Jump to content


Photo

The Affair


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 November 2014 - 10:25 AM

A kdo spremlja nadaljevanko Afera?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 November 2014 - 10:41 AM

AP, pa jaz obcasno.


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2014 - 10:41 AM

Si brala članek na rtv? :D


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 November 2014 - 11:11 AM

:yes:  in se mi zdi zelo zanimiv opis.

 

Itak je za nas tema še kako aktualna - smo v letih "dolgoletne veze", otrok, rutine in mi je zanimivo gledat prikaz takih odnosov.

Sploh pa če so res prikazali njegovo in njeno verzijo ... ko se spomin na dogodke oz. "resnica" velikokrat razlikuje glede na dojemanje posameznikov.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2014 - 11:24 AM

Ja, meni je bil tudi opis zelo všeč :)


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2014 - 09:34 AM

Včeraj sem gledala pvi del The Affair. Meni je zaenkrat zelo všeč!

 

Gledala sem tudi drugi del serije Broen. Mi je kar všeč, čakam da se razvije. 


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#7 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 November 2014 - 09:38 AM

moram si čas vzet za obe zgoraj omenjeni!!!

sta obe zapisani, ampak ... so much to do and so little time :D

 

še vedno nisva pogledala zadnje serije Igre prestolov, pa Tudorje, pa Borgice, ..... kar stoji in se nabira!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#8 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2015 - 07:08 PM

The affair je meni ena izmed top 3 serij. Se mi zdi, da so res super prikazali odnose, se pa res mnogo bolj nagibam k njegovi, kot k njeni resnici. Toplo priporocam#
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#9 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 09 February 2015 - 07:03 AM

The missing je res super,pri the affair pa me moti ker sta mi glavna igralca vizualno cist ista...sploh tista grda usta...LoL..tezko ju gledam:)))

 


  • 0

#10 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82464 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2015 - 04:43 PM

Jaz sem pogledala prvo sezono The Affair in mi na žalost ni bila noben presežek. :/ Tema varanja v navzven picture perfect zakonu je itak stokrat prežvečena, zanimiv je edino način prikazovanja zgodbe, ki pa zaenkrat ni vodil nikamor. Sem na koncu pričakovala, da bo kaj več jasnega, mislim da so gledalca pustili preveč v pričakovanju in izgleda, kot da se še sami ne morejo odločiti, čigava zgodba je prava in kakšen bo razplet. Premalo je ponudila ta sezona. Pa se strinjam z Lo-Fi glede pojave glavnih akterjev, meni sta tudi nenormalno antipatična, sploh ona. Ta njej duck lip prav težko gledam. >.< Pa itak sta se mi zaradi svojega početja zagabila, on kao ves konzervativen in moralen, svojo hčerko brani, kot da bi ji kdo res kaj hudega storil, on pa pod pretvezo zdolgočasenosti uničuje življenje celi familiji.

Moj prvi vtis, ko sem začela gledati, je bil, da ju z ženo vsakič zmotijo otroci, ki začneta seksat. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#11 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 06 October 2015 - 04:46 PM

2 dela The Affair sta že zunaj! :)


  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#12 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2015 - 11:00 AM

2 dela The Affair sta že zunaj! :)


Sem ravno zacela gledat. Malo sem zmedena, ker je od prve sezone minilo kr dosti casa.
  • 0
Viens, reste ici!

#13 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82464 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 November 2015 - 11:06 AM

Meni je ta sezona super. On je pa res prvovrstni prasec.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#14 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2015 - 12:03 PM

Meni je tudi dobra do sedaj ja, se mi je hitro sestavilo skoraj vse nazaj.

Kaj je s tisto osebo, ki jo je on zbil z avtom? Kdo je to in kakšne so okoliščine?

Edit: že vem :)

Mi je pa smešno, da pri njegovem delu vedno na polno seksata. Lol :D


  • 0
Viens, reste ici!

#15 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2015 - 12:19 PM

Meni je ta sezona super. On je pa res prvovrstni prasec.

Noah?

Meni tudi, vedno bolj mi gre na živce kot lik.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#16 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 November 2015 - 12:20 PM

@Ana: Scotty Lockhart - tisti tip, ki je spal z Whitney (ona potem zanosi in ce se prav spomnim, se Noah celo zaplete v pretep z njim na kliniki).


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#17 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2015 - 12:33 PM

Ona zanosi in splavi? Joj, pozabila sem te podrobnosti. On je pa od Cola brat ne?


  • 0
Viens, reste ici!

#18 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 November 2015 - 12:35 PM

Jap :)


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82464 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 November 2015 - 03:12 PM

Noah?
Meni tudi, vedno bolj mi gre na živce kot lik.


Ja, on. Si pogledala zadnji del? Kaksen debil.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#20 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2015 - 08:29 AM

Sem ja. Res debil.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users