Jump to content


Photo

Kopalke


  • Please log in to reply
2691 replies to this topic

#2661 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 July 2022 - 07:56 PM

Moram napisati, kako sem razocarana na Calzedonia kopalkami. Kroj sicer fantasticen, takoj ko sem jih probala, sem bila navdusena, po prvih 3 dneh pa se mi je spodnji del strgal po sivu, cez par dni pa se zadaj po sivu. Ne bi rekla, ce bi bile premajhne ali pa bi si jih vlekla do popka, pa jih seveda nisem. Sem jim pisala za vracilo in jih lahko vrnem (v trgovini, kljub temu da sem jih narocila online).
Za njihove kopalke sem sicer slisala, da se je kvaliteta poslabsala, ampak cesa takega pa res nisem pricakovala. Sploh glede na to, da je vecina njihovih kompletov 50, 60 €.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2662 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2023 - 05:20 PM

h1zjJbbl_t.jpg

 

2tUGRTrK_t.jpg

 

zJpyQJPH_t.jpg

 

5Pvvrd1a_t.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2663 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3116 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 June 2023 - 07:09 AM

Jaz sem gledala od Calzedonie pa mi letos nobene niso ravno ekstra všeč,naslednji teden imam tri dni dopusta pa moram en dan v akcijo za kopalke
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2664 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2023 - 09:27 AM

Jaz vse kopalke kar na netu naročam, je veliko boljša izbira. Te od Calzedonie so mi sicer všeč, ampak glede na lanskoletno izkušnjo z njihovo nekvaliteto, jih ne bom kupila niti na razprodajah.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2665 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26223 posts

Posted 02 June 2023 - 09:28 AM

Ja ful je slaba kvaliteta kopalk, par let nazaj sem za silo nekaj vzela v Tenzis in do katastrofa. Hm ove 15 let stare se pa bolje drzijo kot tiste izpred 5 let (jaz res redko rabim kopalke).
  • 0

#2666 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 June 2023 - 09:34 AM

Meni ustrezajo od Lisce in ponavadi v njihovem spletnem outletu najdem nekaj, kar mi je približno všeč, pa so potem za več let.


  • 0

#2667 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2023 - 09:36 AM

Meni tudi od Lisce, imam ene ful lepe iz 2019. Te zgornje so njihove in stanejo 83 €. :wacko:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2668 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23447 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 02 June 2023 - 09:43 AM

čigave so pa te zadnje. So mi zelo lepe


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2669 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3116 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 June 2023 - 09:46 AM

Meni je pa večina Liscinih preveč mamastih. Jaz s trenutnim stanjem prsi ki so čisto deflated zaradi dojenja in dveh nosečnosti ne upam naročiti online, moram probat v živo
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2670 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2023 - 09:51 AM

Meni tudi, ali pa preveč girly na drugi strani, nekaj mi jih je všeč vsako sezono. Ampak njihovi modeli mi pa ful pašejo na postalo, tudi perilo. 

 

Kami, Calzedonia.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2671 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 June 2023 - 09:53 AM

Jaz sem vajena njihovih številk, sem našla pravo velikost  in se mi res ne da na slepo iskati drugih, kaj šele probavati po trgovinah.


  • 0

#2672 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 02 June 2023 - 10:04 AM

Men majo tut večino stvari mamastih, ampak zadnjič sem pa hotla it ene probat, pa se jim košarice začnejo z B. Gee, thanks.  :butl: 

 

Jaz še nisem našla kopalk, ki se jim po max 3 sezonah ne bi začelo poznat, da so znucane, tut če dražje kupim. Je pa res, da jih dosti nosim.


  • 0

After all this time?

Always.


#2673 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3116 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 June 2023 - 10:06 AM

Jina sem šla prav gledat letošnjo kolekcijo, razen enih nevtralnih in tistih v videzu usnja so mi vse grozne. Kakšen spodnji del imajo nekatere te "trendy" wtf pa to nič ne pokrije :P

https://www.lisca.si...e-040684c1.html
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2674 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2023 - 10:15 AM

Groza. Jaz bi pa te, ki sem jih nalepila, ful imela. So čisto zame.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2675 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2023 - 10:33 AM

Jao, borat kopalke 🤣 Jaz pa sem si za letos kupila enodelne 🥲
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#2676 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2023 - 10:38 AM

Meni so enodelne sicer ful všeč, ampak mi zaradi višine skoraj nobene niso prav (pred leti sem naročila ene Asos Tall pa še te so na knap po dolžini), ampak se ne sekiram več, ker so mi zaradi mokrote/preoblačenja itak skrajno nepraktične. Meni se hitro mehur vname, če imam mokre kopalke na sebi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2677 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25253 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 June 2023 - 11:11 AM

Jaz so tudi moram kupit nove enodelne za letos, bi treba it enkrat v akcijo. Mokre kopalke itak takoj preoblečem, tako da mi to ni ovira.

Lascana mi ima lepe, ampak sem jih videla samo online in nisem trofila številke pred odhodom morje, tako da sem jih vrnila.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#2678 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2023 - 11:17 AM

Meni gre to preoblačenje tako na živce (sploh ker vedno hodimo na peščene plaže in imaš mivko povsod), tako da imam rada karseda malo dela s tem - si pod brisačo preoblečem samo spodnji del in je. :) 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2679 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3116 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 June 2023 - 11:20 AM

Ja meni so tudi z vidika preoblačenja nepraktične, zato imam raje dvodelne, čeprav so mi enodelne zelo lepe in fino pokrijejo trebušček, ki ni več tako čvrst kot je bil nekoč
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2680 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25253 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 June 2023 - 11:34 AM

Pri nas na plažah so kabine za preoblačenje, čeprav sem lani večkrat šla plavat, ko je V. počivala in sem torej šla samo peš do vode, odplavala svoje in se šla nazaj domov stusirat in preoblečt. Drugače se pa spomnim, da smo imeli kot otroci eno dolgo "krilo" z elastiko v pasu, ki si ga lahko namestil okrog vratu namesto pasu in si se komot preoblekel spodaj.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users