Jump to content


Photo

Moški & Kozmetika - Po Zgledu Damjana Murka


  • Please log in to reply
457 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 02:06 PM

V temi o naših frizurah so bile neke debate, kakšne moške imamo rade, ko pride do njihove urejenosti. Da ne bomo smetili po temah z off topici, torej odpiram tole temo, kjer se lahko razpišete. No, bom jaz začela ...

Jaz sem za neko zlato sredino, niso mi všeč tisti ful poraščeni in smrdljivi tipi, ki jim je višek higiene občasna uporaba zobne paste in izdelki z 250 funkcijami, ki so ob enem gel za prhanje, šampon, pena za britje in še marsikaj. Za moje pojme pravi moški vsekakor ni tisti, ki na 5 km damfa po švicu in ima obvezno črno obrobljene nohte.

Tip se mora znat trihtat in poskrbet zase, pri tem imam blazno srečo, ker imam fanta, ki je verjetno najbolj čisto bitje pod soncem in se kr naprej tušira ter vedno naravnost božansko diši. Nimam tudi nič proti moški depilaciji, intimni predeli so lahko 'moderirani' se pa konča nekje pri depilaciji nog, ki se mi zdi za tipa res totalno too much. biggrin.gif

Sem pa vseeno pri tipih bolj za skromnost, v smislu, da nima 10 kremic samo za obraz in, da ne preživi zjutraj v kopalnici več časa kot jaz. Ne prenesem tipov, ki si tri ure pedenajo čupo in so pol čist alergični, če se mu dotakneš las. Jaz grem rada fantu z roko skozi lase in mi je bljak, če ima na laseh 5 kil želeja ali laka, da me kar pika v dlani.

To bo to zaenkrat ... če se še kaj spomnim, pa dodam!

IPB Image biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 August 2006 - 02:17 PM

Jst se ne bi mogla bolj strinjat s tabo. 8)

Všeč mi je recimo, da diši ampak ne preveč. da ima urejene nohte in lepe rokice, da se tudi kje podepilira, ima čiste laske,...

Vseeno pa imam raje malo bolj negovanega kakor malo manj negovanega. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 02:19 PM

.
Hm, jaz sem tudi za zlato sredino. Mi je pa všeč, da moški skrbi zase..... saj na koncu koncev ima tudi on kožo, lase..... ki rabijo neko nego. Kot ženske. In tudi oni niso iz kamna. Nekaj je negovalna kozmetika, drugo pa dekorativna. Moj ni nek obsedenec in to bolj uporablja zaradi nuje (suha koža), jaz sem ga zdaj malo podučila o določenih stvareh in je tiste reči, ki jih je prej uporabljal, zamenjal za kvalitetne. That's all. Niso mi všeč tipi, ki mislijo, da je poraščenost in ignoriranje higienskega minimuma odraz moškosti in seksipila in da je vse, kar presega uporabo enega mila, že pedersko.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 August 2006 - 02:26 PM

Za vse ljudi velja, da morajo imet neko osnovno higieno: čiste intimne predele (ne delam kompromisov!), čisto ustno votlino, brez kakih abnormalij na zobeh (torej obiski pri zobodrcu morajo biti redni), ne smem zasledit neprijetnih telesnih vonjev, nohti na nogah morajo biti postriženi, koža okoli pa urejena in ne razpokana (na nepostrižene nohte sem dobesedno alergična, s tako osebo nočem imet nič), roke tudi nekje normalno negovane.
Kako daleč naprej pa tip fura svojo urejenost pa prepuščam njemu in ni stvar v katero bi se vtikala (lahko pa vedno pomagam z nasveti wink.gif ).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2006 - 03:44 PM

Če tip ne uporablja 200 različnih izdelkov, še ne pomeni, da je umazan poraščenec! Tudi s čisto osnovnimi izdelki za osebno higieno je lahko čist. Meni vsekakor niso všeč taki, ki se mažejo s kupom krem, so obsedeni s svojo frizuro, pri dolgolascih mi ful ni všeč, če imajo pobarvane lase, imajo doma tono parfumov, da o tistih, ki se pudrajo ali kako drugače ličijo niti ne govorim. Prav tako pri meni odpadejo tipi, ki dajo ful na modo in ki se zelo spoznajo na kozmetiko. Izjema glede krem so seveda tisti, ki imajo kake probleme s kožo. Seveda pa mora bit čist, se redno tuširat in umivat zobe, ter met lepo postrižene nohte in čiste lase. Odpade tudi depilacija/britje kjerkoli po telesu(razen če ima res ful poraščen hrbet, prsi in si gre zarad tega lasersko ali kako drugače odstranit dlake, ter občasno britje intimnih predelov me ne moti). Pa če ima tip bradico, zalizce, tega nikakor ne smatram, kot da je umazan, zaraščen in smrdljiv.
  • 0

