima obdobje v svojem življenju, ko se malo išče med množico ljudi, odkriva svoje telo itd., amp ak je pa gnilo, da se to dogaja na javnih forumih in nekateri to kasneje nesejo celo naprej v življenje - saj ni čudno, da je Slovenija polna nekih wannabe medijskih, Miss in Playboy zvezdnic. To je pa že mimo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2006 - 07:14 PM

Jst se čist strinjam s tabo crna in razumem kaj hočeš povedat, pa tut zdi se mi da so mele take strani čist drgačen pomen prej k sm se jst šele prjavla, ker ni blo takih malih nagic biggrin.gif gor, takrat sm jst spoznala ful u redu folk gor in smo še vedno frendi...
Zdj so pa itak večinoma sami psihoti gor ki se naslajajo ob napou nagih 14-letnicah rolleyes.gif
  • 0
Posted Image

#17 Issak

Issak

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 393 posts
  • Location:Zgornji Kašelj

Posted 30 July 2006 - 07:21 PM

Jst sm pa biu enkrat na GZ, k sva s prjatlom rekla, ajde, greva se mal za zajebancijo slikat, pa ruknva slikce gor biggrin.gif pa sm biu enkrat dejansko prvi... pol sm pa ugotovil, da je to ubistvu bl en drek kokr kej druzga, pa sm pobrisu use, in pozabu na to.
na simpatijah sm pa tud enkrat biu, mogoče sm še zmeri, nevem. sm se pa tud lepo zajebavu biggrin.gif
  • 0
"cowardly warrior vents his rage
his lust for blood cannot be appeased
what fickle angels are we
our divided brothers we slay
his lust will erase all"

#18 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2006 - 07:33 PM

Anaa men si ful dobr napisala, bi te še kar brala, samo je prej teksta zmankalo ;) še še še

Mislim, da je bla v temi "ličenje" objavljena slika ene punce iz GZ in so bili podani eni komentarji na njeno sliko, oz. ličenje... Takrat sem prvič obiskala to stran in se mi je totalno fržmagal vse...
Aja, pa mislm, da je tud BANKS objavil tukaj svoje fotke iz enega takšnih forumov (se opravičujem, ker ga omenjam)... V glavnem kr neki...

Pa tudi sploh ne morem verjet, kako "tamladi" kvarijo slovenščino... Pa zakaj uvajajo wxy v slovenščino??? No, sj ne rečem za omejeno uporabo... Ampak, da namesto vsakega v-ja, j-ja... napišeš te w, x, y.... Na bruhanje mi gre... Sj ne pravim, da sm nevem kakšen purist, samo to je res preveč...
Pa pravopis je še bolj porazen kot pri men (tega k uporabljam na forumih) ...

Zdaj me je še bolj firbec zagrabil in bom šla mal brat te forumčke, da se bom mal nasmejala ;)
  • 0

#19 VaniLia

VaniLia

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 30 July 2006 - 07:50 PM

Jaz nisem bila nikoli prijavljena na GZ ali simatijah. Niti od kolegov in znancev ni nobenga. Razen, biviši sošolec in bivši tip ki se palita, iz same zafrkancije na 15-letne punčke. V bistvu si pa ne moreta tko ene najdt rolleyes.gif .
  • 0

#20 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 July 2006 - 09:36 PM

QUOTE(ananas)
Pa tudi sploh ne morem verjet, kako \"tamladi\" kvarijo slovenščino... Pa zakaj uvajajo wxy v slovenščino??? No, sj ne rečem za omejeno uporabo... Ampak, da namesto vsakega v-ja, j-ja... napišeš te w, x, y.... Na bruhanje mi gre... Sj ne pravim, da sm nevem kakšen purist, samo to je res preveč...
Pa pravopis je še bolj porazen kot pri men (tega k uporabljam na forumih) ...
Če mi ne gre kaj bolj na živce kot to pisanje z ywx, ko bi včasih potreboval dešifrant, da prebereš preprosto sporočilo. Mislim včasih čisto skropucalo. Kaj delajo iz slovenščine. rolleyes.gif Žalostno.
Citiram z GZ: "moyi FrenDeKii ki mi NayveĆ pOmeNiiyo"
Mislim, stavek bi se čist lepo glasil, če bi bil napisan brez y, brez velikih črk sredi besede, dveh istih črk zapored. rolleyes.gif ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users