Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#4641 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 04 February 2019 - 04:57 PM

Pa tudi tako bi rabila zdaj kaksne modre hlace za modre in kaksne druge majice :P, pa da so udobne za na sprehode. Ker trdih kavbojk v prostem casu ne nosim, torej celo to leto :P. Na nextu sem gledala, ampak imajo vse bolj nekam visok pas videti. Tele so mi videti se kar ok. Si pa ne predstavljam, kaksno stevilko potrebujem, nisem se nikoli hlace s spleta narocala, ker sem jih vedno se fizicno tezko nasla.
https://www.next.si/...676096s2#626382
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#4642 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 February 2019 - 02:32 PM

Kje kupujete modrce? V Women's Secret sem našla idwalen kroj, ki mi ravno prav zaobjame vse skupaj, da ni side booba ali pa luknje ko se nagnaeš naprej ali na stran. Ampak trgovino v MB zapirajo in itak nimajo več nič. Da bi se v Lj ali kam daleč vozila po modrc mi ravno ni. Dolgo časa sem nosla od H&M basic linijo, ampak se mi zdi da ima pregloboko oz pretrdo košarico in kakor se premaknem nastane tista luknja v modrcu. Ta Women's secret pa kot da bi se premikal skupaj z zizami. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#4643 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 February 2019 - 02:55 PM

Meni se Liscini najbolje prilegajo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4644 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 09 February 2019 - 02:59 PM

Lisca in hm, ceprav hm so res malo posebni ratali. Imam ena 2 Lindexova in sta tudi oba super.
  • 0

#4645 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2019 - 04:19 PM

Meni se Intimissimi lepo prilegajo, športne imam pa H&M. Iščem še nekaj z oblikovanimi košaricami, brez kosti za poleti.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4646 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 February 2019 - 06:22 PM

Meni so tudi od Lisce super, sportne imam pa od Triumpha. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4647 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 February 2019 - 08:46 AM

Enako kot Planet


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4648 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 13 February 2019 - 10:08 AM

Tudi jaz imam že vrsto let Liscine in sem zelo zadovoljna z njimi, športne modrce pa kupujem v H&M-u, še najbolj sem bila razočarana nad Intimissimi kateri so se mi povečinoma zelo hitro raztegnili, so pa lepi


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#4649 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2019 - 10:23 AM

Jaz imam vse modrce iz H&M, se pa strinjam z opazko, da so se kroji v zadnjem času spremenili in se več ne prilegajo tako dobro kot so se starejši. 

Športne imam pa vse od Nike, Adidas, Reebook in H&M. Najljubši mi je sicer Nike, ampak tudi med ostalimi ne opažam večje razlike.


  • 0

#4650 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 13 February 2019 - 10:30 AM

Jaz nosim večinoma samo Intimissimi modrce, modela Gioia ali Bellissima. Se mi zelo lepo prilegata, sploh če so mehki materiali. Tisti čisto nepodloženi, bralette, so mi tudi ful lepi in jih imam kar nekaj, samo stojijo lepo, če jih nosiš samostojno, ne pod obleko :) Tako da ne pridejo toliko v poštev, edino doma, ko hočem bit kao luškana...

 

Raztegnejo se dokaj hitro ja, samo glede na količino, ki jih imam, jih pogosto menjam in jih ne ponosim toliko, tako da je ok ;)


  • 0

#4651 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2019 - 09:35 PM

Rabim čevlje za prehodna obdobja. Imam ene poceni superge za prosti čas, višje allstarke in brogues. Slednja dva para sta že ful zdelana, še posebej allstarke so se mi hitro uničile in sem prav razočarana. Model čevlja mi je pa res dober, ker ga lahko fajn pokombiniraš.

Zdaj imam pa težavo, ker brogues so večinoma usnjene, kvalitetnih neusnjenih je pa zelo slaba ponudba pa še to bi jih morala naročit po netu; od superg/čevljev za prosti čas je pa vse preveč športnega izgleda.

Še najraje bi imela bolj elegantne superge, da jih lahko kombiniram tudi z blazerjem npr, pa da mi je udobno v njih tudi po celodnevnem nošenju. A to obstaja? :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4652 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 February 2019 - 09:37 PM

Jaz sem si ravno ene Geox naročila, a si vidla v temi Yay-nay?
Men so take supergice najbolj uporabne.
  • 0

#4653 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 February 2019 - 09:42 PM

Geox so vsi usnjeni, kolikor vem. Jaz tudi se iscem kake lepe brogues z vezalkami, da jih lahko potencialno nosim tudi s krilom/obleko. 

 

Allstarke so mi pa sicer vedno fajn (in vrsto let) sluzile, sploh te novejse z nekim comfort vlozkom so mi bile super, edino bunion se mi je naredil na levem stopalu in me zdaj kost tisci v njih, tako da jih zdaj bolj obcasno in krajsi cas nosim. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4654 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2019 - 09:42 PM

Ja, sam tok vseen ne bi dala. Tam do 60€. Pa ja, brez usnjenih delov iščem...

Allstarke so me razočarale. Ne vidim razloga več, da bi dala tok denarja za par, ki traja 2 sezoni.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4655 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 February 2019 - 09:44 PM

Aja, pozabla sm na to glede usnja.
  • 0

#4656 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2019 - 10:10 PM

Matilda, jaz sem si naročila te, če so ti slučajno všeč: https://www.soliver....ntColor&vav=098

Na nogo mi lepo pasejo in ful so komot za po stanovanju, za ven jih pa še nisem imela. Imajo pa zastonj poštnino in vračila, pa na splošno sem zadovoljna z njihovimi čevlji.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4657 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 February 2019 - 10:11 PM

Ful lepi! 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4658 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2019 - 10:46 PM

Ja, sem jih že gledala in so mi lepi. Sem jaz tudi zadovoljna z njihovo robo. Našla sem, da ima Esprit tud precej izbire lepih neusnjenih.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4659 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 09 March 2019 - 07:53 PM

Kje se dobijo podaljski za modrc (za obseg)? Mislim da je _M_ to nabavljala nekje...
  • 0
 

#4660 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 March 2019 - 07:59 PM

Za Intimissimi vem, da imajo. Bele, kozne in crne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users