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 August 2006 - 03:59 PM

mene prav nič ne moti, če ve o kozmetiki in negi več od mene, se pač še jaz česa naučim. biggrin.gif in pri tem ne dobivam manjvrednostnega kompleksa. biggrin.gif mi je všeč, če ve, da obstajajo tudi losjoni za nego kože in kreme za obraz, ki niso samo za babe, da ima urejene nohte (meni jih po novem kar dečko pedena biggrin.gif), da redno skrbi za osebno higieno (ki naj po možnosti presega uporabo trde žajfe (izjema so lusheve biggrin.gif)) in se ne poliva ravno z deotom. biggrin.gif parfum zaželjen, a ne v količinah, ki znatno nadražijo nosno votlino. ne prenesem takih, ki bi se tuširali po petkrat na dan za vsak drek (slabe izkušnje z bivšim, ki je bil obseden s svojim telesnim vonjem). odstranjevanje dlak zaželjeno, ni pogoj. moj idealni moški naj ima v svojem neseserju zobno ščetko in pasto (dovoljena nitka), gel za tuširanje, losjon za telo, krema za britje, britvice, šampon in balzam (maska ni ovira), krema za roke in stopala, deodorant. fajn se mi zdi, da zna uporabljat pilinge in maske. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:04 PM

.
Sem vedla, da bo Špela kaj pametnega napisala, sem prav čakala. biggrin.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 23 August 2006 - 04:04 PM

tudi jaz za zlato sredino:torej vsak dan tuš(vsaj enkrat +po potrebi),vsak dan čiste obleke,deodorant,čisti lasje,seveda higiena ust,zob, pa da ima vedno čisto pod nohti(na to sem full alergična) biggrin.gif Skratka vse v mejah normale, nekak pričakujem tudi da je pobrit pod pazduho(moj je)pa logično da ima tam spodaj urejeno,vsaj postriženo, pa gladka jajca! To je to biggrin.gif
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:06 PM

QUOTE(TiTa)
pa logično da ima tam spodaj urejeno,vsaj postriženo, pa gladka jajca!

Jap. biggrin.gif
Drugače se mi pa zdi neka obična higiena samoumevna.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 23 August 2006 - 04:12 PM

ja zakon je, če uporablja maskaro, da si jo lahka sposodm, če mi glih zamanjka biggrin.gif

Šalo na stran, valda da more bit higiena...men je kul, da se gre tip pred sexom stuširat, alpa recimo saj lulčka umit..ni mi kul če se stušira zutri, pa pol cel dan švica in lula pol mi ga da pa u usta. mad.gif
Jst mu tut ne bi dala lulike za lizat, če sm cel dan na wc hodila, ampak jst VEDNO nosm sabo intimne robčke, tko da to je vseen drugač.
More bit lepo negovan, stuširan, nobenga neprijetnega vonja izpod pazduhe po goveji juhici( to je zadnic en v bachusu tko smrdel)+vonj cenenga deodoranta fuuuj!gravž zanemarjen.!aja pa nohtke more met postrizene in lepo negovane roke, po faci more bit pa tut pobrit, ne maram raznih bradatih kosobrinov, jst mam rada bejbi fejse biggrin.gif ne težim sicer če je par dni nepobrit, mam pa vseen rajš smooth biggrin.gif
Najboljš mi pa je če mu telo diška po kkšnem losjonu za telo, pa ne sme bit kšn cenen shit. moj ga na mojo zalost ne uporablja sad.gif
pa nobenga zadaha!pa dišeči laskiiii! ok dost biggrin.gif
pa mojga sm prpravla, da se zdej brije spodi jupiiiii, k prej je biu full kosmat...no sm mu kr rekla, cut it or no sucky sucky biggrin.gif
  • 0

#11 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2006 - 04:19 PM

Seveda je samoumevna. Sej nekako se mi zdi, da je takih, ki bi bili res zanemarjeni, ful malo...no mogoče se motim, ne vem. Meni gre npr na živce, če se kdorkoli za moje pojme pretirano pogosto tušira, pa seveda, če za je odet v oblak parfuma(to velja tako za moške, kot za ženske), pa puljenje obrvi pri moških mi je skrajno pedrovsko. Za moje pojme je pri tipu obvezen gel za tuširanje, zobna ščetka, zobna pasta, po potrebi tudi zobna nitka, palčke za čistit ušesa, krtačka za čistit pod nohti, britvica, pena za britje, deodorant, kak pafrum, ampak ne cele gore, šampon za lase, priporočljiv tudi balzam, to mislim da je to. Ostalo(kreme za roke, obraz, labella) po potrebi.
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:24 PM

