Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#41 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 January 2007 - 07:00 PM

ja enako. nwem no hmm.gif tud ko mau po spominu pobrskam, se ne spomnm nč tazga za ustnce. huh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 January 2007 - 08:06 PM

Aha, sem našla. Gre pa za Clinical Treatment za nego ustnic in področja okoli ust. Gre za nekakšen svinčnik, ki ima na eni strani kremo za področje okoli ustnic, ki ublaži globlje navpične gubice in definira obliko ustnic, na drugi strani pa je tretma, ki napne in zgladi ustnice in se ga torej nanaša na same ustnice, vsebuje pa kolagen, ki daje ustnicam polnost in poživi njihovo naravno barvo. Jaz bi rekla, da to ni ravno primerno za izsušene ustnice, ampak bolj za afnanje. Sicer pa ne poznam sestavin, da bi lahko kaj več povedala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2007 - 03:35 PM

Ojla! Mene pa zanima če katera ve za kak res dobr vazalin. Js mam obupno izsušene ustnice, tako hudo so izsušene, da me že vse peče okrog in zateguje. Mislm, da so celo malo opečene od sonca, ker sem ležala na mreži in js trapa sem si pokrila samo oči, na ustnca pa pozabla.
  • 0

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 May 2007 - 03:49 PM

Meni je strašno fajn Alverde balzam za ustnice z ognjičem, je zelo lepo hranilen in vlažilen, sestavinsko krasen in meni ful porihta ustnice. Tle imaš link:

http://www2.lepa-si....h...&hl=alverde

Lahko pa se tudi po ustnicah in okoli njih izdatno namažeš s kakšno fajn mastno kremo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 09 May 2007 - 03:51 PM

L'occitane s karitejevim maslom? smile.gif Sicer je malce dražji od običajni label (7€), ampak je fenomenalen. Ustnice lepo navlaži, ne dela grudic, po nanosu pa se rahlo svetijo, tak "zdrav" lesk. smile.gif
  • 0

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 May 2007 - 03:52 PM

To je oni temno moder v stiku?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2007 - 03:56 PM

Hvala, si bom zapisala in pot pod noge v najbljižjo trgovino. Dost mam teh zanič vazelinov ala Labello in podobna sranja. Očitno mam tok občutljive ustnice, da bo treba dat mal več dinarčkov in kupit nek res kvaliteten izdelek. Sej se dobi to v Mullerju a ne?
  • 0

#48 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 May 2007 - 04:33 PM

Alverde dobiš samo v DMju. Je pa meni najboljši vazelin.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#49 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2007 - 08:07 PM

Minimalno slabši od Alverde je ognjičev od Schellerja, dobi se ga tudi v Mullerju.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#50 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 17 May 2007 - 04:32 PM

QUOTE(DiLeMa @ 9. 5. 2007 - 16:52) View Post

To je oni temno moder v stiku?


Ja. smile.gif

QUOTE(luciferka @ 9. 5. 2007 - 16:56) View Post

Hvala, si bom zapisala in pot pod noge v najbljižjo trgovino. Dost mam teh zanič vazelinov ala Labello in podobna sranja. Očitno mam tok občutljive ustnice, da bo treba dat mal več dinarčkov in kupit nek res kvaliteten izdelek. Sej se dobi to v Mullerju a ne?


Če si mislila L'occitane, se dobi samo v L'occitane trgovinah. Za ostale pa ne vem.
  • 0

#51 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2007 - 07:43 PM

Js sem se potem odločila za Alverde balzam z ognjičem in morm rečt, da mi je zaenkrat zelo všeč, upam da pr tem ostane:)
  • 0

#52 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 May 2007 - 08:15 PM

Sem prepozna. laugh.gif Meni je za tale letni čas alverde hudo pretežak, nevem. Blistex classic z vonjem, okusom (!) po vaniliji, sej sem ga ocenla, mi je za zdejle fenomenalen.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 May 2007 - 08:29 PM

Odvisno kolk zahtevne ustnice imaš. Moje so ultra zahtevne, res, če ne skrbim skos ful za njih, se mi takoj maščujejo. rolleyes.gif
In meni res za na ustnice nič ni pretežko ali preveč hranilno, ker mi takoj vsrkajo vse, kar gor namažem ... in nikol nimajo dost. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2007 - 10:05 PM

Enako pri meni:)

