Jump to content


Photo

za Vilmo?


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 30 May 2004 - 03:10 PM

Vilma, mene pa zanima, če ti tud prerokuješ in kako to počneš ( iz kart, kave, astrološke karte itd )? Še noben mi ni šlogal, sem mal skeptična, ampak firbčna tud en tolk

Pozdravček
  • 0

#2 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 30 May 2004 - 05:03 PM

Pri svojem delu uporabljam Cosmic Tarot, ki je tudi redek, saj se kljub temu največ uporablja Crowlijev.. , poleg uporabljam še Osho zen Tarot, karte z duhovnim pogledom... Drugače pa pustim, da mi dela intuicija, saj so mi karte kljub temu samo pripomoček. Včasih še pogledam skozi kavno usedlino, kar je dejansko težje, ker so samo liki, pa mora biti dobro razvita intuicija.. Vsekakor pa velja, da ne napovedujem, temveč samo opozarjam rolleyes.gif Ker me dosti ljudi poišče, tudi že zato, da si potrdijo svoje odločitve.

Pozdravček

Vilma
  • 0

#3 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 31 May 2004 - 09:32 PM

Hmmm, vedno sem razmišlala zakaj folk išče pomoč pri "šlogarcah". Moja sorodnica je eni priznani šlogarci tolk verjela, da je živela samo po njenih navodilih, čeprov je vedla da to pa ni OK. Kaj in komu verjet?

Vilma, verjetno je tud od tvojga dobrga al pa slabga dneva odvisna intuicija, hmm- s tem pa tud odločitve ki jih prinašaš ljudem in "upanje"?
  • 0

#4 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 31 May 2004 - 11:36 PM

Anitka... verjamem, da so eni odvisni od "šlogarc", Sem delala šest let na 090 liniji, pa vem, da so dosti klicali eni in isti... Obsedeni od tega... Vendar... Čeprav se bo slišalo nekak "poveličevano" - ne štejem se med take šlogarce, ki bi izkoriščale ljudi, da bi jih čimbolj obrale... Za dosti sem videla, kako delajo lastniki s svojimi "zaposlenimi" in kakšno menje imajo o svojih strankah... Ko delam s osebo, ki me poišče je zame še vedno oseba in ne številka. Pa tudi ni odvisno od moje dobre volje, če vidim tisto prav ali ne... Če sem dobre volje ali ne.. Saj ni vse v kartah... Temveč o tem, kako znaš človeka sprejeti, ga poslušati...
LP
Vilma
  • 0

#5 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 01 June 2004 - 07:52 AM

Sej ne mislm Vilma nic slabga. In vrjamem, da pa vse "slogarce" ne mors v isti kos zmetat, sam preseneca me, da ljudje svojo usodo stavjo na karte in lepe besede. Vedno pa slismo tist kar hocmo in nc druzga, žal.

Pozdravček
  • 0

#6 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 01 June 2004 - 07:45 PM

Verjamem, da smo si različne in da nas ni za vse metat v isti koš wink.gif Toda, že v več topikih, sem povedala, pa bom še enkrat... Ljudje iščejo potrditev v svojih odločitvah, rabijo pa tudi tolažbo, ko se znajdejo na videz v brez izhodni situaciji... In delo s "videnjem" je delo, ki ga je treba jemati odgovorno.. Pogostokrat zvem več, kot če bi bila psiholog... Očitno ljudje še vedno bolj zaupajo šlogarcam, kot za to strokovno usposobljenim ljudem wink.gif ( naj to ne zveni preveč poveličano :wink ). Moja naloga je, da ljudje moralno gor dvignem, da si znajo potem sami pomagati... In pri tem tudi veliko pripomore odpiranje čaker, da je pretok Energije bistveno boljši.. Pri svojem delu namreč vključujem tudi Reiki in se moje seanse tudi razlikujejo od seans drugih kolegov, ki se ukvarjajo s to vrsto vede. Tako da, pri svojem delu uporabim vso znanje, ki mi je na voljo...

Lep pozdrav

Vilma
  • 0

#7 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 01 July 2004 - 06:44 PM

Ker Vilme ni več, se oglašam jaz. Tudi jaz imam podobne iskušnje kot Vilma, ki je moja najboljša prijateljica. če vas kaj zanima o vedeževanju se lahko mirno obrnete na mene.
LP
Venesa
  • 0

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 July 2004 - 08:01 PM

Pozdravljena Venesa,

dobrodošla na Lepa-si smile.gif

LP N
  • 0

#9 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 02 July 2004 - 10:06 AM

Nadi tudi tebi lep sončen ter najbolj topel pozravček.

Venesa
  • 0

#10 lui5

lui5

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 10 April 2005 - 08:29 AM

QUOTE(Vilma)
Verjamem, da smo si različne in da nas ni za vse metat v isti koš wink.gif Toda, že v več topikih, sem povedala, pa bom še enkrat... Ljudje iščejo potrditev v svojih odločitvah, rabijo pa tudi tolažbo, ko se znajdejo na videz v brez izhodni situaciji... In delo s \"videnjem\" je delo, ki ga je treba jemati odgovorno.. Pogostokrat zvem več, kot če bi bila psiholog... Očitno ljudje še vedno bolj zaupajo šlogarcam, kot za to strokovno usposobljenim ljudem wink.gif ( naj to ne zveni preveč poveličano :wink ). Moja naloga je, da ljudje moralno gor dvignem, da si znajo potem sami pomagati... In pri tem tudi veliko pripomore odpiranje čaker, da je pretok Energije bistveno boljši.. Pri svojem delu namreč vključujem tudi Reiki in se moje seanse tudi razlikujejo od seans drugih kolegov, ki se ukvarjajo s to vrsto vede. Tako da, pri svojem delu uporabim vso znanje, ki mi je na voljo...

Lep pozdrav

Vilma

Ja,RES JE. Bil sem "na podnu". Gospa Vilma me je postavila pokonci. Ob tej priliki še enkrat HVALA. SUPER JE !!! Pozdrav vsem. laugh.gif 8)
  • 0

#11 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 18 April 2005 - 02:42 PM

A bi lahko tudi meni kaj pomagala, ko sem v depresiji in ne vidim nikjer nobenega smisla?
  • 0

#12 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 25 April 2005 - 10:16 PM

Gabrijella, saj sem Ti rekla, da me lahko pokličeš...

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#13 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 25 April 2005 - 10:21 PM

Hvala Lui5 8)

LP vsem

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users