.
Ja samo nekaj tukaj treba razlikovat. Tudi moška koža je lahko občutljiva, potrebuje neko nego. Ne vem, zakaj bi blo npr. to, da ima moški kremo za roke, kaj čudnega ali pa že pretiravanje..... saj ima isto lahko občutljivo, suho kožo..... je potem boljše, da hodi naokoli s krvavo razpokanimi rokami?! Ali pa vazelin za ustnice..... to že itak opažam, da ima vsak tip in se mi to zdi nekaj povsem običajnega - res raje poljubljam mehke ustnice, kot pa vse razpokane in suhe. In tudi že sem videla na kakšnem metal žuru npr., kjer so kakšne kosmate gorile bile prisotne, da si je kdo izmed tovrstnih vzel iz žepa vazelin za ustnice in se namazal..... morda je res izgledalo rahlo smešno, ampak se noben ni obregnil ob to. biggrin.gif
Po moje se še vseeno preveč vse skupaj meče v isti koš..... nekaj je, če je dečko negovan..... drugo pa, če ima sindrom Damjana Murka in nosi zraven kozmetični kovček, kjer ima med drugim noter puder v kamnu in lip gloss.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 04:29 PM

QUOTE(Jenna)
drugo pa, če ima sindrom Damjana Murka in nosi zraven kozmetični kovček, kjer ima med drugim noter puder v kamnu in lip gloss.




Js se zvijam tle od smeha, sploh zdej ko sm se spomnla prispevka, kjer je izjavil, da se zelo rad ''oljčka''. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 23 August 2006 - 04:35 PM

haaahahahhaahaahhaha, prow zdele si pa zadela totalno, ta murko je tut en feget brez primere res.
  • 0

#15 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 August 2006 - 04:37 PM

Ma gdo je to ? oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#16 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 23 August 2006 - 04:41 PM

No ja jst sm svoje mnenje že napisala v drugi temi, tko da se strinjam z večino punc, zlata sredina je čist ok!
Raj pa vidim da se preveč neguje kot pa premal, pa nikol ne bi mogla bit z nekim nevednežem ki ne bi meu pojma kaj je npr. maskara, čemu služi blush itd.
Pa valda se mora dost spoznat na modo in znat lepo skombinirat oblačila med sabo, sej ne zdj da se oblač v najdražje cunje, lohk so tut iz tržnice zarad mene, sam da lepo vse paše skp pa da je vsaj mal moderno..
  • 0
Posted Image

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 04:47 PM

QUOTE(Coco*)
Ma gdo je to ? oops.gif


Tale lepotec:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 August 2006 - 04:50 PM

QUOTE(lejck)
Šalo na stran, valda da more bit higiena...men je kul, da se gre tip pred sexom stuširat, alpa recimo saj lulčka umit..ni mi kul če se stušira zutri, pa pol cel dan švica in lula pol mi ga da pa u usta. mad.gif
Jst mu tut ne bi dala lulike za lizat, če sm cel dan na wc hodila, ampak jst VEDNO nosm sabo intimne robčke, tko da to je vseen drugač.

To jaz smatram za kakovostne osnove higiene. Meni se zdi popolnoma logično, da se pred intimni stiki počistiš.

Ne vem, res kje nekatere pobirate primerjave da tipi, ki se mažejo s kremami konkurirajo Štajerskemu slavčku ( rolleyes.gif )? In obratno seveda, ful neko pretiravanje. Jaz še nisem zasledila, da bi se kdo iz moške ali ženske družbe kakorkoli obregal ob to.
Poznam tudi tipe, ki nosijo svinčnik za oči, pa dvomim da bi jih kdo oklical za metroseksualce twisted.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 23 August 2006 - 04:55 PM

ja sam dejstvo je da enim sploh ni samoumevna higiena, ker mene je zadnic best frend ciiist sokiru, k je mel na roki poceckan kuli en teden, pa je reku da on se umije sam po lulcku pa pod pazduho, da ni k bejbe k so pol ure v kopalnci..in mi je blo tko mal cudn res. In tut tipe k poznam si ne grejo pred sexom posebi lulcka umit to je men tok gravz da res ni. Tut men se je 1x to zgodil in morm priznat, da takrt sm pa res skor skor bruhala. biggrin.gif
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:56 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)
drugo pa, če ima sindrom Damjana Murka in nosi zraven kozmetični kovček, kjer ima med drugim noter puder v kamnu in lip gloss.

Js se zvijam tle od smeha, sploh zdej ko sm se spomnla prispevka, kjer je izjavil, da se zelo rad ''oljčka''. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jaz sem enkrat gledala eno oddajo, kjer je bil on in je govoril, da ima on vedno zraven kozmetični kovček..... ker je pač slavna in medijska osebnost, tovrstna služba od njega preprosto zahteva, da je vedno brezhibno urejen! biggrin.gif:D:D Seveda ga podpiram..... prileteti kot lastovka na oder brez brezhibnega mejkapa je vendar nezaslišano!

Damjan Murko kot lastovka:
IPB Image


Pa še nekaj slik v dokaz, da je preprosto prava profesionalna selebriti star in da preprosto zna:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users