  • 0

#55 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2008 - 08:28 PM




Ima katera izkušnje s SebaMed vazelinom za ustnice?
Rabim en hranilen in vlažilen vazelin, pa bi sprobala kaj res učinkovitega (Alverde in L'Occitane odpadeta) - saj mam medeni balzam od Dvorca Trebnik, kateri je res učinkovit, a ni v sticku.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#56 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 26 February 2008 - 09:31 PM

Jaz sem si ga kupila nekaj dni nazaj. Mi je kar všeč ampak mislim da ne bil za neke ekstra izsušene ustnice. Maže se lepo, vonj mi je tud všeč amapk meni ga vedno uspe nekaj dobiti v usta in je ogaben okus in prav grozen občutek v ustih mad.gif Če potrebuješ kaj zelo hranilnega ti mogoče ta ne bo dosti.
  • 0
We must let go to live on.

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 12:00 PM

Meni je super dober vazelin tisti iz Hoferja (Ombia) in sicer modra različica Sensitive, brez barvi lin dišav. Sestavinsko je super, pa res prekrasno pozdravi ustnice, poleg tega da takšn fajn feeling in tudi dolgo ostane na ustnicah, se ne zbriše po 10 minutah. Jaz če si ga namažem zvečer, ga imam zjutraj še vedno kar konkretno na ustnicah, spodaj pa je meeehka koža.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 February 2008 - 12:34 PM

tyasa,
tnx! Sem ga zdaj res odmislila... ker sem tudi drugje prebrala, da ni kaj ekstra, kar se hranilnosti tiče.

DiLeMa,
teh vazelinov jaz še nikoli nikjer nisem vidla, pa sem jih že nekajkrat iskala. :s


Razmišljam o teh dveh ROSAL Milk & Honey Lip Balm in Lip Balm Sensitive.
Ima katera izkušnje?

Tu so še sestavine za Sensitive: Mineral Oil, Microcrytalline Wax, Polyethylene, Isopropyl Palmitate, Beeswax, Petrolatum, Carnauba, Paraffin, Avocado Oil, Benzophenone-3, Ethyhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palminate, Propylparaben, Bisabolol, BHT, C61565.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 February 2008 - 11:33 PM




Kaj pa s tem ima katera izkušnje?
Dr. Hauschka Lip Care Stick
Sestavine: Ricinus Communis, Rosa Canina, Buxus Chinensis, Lanolin, Cera Flava, Daucus Carota, Butyrospermum Parkii, Candelilla Cera, Carnauba, Rosa Gallica, Prunus Dulcis, Anthyllis Vulneraria, Cetyl Alcohol, Prunus Armeniaca, Parfum, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Cinnamal*, Linalool*, Eugenol*, Lecithin.

Super je to, ker pač balzama tudi nekaj pojemo, tale je pa pač kot nalašč za to, ker je pač Dr. Hauschka. woot.gif Mislim, da si grem ponj v prihajajočih dneh. woot.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 27 February 2008 - 11:54 PM

QUOTE(Jenna @ 27. 2. 2008 - 12:34) View Post


Tu so še sestavine za Sensitive:
Mineral Oil,
Microcrytalline Wax, Plastic-type, highly refined wax derived from petroleum. Used as a thickener and to give products a semi-solid to solid smooth texture.
Polyethylene, neko mehčalo podobno glicerinu
Isopropyl Palmitate, Used in cosmetics as a thickening agent and emollient. As is true for any emollient or thickening agents, it can potentially clog pores, depending on the amount in the product and your skin’s response.
Beeswax, čebeljji vosek
Petrolatum,
Carnauba, Natural, hard wax obtained from the leaves of palm trees. Used primarily as a thickening agent, but also has film-forming and absorbent properties.
Paraffin,
Avocado Oil,
Benzophenone-3, Group of compounds used in cosmetics as sunscreen agents to protect mostly from UVB radiation and from some, but not all, UVA radiation
Ethyhexyl Methoxycinnamate, ne da se mi iskat, kaj je to
Tocopheryl Acetate, vitamin e Retinyl Palminate, vitamin A
Propylparaben,
Bisabolol, olje kamilice (umetno ali naravno)
BHT, Butylated hydroxytoluene, a potent synthetic antioxidant that also has carcinogenic properties
C61565.

Vsekakor s posedovanjem tega izdelka postaneš pravi naftni magnat.

QUOTE(Jenna @ 27. 2. 2008 - 23:33) View Post

Super je to, ker pač balzama tudi nekaj pojemo, tale je pa pač kot nalašč za to, ker je pač Dr. Hauschka. woot.gif
Boš povedala B.? w00t2.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users